דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 67 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על מה לעזעזל אתם מדברים, נשמעים כמו ילדי FXP, לNVIDIA יש טכנלוגיה טובה יותר? :s07:

לדעתי ההיפך הגמור הוא הנכון, כרגע ATI שולטת היד רמה בכל הנוגע לטכנולוגיית ייצור, (אחוז הליבות המוצלחות), ובכלל ביצועים כנגד צריכת הספק.

הדבר היחיד שNVIDIA שולטים בוא הוא המרקטינג, וכמובן המונופול על הפיזיקס (שזה לא יתרון טכנולוגי).

+1

אני מעדיף לחכות לכרטיס כמו ה460 מאשר להתקע עם HD5850 שלא עובד ,ואם כבר היו הרבה בעיות כשרק הכרטיסים יצאו ככה שככה או ככה לא יכולתה להנות ממנו כמו שצריך

לי, לליאור, לstingeR(בין הראשונים פה שרכש את ה5850) ולLanzar(ועוד יש לו CF) לא היתה שום בעיה(לפחות לא ראיתי שאחד מהם ציין שיש אצלו בעיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי פיזיקס, יש לי 8800GT מוקדש שהוא יהלום לפיזיקס.... קחו אותו, תנו לי את החשמל שהוא צורך בחזרה.

בטח אחרי מאפיה 2, משחק שבו אפילו הCLOTH מחושב על המעבד, ותודה על הפיצ'ר המדהים היחיד במשחק הזה שאשכרה מחושב בפיזיקס, חתיכות קטנות שעפות על הרצפה ממשהו שנשבר... שאותן גם יש ללא הפיצ'ר האקסלוסיבי.

יש לי HD5850 ואני לא מתחרט לרגע... בטח לא היום שקניתי אותו. אז כן נכון יש היום GTX460, כרטיס שהושק 9 חודשים אחריו ונחשב ליותר משתלם ממנו, אבל ככה זה עובד בשוק כרטיסי המסך. אני נותן לכם לספור 9 חודשים קדימה מהשקת GTX460 ולראות מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, שתי התגובות האחרונות חברים, מראות את מצב השוק בשנתיים האחרונות. איום אחרי איום אחרי איום

ככה עובד השוק הזה :) כמו בהגדה של פסח, אחד אוכל את השני, תמיד יהיה גדול יותר.

המצב כיום הוא שHD5000 כבר נמצאים חודשים רבים במלואם, GT400 יסיימו עם ההשקות, וכבר HD6000 מעבר לפינה

תגובה להם... כבר תבוא מתישהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חש שהעיכוב שהיה לNVIDIA גרם למצב שמעכשיו כל פעם תוציא כרטיסים של הדור הבא קודם ורק אז NVIDIA

יש מצב שהן יחזרו להוציא בזמן קרוב (לא באותו חודש) אחת לשנייה ולא שNVIDIA בעיכוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הכרטיסים האלה הם אחלה דברים למחשבים מאוד ישנים, אבל כל מחשב שנקנה ב3 השנים האחרונות, אני מדבר על מחשב בייתי כמובן,

מכיל מעבד מספיק חזק להתמודדות, מה גם לא חסרים פורמטים שהאצה של HD5000\HD4000 מכסה, למעשה מדובר ברוב המוחלט של הפורמטים הכבדים יותר.

אגב תקראו לHD6000 איך שאתם רוצים, שיפור\חידוש\רענון. אבל ממה שזה נראה עכשיו לא רק שהם יגרמו לHD5000 לצנוח במחיר אלא גם יביאו את הדור שלהם עם ביצועים משופרים (אני מעריך שכל כרטיס יחליף את הקודם בתוספת של 20-35%~ ביצועים) וממה שזה נראה עכשיו יהיה שיפור רציני בהתמודדות עם טסלציה, נושא שלאט לאט תופס חשיבות. אגב הבנתי שזה לא לגמרי רענון בלבד, אלא שינוי קטן בסידור הליבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש טועה, אין עליהם ביקורות רעות ,רק של פאנבויס ATI, סליחה בע"ם , הכרטיסים לא חמים כמו שאתם חושבים , הם אולי אוכלים יותר חשמל,אבל גם זה לא בצורה של תחנת כוח גרעינית כמו שהATI ,סליחה הראו בסירטון המפגר והלא מצחיק שלהם .

אני מעדיף לחכות לכרטיס כמו ה460 מאשר להתקע עם HD5850 שלא עובד ,ואם כבר היו הרבה בעיות דרייברים כשרק הכרטיסים יצאו ככה שככה או ככה לא יכולתה להנות ממנו כמו שצריך .

כרגע נכון לעכשיו אין כרטיס מסך לATI שמתקרב לGTX460 ,ועם המחיר של ה5870 אני מעדיף להשקיע עוד קצת בכרטיס שבטוח יעבוד כמו שצריך ולא יהיו בעיות דרייברים מפה ועד הודעה חדשה .

אין עליהם ביקורות רעות? אתה תמים או עיוור? הכרטיסים לא חמים? 96 מעלות במאמץ זה רותח, אני לא יודע מה איתך.

לא מעניין אותי פאנבויס או לא, הדור הנוכחי של אינוידיה למעט ה-GF104 פשוט מחורבן, ולומר שכל מי שאומר ביקורת כזו הוא פאנבוי זה פשוט דבילי.

שנית, בעיות בדרייברים יש לשני החברות, שאני אזכיר לך את הדרייבר שאינוידיה שחררו שפשוט טיגן כרטיסי G92?

ה-460 הוא בהחלט כרטיס מעולה, הכרטיס היותר טוב שnvidia הוציאו השנה, ובתקווה שהוא גם יוציא להם רבעון קצת טוב יותר. תחרות? אולי אין כרטיס באותו תג מחיר בדיוק, אבל יש את ה-5850 שהוא לא רחוק ממנו ומתפקד טוב יותר.

את הקשקושים של "לא יעבוד כמו שצריך" תשמור ל2002.

רק שסידרה 6000 היא לא הדור הבא אלא שיפור של הדור הנוכחי

שיפור זה 4890 מה-4870.

הדור הבא הוא לא שיפור, זו חדשה שעתידה הייתה להיות על ה-28NM ב-40NM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...