חוות דעת על ה Pavilion dv3 ויעוץ לגבי נייד חדש - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על ה Pavilion dv3 ויעוץ לגבי נייד חדש

galit2ha

Recommended Posts

אהלן,

אני מתכננת לקנות לקראת תחילת הלימודים באוקטובר.

התכנון היה לקנות pavilion dv3 אבל לפי מה שראיתי הוא מגיע רק עם מעבד T6400/T6500.

הזהירו אותי שזה מעבד נוראי (מתחמם, מיושן, חלש) והבנתי שגם השירות של על הפנים.

אז רציתי לקבל חוות דעת לגבי המעבד ולגבי בכלל.

ועל הדרך לשאול אם יש לכם המלצה על מוצלח יותר, 13 אינטש במחיר של עד 5000 ש"ח.

תודה מראש

ושנה טובה :xyxthumbs:

גלית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזהירו אותי שזה מעבד נוראי (מתחמם, מיושן, חלש)

סתם קשקוש של מישהו שאין לו מושג וחבל בכלל שפותח את הפה.

והבנתי שגם השירות של על הפנים.

בהחלט יש מספיק אנשים עם חוויות שליליות עם שירות . יש גם כאלה שהניסיון שלהם דווקא חיובי, וגם כאלה שהמחשב עובד להם יופי ולא זקוקים לשירות כלל.

ועל הדרך לשאול אם יש לכם המלצה על נייד מוצלח יותר, 13 אינטש במחיר של עד 5000 ש"ח.

יש SL300, שאני לא לגמרי בטוח שהוא יותר טוב, אבל אופציה לשקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה-Vostro 1320 של שיתרונותיו לדעתי במסך מאט ואחריות לחמש שנים. כמו כן, חיי הסוללה קצת טובים מאלו של ה-dv3.

כמובן, לא ציינת את השימושים וההעדפות שלך מהמחשב כך שקשה לדעת איזה מם יענה על צרכייך טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד בסדר גמור.

את יכולה אגב להתרשם מהמחשב בפעולה בחנות באג בדיזנגוף סנטר אם עוד לא יצא לך לראות אותו.

tgolin - ידוע לך מה בערך החיי הממוצעים עם dv3 בקונפיגרציה 2150 שמוכרים כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה הכרטיס מסך חשוב לך? כי יש את הפרו-בוקים החדשים של שנחשבים עסקיים במחירים די עמימיים (טוב שנזכרו ב ישראל להכניס אותו לארץ).

מעבד T6670, 3GB, 320, וכו' וכו' וכו' - הכי חשוב מסך מאט, LED ומקלדת אלה מקינטוש (רווח בין כל מקש), (טרקפאד עם מולטי-טאץ' אבל זה גימיק), גימור טוב כמו של ה ELITEBOOKS היותר יקרים של , כלומר מתכת ולא פלסטיק, מקלדת חסינה למים וברוך השם מסגרת מתכת מסביב למסך.

בטח יותר טוב מהפלסטיקה (מה לעשות) בפאביליונים למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי את המחשב המדובר כבר חודש ולהלן התרשמותי:

1. המעבד - חזק מאוד ומספק, לא זיהיתי שום איטיות חריגה עם הויסטה, מנגן סרטים 720P ללא מאמץ ולא מתחמם בצורה חריגה (פגשתי מחשבים חמים הרבה יותר).

2. מסך - איכות ממוצעת, תאורה אחורית LED קצת בוהקת אבל בהחלט טובה לנייד, המסך לא מעייף את העיניים גם לאחר שעה של שימוש, ציפוי מבריק (אני אוהב) ורזולוציה קצת עדיפה על ממה שמקובל 1366 על 768, זוויות צפייה סבירות מינוס.

3. כרטיס מסך -מצויין, מריץ סרטי HD ללא מאמץ, ממשק של ויסטה אירו רץ בצורה חלקה וברמה דומה לדסקטופ ממוצע, אין תחושה שהכרטיס גורם להתחממות נוספת.

4. עיצוב וארגונומיה מצויינים,המחשב נראה ממש יפה ובגימור שחור מבריק עם נגיעות מתכת בצבע כסוף, המקלדת דיי נוחה ואיכותית (יש לה גם אור וזה נחמד וחיוני במקומות חשוכים), יש משטחי מגע מסביב לשליטה על פונקציות שימושיות כגון כיבוי WIFI, הגברת ווליום או MUTE, יש גם קורא טביעת אצבע שאני לא משתמש בו ומשטח העכבר מצויין ורגיש במידה טובה.

