Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

יש לי את רובה הג'ל המתפוצץ.... אחרי שמרחתי את הג'ל על הקיר...איך לגרום לו להתפוצץ???????

בבקשה עזרה...זה מציק :s07:

2 אפשרויות:

1) להחזיק את מקש העכבר הימני לחוץ ואז ללחוץ על גלגלת העכבר.

2) במידה וזה לא עובד - להחזיק את המקש הימני וללחוץ על כפתור "R".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בעצם חזרתי.

מה לעשות בשלב שאני צריך להציל את ה 3 דוקטורים ואני בחדר מלא בגז ויש איש שתלוי על חבל?.

אם אתה מתכוון לקטע עם החדר שמלא בגז יחסית בתחילת המשחק, אז:

כשאתה מול החדר אתה עולה לתעלת איוורור שמעליך, עד שתגיע לאזור גבוה שם יש 2 שוטרים שעומדים ליפול- תעזור להם עם space.

אחרי שעזרת לשוטר השני, תלך ימינה על הפלטפורמה ומשם בעזרת glide תרחף למשטח ממול. כשאתה עליו- אתה תראה לוח בקרה מהבהב- תזרוק עליו batarang כדי לשאוב את כל הגז מהאזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש קראתי את הדיון ומה שרשמו פה. פשוט נכנסתי לתת דעה וללכת.

משחק חזק, מעולה, מרשים בפרטים, בגרפיקה, במשחקיות וכל דבר בו פשוט עשוי ללא דופי.

אני בכלל לא חובב באטמן ולא ממש בקיא בדמויות שבו אבל נהנתי מאד מהמשחק.

הוא עשוי כל כך נכון וטוב שאפשר להנות מהאיכויות שלו גם בלי להכיר כלום לגבי הדמויות..

ממליץ לרכוש בחום רב. לא תתאכזבו.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לשחק בו בערך שעה ואני חייב להגיד אם הוא יעשה לי בעיות בהמשך ...

אני כבר יקנה אותו שהוא יגיע ל100 שקל או פחות

אם בביקורות היו אומרים שהוא 20 שעות ולא 10 (אני לא מדבר על שטויות נוספות שאפשר לעשות אלה לעלילה הראשית ) הייתי קונה אותו

ההתחלה מאוד טובה ויש אווירה חזקה -לא ציפיתי לזה חשבתי שהמשחק יהיה עוד משחק הייפ טיפוסי ומאכזב

שהמבקרים נותנים לו ציון גבוה מידי כמו סטריט פיטר 4 או AC לדוגמה

בפועל אם לשפוט לפי ההתחלה זה לא המצב

באטמן ניראה פה מגניב וגם הגוקר \הגרפיקה מאוד טובה \הסאונד סבבה \שליטה טובה (גימפאד 360 )

מערכת קרבות מספיק טובה לסגנון ואם שדרוגים \והכי חשוב אווירה מלחיצה כזאת כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו טו-פייס(שהושמט לחלוטין מהמשחק,ראו הוזהרתם!) גם אני חלוק עם עצמי על השימוש בפיזיקס.

מצד אחד סה"כ המשחק נראה סבבה גם בלי הפיזיקס ככה שמי שיש לו רדאון או אין לו את הגיפורס הכי חדש בשוק יכול להסתדר בלי.

מצד שני אם להסתמך על הדרישות שמומלצות על ידי המשחק בשביל להנות מהם במלואן צריך 2 GTS260 ו9800GTX או את GTX280 או 285 כבר לא זוכר שזה נראה לי תקדים מסוכן.מישהו זוכר עוד משחק שממליץ על 2 בשביל לרוץ בשלמות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משחק עם מקלדת ועכבר בסידור הרגיל אז תלחץ קודם על A או D כדי למצוא את התדר שבו הגל שאתה רואה הוא הכי גדול (זה גם נהיה ירוק יותר)

אחרי תלחץ על הכפתורים של העכבר כדי למצוא תדר מדויק.

תלחץ בעדינות עד שתמצא את התדר הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה -

אני ב20%.. אחרי שאני מתחיל לעקוב אחרי הטביעות אצבעות של יאנג. כשאני מגיע לMAIN HALL מחכים לי 10 חבר'ה.. לא מצליח להתחמק מהם וגם לא להרוג אותם מישהו יודע איך אני מצליח לעבור אותם? אני משחק על HARD.. וזה קשה!

לא משנה.. כבר פירקתי להם ת'סבתא :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...