דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 26 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי מהם ישירות לוח אם בודד של EVGA (אולם שלחו אותי אליהם בקומבינה). בכל אופן היו בעיות עם האחריות בסוף "התפשרתי" על .

אבל בדרך כלל אפשר לממש אחריות מול אנגליה שאחראים על האיזור שלנו, אם אתה עומד בתנאי האחריות שלהם.

אם אתה קונה מ-KSP אז כדאי לשאול אותם אם אפשרי לממש אחריות מול . כי יכול להיות שיש דרישה שהמוצר נקנה מיבואן רשמי או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף - GTX470 הגיע! של GAINWARD

OC יציב ב 774c/1548s/1701m עם שינוי מתחים ל-1.087

כן כן, למעשה העתקתי את הOC מGURU3D, להלן: http://www.guru3d.com/article/overclocking-geforce-gtx-470-with-extra-gpu-voltage/1

200 שקלים של החלפה אבל שווה כל שקל שכן, תמיכה מצד התוכנה איכותית פי כמה וכמה מהמתחרה.

שבוע הבא מחירי ה470 עולים בכמה מאות שקלים אז... תפסתי בזמן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ, אתה אנטי בנשמה ... ;D

אני הבאתי עוד ביקורת, לא שום דבר מעבר לזה. לא לאדום ולא לירוק.

בהקשר של תמורה לכסף, זה כבר עניין שכל אחד יוציא מכלל הביקורות את המידע הרלוונטי לעצמו.

יש כאלה שישלמו בשביל בוגאטי ויירון כדי לנסוע לסופר או סתם להחזיק בחנייה ויש כאלה שלא. בחייאת, אל תביא לי עכשיו אחוזים, אני יודע לבד.

:cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציינתי זאת משום ש:

א - עוד לא ראיתי דבר כזה שנקראה כרטיס משתלם בשל המחיר המגוכח שלו ועצם העובדה שהפיצ'רים אף פעם לא בלעדיים.

ב - כרטיס HD5870 זה נחמד אבל לא שווה אגורה כשהוא לא יכול לשנות מתח, ולשלם על זה EXTRA? לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהם יעלו?

חוץ מזה שהפוסט שלך לא קשור בכלל לנושא הת'רד

קשור מכיוון שביצעתי החלפה של HD5850 אל הGTX470 מסיבות דריברים. אז אצלי בקרב ניצח הענק הירוק (Nvidia = שרק???)

והמחירים יעלו כי היבואנים יעלו אותם - משמע שהמחיר של 1800~ לGTX470 אצל החברות אשר נותנים מחיר תחרותי זה (כגון GAINWARD וכנראה INNO3D) יבצע יישור קו עם שאר הייצרניות, לפחות בארץ (משמע צעד מצד היבואן).

הדבר כבר בטוח בקשר לGAINWARD אבל לINNO3D זאת רק השערה מצידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשור מכיוון שביצעתי החלפה של HD5850 אל הGTX470 מסיבות דריברים. אז אצלי בקרב ניצח הענק הירוק (Nvidia = שרק???)

והמחירים יעלו כי היבואנים יעלו אותם - משמע שהמחיר של 1800~ לGTX470 אצל החברות אשר נותנים מחיר תחרותי זה (כגון GAINWARD וכנראה INNO3D) יבצע יישור קו עם שאר הייצרניות, לפחות בארץ (משמע צעד מצד היבואן).

הדבר כבר בטוח בקשר לGAINWARD אבל לINNO3D זאת רק השערה מצידי.

אין שום הגיון שהמחירים יעלו, אין לי מושג מי אפליץ לך את זה, היום אנשים לא קונים בגלל המחירים המופרזים (1800 זה עדיין יקר מידי! יותר מ480$ לכרטיס..)

אז אם המחירים יעלו כבר עדיף שיפסיקו לשווק אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...