5. 3GB זכרון DDD2-800 מספיק לכל דבר בשנתיים הקרובות.

6. דיסק ממוצע של WD במהירות 5400, לא הייתי מתנגד ל 7200 אבל בהחלט מספק וללא רעש כלל וויברציות.

7. WIFI מצויין עם קליטה טובה.

8. צורב סטנדרטי - אני בכלל לא משתמש בו.

9. משקל סביר - 2.2 ק"ג, יש מחשבים קלים ממנו כמו ל ACER TIMELINE או של LENOVO עם מעבדי ULV, אך עדיין מדובר במחשב קטן מהמוצע ומאוד נייד.

10. זמן סוללה כ 3 שעות בשימוש סביר עם WIFI דלוק, זמן טעינה כשעה. (המטען קצת גדול וכבד).

לסיכום מחשב טוב מאוד ואיכותי יותר מהממוצע שנמכר בארץ, העיצוב מאוד יפה ומושך (למי שזה חשוב), קניתי אותו בבאג עם שנתיים אחריות בסביבות 5000, ניתן למצוא אותו כעת בסביבות 4500 רק יש לשים לב שלא מדובר בשנה אחריות.

מי שמחפש משהו יחסית חזק ומספק תחליף סביר ל DESKTOP ונייד מאוד אני ממליץ בחום, למי שמחפש ניידיות יותר ומוכן להתפשר על קצת ביצועים אני ממליץ בחום על הניידים עם פלטפורמת ה ULV שהם קלים יותר וזמן הסוללה שלהם ארוך משמעותית ויכול אף להגיע ליותר מ 5 שעות.

מי שרוצה משהו קצת יותר חזק ממליץ לו בחום לבדוק את הנייד של HP מסדרת ה PRO BOOK בגודל זהה עם מעבד עדיף, זכרון DDR3 ודיסק 7200:

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/il/he/sm/WF06b/321957-321957-64295-3955552-3955552-3974409-3997477.html

מי שרוצה משהו מבוסס ULV, יכול לבדוק את זה:

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=TZ218391C41531224

בהצלחה ושנה טובה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפיר - יש מצב שאתה מודד כמה שוקל הספק כח של ה-DV3?

אגב אפשר לקנות אותו היום עם הרחבת אחריות לשלוש שנים מתחת ל-5100 באייבורי או קיי.אס.פי

מהתרשמות מהמחשבי Probook הזולים בבאג (ראיתי שם את ה-15") הגימור נראה זול (פלסטיקי לדעתי), והוא נראה מאסיבי ביותר - שמן.

ה-4310 שקושר כאן מגיע עם סוללת 4 תאים למרות שנראה שזה מספיק לו ל-4 שעות.. אגב נראה שהמסך שלו גם Glossy, ביקורת עליו:

http://www.laptopmag.com/review/laptop/hp-probook-4310s.aspx?page=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשקול ? אין לי בבית משקל מספיק רגיש - ההערכה שלי (בהשוואה עם קופסת שימורים) ;) כ 300 גרם.

הבעיה שהוא קצת מגושם, החוט שלו שמתחבר לשקע החשמל מאוד עבה (כמו חוט של של מחשב שולחני) וכל זה בתיק מעטפה קטן לא מסתדר וסתם מוסיף משקל ...

לגבי ה PROBOOK, נכון הוא פחות איכותי ועושה רושם שהשקיעו לא מעט בעיצוב של ה DV3 לעומתו אבל עדיין לדעתי מדובר בעסקה משתלמת למדי.

לגבי המחיר, אני קצת הפסדתי כי רצתי לקנות ממש כשהדגם הגיע, היום אפשרי לקנות אותו אפילו ב 4300 - 4400 עם שנתיים אחריות ולהרחיב לו ל 3 שנים בעוד 390 שקל.

לדוגמה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=734472

בכל מקרה עדיין מדובר בקניה טובה מאוד, חברה מסודרת עם תמיכה טובה ועושה רושם שהמחשב ישרוד לפחות שנתיים שלוש (אם לא אפיל אותו ... :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לא בדקתי אפילו בזאפ, הנחתי שאייבורי וקיי.אס.פי בין הזולות. זה מעניין.. הוא כרגע הפך להיות הפייבוריט שלי אם קיי.אס.פי ישוו מחיר (אצלהם נוח כי אני יודע שאפשר פשוט לבוא לקחת). האמת שהם מציינים שיש הנחה למזומן.

