דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 24 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

ה470 מתמודד עם ה5850, ה460 יתמודד כנראה עם ה5830. וכנראה יהיה מהיר ממנו במעט. אך לא יגיע לביצועים של ה5850.

גם לגבי DX11 וטסלציה?

במשחקים הבנתי שATI די חלשים בזה וNV יותר טובים, אז כמובן שאני רוצה כרטיס DX11 שיציג ביצועים טובים בזה

ולא רק יותר טובים בDX9\10

מה גם שאני רוצה כרטיס עם פיזיקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הHD5XXX גם טובים בטסלציה שלא תטעה אבל הGTX עדיפים

העניין הוא שעד שיצאו משחקים עם טסלציות כבדות שבאמת יהיה הבדל עם או בלי טסלציה כבר יהיה לנו פה HD6XXX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הHD5XXX גם טובים בטסלציה שלא תטעה אבל הGTX עדיפים

העניין הוא שעד שיצאו משחקים עם טסלציות כבדות שבאמת יהיה הבדל עם או בלי טסלציה כבר יהיה לנו פה HD6XXX

ובכל זאת אין לי רצון להחליף כרטיס מסך כל חצי שנה.. בטח שלא כרטיסים שעולים מעל אלף שקלים..

אז העדיפות באה לGTX כרגע

470 יקר מידי בשבילי אני לא מוכן להוציא סכום כזה לכרטיס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר החלטתם להסית שוב את הדיון הזה מהמטרה הראשית שלו, לפחות לא לצטט הודעה אחת מעליכם, בטח לא אם זאת הודעה ענקית, דחיל רבאק.

ואם אני הייתי רוצה למשהו של גרפיקה, הייתי רוצה 1500 שקלים במעטפה שתפתח במרץ 2011, לשלוף את אותם ה1500 שקלים ולקנות את הכרטיסים הפסיכיים שיהיו אז.

כן הכרטיס הזה יתפוס שלושה סלוטים, קשה מאוד לטפס מעל לקירור הסטוק של GTX480 היות וזה שצריך לדעת להתמודד עם 257W TDP :screwy:

אני בשביל להתמודד עם ה240W של המעבד צריך להשתמש בקירור מים.

עוד קצת חדשות מרחבי הרשת, למי שעוד לא ראה:

http://www.techpowerup.com/121567/AMD_Remote_Graphics_Enable_Secure_Desktop_Computing_Experience_from_Data_Centers.html

עריכה:

תודה אלמונים על התגובה מעל וכל תגובה נוספת שאינה אינפורמטיבית תזכה אותך או כל אחד אחר באזהרה. אולי אפילו במיוט קצר (למה לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עקבתי אחרי כל הדיון, אבל רק עכשיו ראיתי את הסרטון הזה ורציתי לשתף, אולי מישהו לא ראה:

GTX480 VS HD5970

הוא פשוט לקח את שני כרטיסי הדגל של החברה והשווה ביניהם. התוצאה מולכם, הבדל של 25-30FPS בממוצע בכיף... פשוט בושה - .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא היה מובן בזה שאין פה מקום לפוסטים שאינם מכילים מידע אינפורמטיבי.

קשיי הבנה?!

לעזאזל, אני ממש שונא לתת אזהרות אז בפעם ה300,000 - אל תגיבו במידע שאינו אינפורמטיבי.

אני נשבע שהבא שיגיב כאן בהודעה סתמית יחטוף בצורה חמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה וההודעה של ToMuSH יותר אינפורמטיבית מהתגובה שלי אליו שמחקת? אין בעייה, אז הנה הודעה "אינפורמטיבית" במונחים שלך:

...עכשיו ראיתי את הסרטון הזה ורציתי לשתף, אולי מישהו לא ראה:

GTX480 VS HD5970

הוא פשוט לקח את שני כרטיסי הדגל של החברה והשווה ביניהם. התוצאה מולכם, ה-HD5970 מקרטע + microstutter לפרצוף. פשוט בושה ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע שיש שם עוד כמה וכמה סרטונים ובכולם ה 5970 מוביל ובהרבה ?

