דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 33 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אדיר!

אם רק היה לי קרוב משפחה בארצות הברית, הייתי מזמין אחד עכשיו.

מעניין אבל כמה מהכרטיסים האלה הם באמת GTX 470 לכל דבר..

עריכה:

הרבה פחות משמח ממה שחשבתי.

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=253063

xtremesystems, ניסו את זה עם 12 כרטיסים, ומתוכם רק 4 הצליחו ו5 מתו לחלוטין, ושלושה כרטיסים לא הצליחו ולא הפכו למעצור לדלת.

וxtremesystems גם טוענים שכל הכרטיסים אצלהם היו בעלי 8 שבבים של , (1024MB זכרון) לעומת גרסא מאוד מיוחד שהאתר הרומני קיבל (כנראה בשביל לשלוח את הכרטיס מהר לאתרי חומרה לשם ביקורות) שהיה להם 10 שבבים של (1248MB), בכל אופן, מאוד מסוכן העניין הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה של ממש הוא היה אמור להיות הכרטיס הבא שלי אני עדיין מקווה לתוצאות סופיות (אם יש כאלו), מכיוון שגם על ה 470 ו 480 צחקו בהתחלה שהם לא משתוים ל ATI ובסוף הם עוקפו אותם כמעט בהכל. אם 465 ישאר זהה ל 5830 אני יורד ממנו בטוח ועובר ל5850

מה שמוזר זה שראיתי בקישור של העמוד הראשי שהוא די שווה ביצועים ל 285 שזה נחשב ללא רע בכלל בהשואה לכרטיס חדש אני מאמין שעוד חודש הוא ירד ל 1400שקל ואפילו פחות רק חבל שהוא לא באמת חזק, עוד דבר ב 99% מהמקרים הוא עולה על ה 5830 ויש מצבים שמשתווה ל 5850 ואף יותר נראה לי שאני אחכה ואתן לו צ'אנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לסדרת 400 שום דבר שסדרת 200 לא יכולים לעשות בתור כרטיס יעודי לפיזיקס נכון?

כי אני בהתחלה חשבתי שאני אשאיר 240GT למחשב שיהיה בחדר אחר אבל עכשיו שאני חושב על אני יכול לשים אותו בתור כרטיס פיזיקס והוא אפילו לא צריך חיבור לספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכרטיס שחכיתי לו..מתי שמגיע לארץ אני רוכש אותו..... :xyxthumbs:

רק חבל שהכרטיסים האלה לא מגיעים לארץ , גם לרוב משנים את הPCB והקירור של הכרטיס (לא תמיד אבל זה נפוץ)

האמת , גם אם הם היו מגיעים לארץ היו דורשים מחיר מופרז...

למה שלא יגיעו לארץ....? מה עם GTX 295 נמכר פה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...