דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 56 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנתי למה RAID 0 קשור עכשיו..

אבל אני עשיתי ורואים הבדל, אני לא מפסיד שטח מקום ומשחקים באמת עולים יותר מהר וגם העברת קבצים והתקנות מההרדיסק

המינוס היחידי שהמידע יכול להאבד ובד"כ צריך לקנות קונן גיבוי או לעשות קונן וירטואלי אבל זה הפסד של 320GB (אם זה כמו אצלי 160GB X2)

הוא אמר שלפעמים יש ירידה של המינימום FPS בגלל הכונן הקשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון להיום היחס הזה של מחיר לביצועים זאת הבעיטה הגדולה והמשעותית ביותר לרווחי החברות, אין אפס.

הרוב הגדול והמוחץ של המשתמשים מתקינים את הדרייבר איזהשלא יהיה ונכנסים ישר לשחק, פחות מתייחסים לדברים האחרים. אין מה לעשות.

ואת זה לא רק אני אומר, אני רק בנאדם קטן. אתה מוזמן לצפות ולהקשיב לכוכבי החומרה הגדולים ביותר ברחבי הרשת האינטרנטית

אני מאמין שדווקא הכרטיסים הכי זולים והמובנים הם שמביאים ל"בעיטה הגדולה והמשמעותית ביותר לרווחי החברות", תחשוב על רוב גדול של משתמשים שלא צריכים כלום וסתם קונים מחשב, לפטופים, מחשבי עבודה של חברות גדולות/תאגידים, שרתים.

לא יודע אם גם היום, אבל זוכר שפעם הפתיעו אותי עם נתון מעניין שאינטל היא יצרנית מספר 1, איך? כל המובנים היו שלה - וכנראה שזה הרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שדווקא הכרטיסים הכי זולים והמובנים הם שמביאים ל"בעיטה הגדולה והמשמעותית ביותר לרווחי החברות", תחשוב על רוב גדול של משתמשים שלא צריכים כלום וסתם קונים מחשב, לפטופים, מחשבי עבודה של חברות גדולות/תאגידים, שרתים.

לא יודע אם גם היום, אבל זוכר שפעם הפתיעו אותי עם נתון מעניין שאינטל היא יצרנית מספר 1, איך? כל המובנים היו שלה - וכנראה שזה הרוב...

מחשבים אלו רצים על OB אם אין צורך ברינדורים/וקטורים וכרטיסים מקצועיים אם יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדגיש נכון חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס עוד יותר חם, ובלתי שימושי מהGTX480.

לא מספיק שלאנשים אין כסף לקנות את הGTX480 שגם ככה שוחה בחסרונות, המציאו כרטיס עוד יותר לא יעיל ממנו :o, או שמה הוא יפתיע לטובה במבחני החום,צריכת החשמל והרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאל את ה-ATi. קאז'ואל גיימרס = כסף פותר הכל.

או שהם רק מדמיינים שהם עושים כסף כי משם הוא מגיע.

בכל אופן לגביי הGTX485 כן אני מניח שהוא לשבירת ארנקים\שיאים בלבד, מן הסתם

נכון להיום שיא ה3DMARK עדיין עומד על מערכת עם ארבעה GTX480ים כשכל אחד יושב על 1200MHZ

בכמה כח השתמשו? שלושה ספקי כח 1200W לכל המערכת.

אגב זכותם המלאה להשיק כרטיס כזה, למה? כי הם יכולים אז למה לא.

להזכירכם גם הHD5970 והHD4870X2 כשייצא, הם אוברקילים לא קטנים בעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שהם רק מדמיינים שהם עושים כסף כי משם הוא מגיע.

בכל אופן לגביי הGTX485 כן אני מניח שהוא לשבירת ארנקים\שיאים בלבד, מן הסתם

נכון להיום שיא ה3DMARK עדיין עומד על מערכת עם ארבעה GTX480ים כשכל אחד יושב על 1200MHZ

בכמה כח השתמשו? שלושה ספקי כח 1200W לכל המערכת.

אגב זכותם המלאה להשיק כרטיס כזה, למה? כי הם יכולים אז למה לא.

להזכירכם גם הHD5970 והHD4870X2 כשייצא, הם אוברקילים לא קטנים בעצמם.

שניהם כפולי ליבה שצורכים פחות חשמל ופחות חום :o, תאר לך מזה כרטיס דו ליבתי מהדבר הזה, או מ470, בכל מקר אם הדו ליבתי יהיה מבוסס על אותה זה יהיה באסה לאנשים שאין להם ספק 1200+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...