לא רואה כאן לא בושה ל ATI ולא ל NV...

5970 חזק יותר ורואים את זה בסרטונים, ב HEAVEN ה 480 חזק יותר וגם את זה רואים... אתם נהנים לנשוך אחד את השני עושה רושם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

. סליחה התבלבלתי התכוונתי להגיב לך בפרטי, אבל מאחר ואי אפשר למחוק אז אני כבר יאמר פה שהתגובה שלי היתה צינית (ראה תגובה קודמת)

לא ממש ברור לי מהם התנאים לתגובה אינפורמטיבית... ומדוע בכלל צריך תנאים מגבילים כל כך, הרי שהאשכול הזה מלכתחילה מועד ל"פורענות",

אולי בכלל עדיף שהדיון הזה ישאר "פתוח" כדי שלא יפתחו תרדים יעודיים חדשים בכל הקשור לאדום נגד ירוק ?

(וב"פתוח" אני מתכוון לדיון מתורבת, עם או בלי לינקים, ולא ירידות במטרה לעקוץ, fail וכדומה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הטעם בדיון ראשי אם אנשים לא יכולים לתת את חוות הדעת שלהם, לתת סרטון שמראה שATI "מכסחת" את זה כן מידע אינפורמטיבי?!

אם פתחתם דיון כדי למנוע דיונים נוספים בפורום לפחות תנו את חופש הדעה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להגביל הרבה רק בגלל אותם האנשים שלא יכולים לעשות אגרוף ולא להגיב באיזו תגובה מטופשת עיינו ערך GTX200 VS HD4000.

הדיון הזה יכול להשאר ברמה גבוהה עם ויכוחים מתורבתים אבל מה לעשות שיש אנשים שמעדיפים לתת תגובות אינפנטיליות אחד כלפי השני, לסנגר על על המוצרים שהוא קנה הריי שישראלי טוב זה ישראלי שיודע להוציא את עצמו לא פראייר גם אם זה אומר שהוא טועה לגמרי.

לגביי התגובה של TOMUSH מדובר בתגובה שכן מכילה מיידע אינפורמטיבי לעומת הביקורת בסוף.

אני לא נגד זה שאנשים ירשמו חוייות אישיות רעות שלהם עם מוצרים, אבל כשזה מגיע לרמה של המלצה להמונים להתרחק ממשהו או קביעת עובדות שאינן קיימות אז ממש לא, זכרו שמליוני לקוחות מרוצים יש בכל צד ומסיבה טובה.

לגביי אלה שחושבים שאני בעצמי מוביל איזושהי הסטה, אני לא מסיט גם אם זה נראה ככה, אני מנסה להיות האובייקטיבי ביותר שאני יכול, אני מסתכלים על הדברים בתמונה רחבה לגמריי וזה לא משתנה אם בזמן נתון זה אני משתמש בX או בY, אני עף ממוצר למוצר רק בשביל שתהיה לי הגישה הנכונה לדברים.

ועכשיו, אם אתה רוצים להמשיך ולהתדיין בצורה מתורבתת אתם מוזמנים. אבל בלי פוסטים מיותרים של "אכלו לי ככה ועשו לי ככה", זה לא נציב תלונות הציבור.

תעלו רמה בהודעות שלכם, תיזמו, תבדקו ותתרמו לקהילה. תודה לאל מכמות החומר שיש בפורום הזה אפשר ללמד "טכנאי PC" למיניהם (לא מתכוון לאף אחד ספציפית). אז בבקשה מכם, המשיכו בדיון פורה, לא בצ'ט פרטי, לא במלחמות סנגורים של חברות שסוחטות מכם כסף ולא ב"לי יש יותר גדול תראו איך זה מנצח הכל" כי זה אינסטינקט טבעי של זכר אלפא בטבע.

תודה על ההבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...