Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם משחק "ההמשך" יהיה SANDBOX(יענו כפיל GTA)-הוא יהיה כשלון.

פרט לGTA,אף משחק SANDBOX,ואני חוזר,אף משחק,לא הצליח ליצור עולם באמת מרתק ומעניין מבחינה עלילתית..AA עובד בצורה טובה בגלל שהוא מרוכז במקום אחד,עם קו עלילתי אחד גרדיוזי וצפוף.."לפרוס" את כל הבסיס הזה לעיר ענקית עם משימות "פשוטות" שיבואו האחת אחרי השניה..זה נשמע טוב על הנייר,אבל זה פשוט לא יעבוד במציאות...לא כל משחק צריך להיות SANDBOX,וזו דוגמא טובה לאחד שאסור שיהיה כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...למי ששאל על מחיר טוב,המחיר הכי טוב שמצאתי בנתיים בארץ היה בארקדיה 190 שקל.כל ההזמנות מאיביי וכאלה אין לי מושג חוץ מ"סטים" ששם זה 50 דולר.

זה לא זול,אבל זה בטח יותר זול מלקנות את זה בבאג ב230 כמו שאנ..חבר שלי קנה.

כמובן שמי שמוצא ביותר זול מוזמן לשתף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה בקשר לפיזיקס במשחק.

התקנתי את העידכון האחרון שמוסיף פיסיקס הפעלתי אותו ואני פשוט לא שם לב להבדל של אם או בלי פיזיקס.

יש לי כרטיס מסך 260GTX.

איזה הבדלים אני אמרו לראות במצב פיסיקס מופעל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם משחק "ההמשך" יהיה SANDBOX(יענו כפיל GTA)-הוא יהיה כשלון.

פרט לGTA,אף משחק SANDBOX,ואני חוזר,אף משחק,לא הצליח ליצור עולם באמת מרתק ומעניין מבחינה עלילתית..AA עובד בצורה טובה בגלל שהוא מרוכז במקום אחד,עם קו עלילתי אחד גרדיוזי וצפוף.."לפרוס" את כל הבסיס הזה לעיר ענקית עם משימות "פשוטות" שיבואו האחת אחרי השניה..זה נשמע טוב על הנייר,אבל זה פשוט לא יעבוד במציאות...לא כל משחק צריך להיות SANDBOX,וזו דוגמא טובה לאחד שאסור שיהיה כזה..

prototype :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

+1 על פרוטוטייפ אבל לא הרבה אהבו אותו...

הסיבה היחידה שכולכם רוצים פה משחק Sandbox זה כי אתם רוצים לנהוג בבאטמוביל או במטוס שלו ,חוץ מזה אין מה לעשות בעולם גדול במשחק כמו זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אהבתי את פרוטוטייפ,מאוד אפילו,אבל העלילה שלו לא הייתה מזהירה..הSANDBOX עצמו במשחק היה כיף מאוד,אבל מבחינה עלילתית המשחק היה טוב יותר אילו היה "לינארי"..

מה שבאמת צרם לי והיה חסר לי בAA היה עוד "בוסים" ודמויות מתוך הפרנצ'ייז..יש כ"כ הרבה אויבים מגניבים ומעניינים שהיו יכולים להוסיף למשחק(ולא רק להביא BIO עליהם..),שחבל שלא עשו את זה..אני מניח שהסיבה יכולה להיות "שמירת כוחות" לטובת המשכים שיבואו,אבל זה לא שיפריע למישהו להילחם באויבים המפורסמים של באטמן בכמה משחקים שונים,כמה פעמים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד, יכול להיות שהיו באמת "מעט" בוסים במשחק , מצד שני , יכול להיות שזה היה סתם מכביד על המשחק.

איך שלא נסתכל על זה , כל מי שאהב את המשחק מת לראות המשך ושיהיה ראוי.

יכול להיות באמת שכל זה היה כדי ליצור חשק למשחק הבא , בכל מקרה , יש להם משימה לא פשוטה של לעמוד בציפיות גדולות מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...