היתרון הגדול של ה-Probook על פניו כמו שאני רואה את זה הוא המשקל הנמוך יותר ב-300 גרם, וחיי מעט מוצלחים יותר.

הבאסה היא שבמחיר הבסיסי מדובר על רק שנה אחריות והרחבה לשלוש בטח עולה מעל 700 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב בדרך כלל מדובר על משקל בסיסי ללא סוללה, עם סוללה הם ישקלו כמעט אותו הדבר.

להרחיב אחריות (תסתכל בבאג) עולה 600 שקל לשנתיים נוספות, שנה עולה 390 (ב KSP זה יותר יקר).

למה לך בכלל לקנות מ KSP ? אני מבין שזה קרוב לך ונוח שיש במלאי. אם כבר הייתי מעדיף את IVORY ...

לא מאמין שיתנו לך 10% הנחה על מזומן מקסימום 3%, אתה יכול לקנות מהרבה מקומות אחרים המשלוח בד"כ חינם.

ניסית לבדוק מכרזים ? נדמה לי שוואלה מכרו אותו גם ושם בטח יש מצב לקבל אותו אפילו בפחות מ 4300.

מהרשימה בזאפ הייתי ממליץ על SALESHOP, PDASTORE ו NIRTECH (תלוי מאיזה איזור אתה בארץ).

בהצלחה !

דרך אגב אם אתה קונה מחשב של מגיע לך שדרוג ל WIN7 ב 199 שקל ... לא שזה כזה הבדל מויסטה אבל שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשקל במקרה הזה כולל הסוללה כמדומני.

אני לא יודע למה, האתר של באג לא עולה לי כל היום כבר.

KSP נוח כי אפשר לדעת אם יש להם במלאי בזמן אמת והם קרובים. הם גם בטח יוכלו להשוות מחיר.

אין לי זמן להזמין ולחכות שיגיע, אני צריך אותו עוד השבוע לפני טיסה לחו"ל, רוצה להגיע למקום לשלם ולקחת.

אני גם מכיר את האנשים שם, אין לי בעיה איתם, לא שזה משנה בנייד, האחריות מול היבואן.

אתה בטוח שהשדרוג ל-7 עולה כסף? הבנתי שהם שולחים דיסק בחינם כל עוד המחשב הגיע עם Home Premium ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשקל במקרה הזה כולל הסוללה כמדומני.

אני לא יודע למה, האתר של באג לא עולה לי כל היום כבר.

KSP נוח כי אפשר לדעת אם יש להם במלאי בזמן אמת והם קרובים. הם גם בטח יוכלו להשוות מחיר.

אין לי זמן להזמין ולחכות שיגיע, אני צריך אותו עוד השבוע לפני טיסה לחו"ל, רוצה להגיע למקום לשלם ולקחת.

אני גם מכיר את האנשים שם, אין לי בעיה איתם, לא שזה משנה בנייד, האחריות מול היבואן.

אתה בטוח שהשדרוג ל-7 עולה כסף? הבנתי שהם שולחים דיסק בחינם כל עוד המחשב הגיע עם Home Premium ומעלה.

השדרוג עולה 49$ לפי אתר השדרוג.

אני מריץ כבר עכשיו 7 שעובדת טוב מאוד על ה-2150 הנ"ל.

כמו כן, למי ששאל, אני איתו כבר כמה ימים וכתבתי כבר כמה שורות בנושא בכמה אשכולות בפורום, אין לי בעיה ללענות על שאלות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כן, השדרוג עולה 199 שקל כי כבר בדקתי (יש אתר מיוחד של בעברית שבו נרשמים).

KSP נוח אבל אם אתה מאזור המרכז יש לך את PDASTORE שגם מחזיקים אותו במלאי ...

שדרוג ל WIN7 לטעמי לא כל כך הכרחי היות וזה לא ממש מוסיף הרבה על הוסיטה, הייתי כבר משדרג את הדיסק ל 7200 (כ 350 שקל, דיסק של SEAGATE) או מרחיב את האחריות ל 3 שנים.

בכל מקרה מדובר בקניה טובה ... בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...