Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

הלייב הוא בשביל צבירת אצ'יבמנטס וLEADERBOARDS לצ'לנגים במשחק.

FOGRID,אני יכול כמעט לחתום לך,שאם יהיה המשך למשחק-סביר מאוד שיהיה לו גם מולטי..למרות שזה נשמע מוזר ו"מה כבר אפשר לעשות שם",למשחקים בלי מולטי כלל קשה מאוד להצליח בשוק היום(AA הוא בהחלט יוצא דופן),ובגלל זה אפילו משחקים שכביכול לא מתאימים כלל למולטי(ביושוק 2,MGS 4 ואפילו GTA4-כולם משחקים מסדרות שמתבססות על חווית סינגל פלייר חדשנית ו"חזקה")-מתאמצים,מעוותים את המשחקיות והרעיון הכללי של המשחק-ומוסיפים מולטי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כשאמרתי שבאטמן צריך להיות בסגנון לא התכוונתי שיהיה בידיוק באותו הגודל.

הערים ב- הם בהחלט ענקיים, ומן הסתם לא צריך את כל הגודל שלהם למשחק כמו באטמן. צריך עיר אחת בגודל בינוני-גוטהם, ולא מספר ערים כמו ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להשיג את כל האתגרים....

בשביל אחד מהם אני צריך למצוא את מס' 28:

http://guides.ign.com/guides/14273491/page_82.html

איפה הוא נמצא? אני לא מצליח למצוא את האיזור שלו... מישהו יכול להנחות אותי במדויק/להראות לי מפה עם סימון שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להשיג את כל האתגרים....

בשביל אחד מהם אני צריך למצוא את מס' 28:

http://guides.ign.com/guides/14273491/page_82.html

איפה הוא נמצא? אני לא מצליח למצוא את האיזור שלו... מישהו יכול להנחות אותי במדויק/להראות לי מפה עם סימון שלו?

שאתה מגיע אל המקום, במסדרון בצד ימין למעלה יש נקודה חלשה בקיר.

אתה צריך את ה-Ultra Batclaw כדי להוריד את הקיר הזה, וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו יודע מה עושים ב-69% אחרי שאתה מנצח את הג'וקר בסוף שהוא מוטציה ענקית כזאת ואתה הורג אותו? כי זה נראה כאילו סיימתי ת'משחק אבל לא הגעתי ל-100%.

פעם הבאה תתן אזהרת ספויילר ותצבע את הטקסט בצבע בהיר. יש אנשים שלא שיחקו במשחק וגולשים בפורום הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה בקשר לפיזיקס במשחק.

התקנתי את העידכון האחרון שמוסיף פיסיקס הפעלתי אותו ואני פשוט לא שם לב להבדל של אם או בלי פיזיקס.

יש לי כרטיס מסך 260GTX.

איזה הבדלים אני אמרו לראות במצב פיסיקס מופעל?

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

יש הבדלים קטנים , בתנועה של הגלימה , ובאפקטים האחרים.

זה כמעט לא מורגש , בשביל לראות אותם באופן מלא צריך כרטיס בנפרד שיעשה את החישובים הפיזיקליים (זה רשום כשאתה מסמן את הרמה הגבוהה ביותר של הפיזיקס במשחק).

כמובן שזה מיותר לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...