Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

זה שטויות אפשר לעשות משחקים ארוכים שלא חוזרים על עצמם יותר מידי

משחקים כמו אוקמי \ליטל קינג סטורי \זלדה ועוד

ולבטמן היה טונות של פוטנציל -עוד מקומות -כלי -אויבים -אורך חיים ויש לך משחק ענק כי בגרפיקה\שליטה\אווירה\משחקיות\עלילה הוא מצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתה מסתכל על "עכשיו" ועל חווית המשחק שלך , אני מסתכל קצת יותר קדימה וחושב שאם היה את כל מה שרצית שיהיה , כל משחק המשך שלו היה כישלון.

אני חוזר ואומר, הם השאירו טעם של עוד , הם בכוונה לא השתמשו בכל האויבים של באטמן מהקומיקס , בכוונה נתנו לנו רק טעימה ממה שיכול להיות וזה מעולה.

כשיצא המשך (ולפי המכירות אין סיבה שלא יצא) הוא יחדש בפיצ'רים שלו (אולי חלק מהדברים שרצית) וככה לא נרגיש שההמשך חוזר על המשחקיות של הראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסתכל על "עכשיו" ועל חווית המשחק שלך , אני מסתכל קצת יותר קדימה וחושב שאם היה את כל מה שרצית שיהיה , כל משחק המשך שלו היה כישלון.

אני חוזר ואומר, הם השאירו טעם של עוד , הם בכוונה לא השתמשו בכל האויבים של באטמן מהקומיקס , בכוונה נתנו לנו רק טעימה ממה שיכול להיות וזה מעולה.

כשיצא המשך (ולפי המכירות אין סיבה שלא יצא) הוא יחדש בפיצ'רים שלו (אולי חלק מהדברים שרצית) וככה לא נרגיש שההמשך חוזר על המשחקיות של הראשון...

אבל הדברים שאתה אומר רק מורידים לדעתי את הערך של המשחק

כל עניין ה"המשך יבוא" זה חראה מבחינתי שאני משחק משחק סתם לדוגמה כמו גאייד אמפיר

אני מקבל עשרות שעות משחק וסוף נורמלי

אבל היום הרבה משחקים במחיר מלא מחולקים בפועל ל2-3 פרקים ואז אתה גם שוכח את העלילה

וגם לפעמים המשחק קופץ לפלטפורמה אחרת או מצריך מחשב משודרג יותר ואתה צריך להוציא הרבה כסף רק לקבל את כל החוויה

במקום משחק אחד שכולל את הכל מהתחלה

סתם לדוגמה תראה משחקים כמו הילו לדוגמה

המשחק ה1-2 יצאו לXBOX1 וכללו סוף של "המשך יבוא" אבל השלישי יצא לXBOX360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה שום מקום להשוות משחקי קונסולות למשחקי .

אני לא מכיר חצי מהמשחקים שאתה מדבר עליהם וזה גם לא משנה.

היום , למפתחות משחקים (במיוחד למחשב) אין הפריבילגיה לפתח משחקים ארוכים (כמו שאתה מתאר) , היום משחק של 10 שעות נחשב ארוך.

אבל הדברים שאתה אומר רק מורידים לדעתי את הערך של המשחק

כל עניין ה"המשך יבוא" זה חראה מבחינתי שאני משחק משחק סתם לדוגמה כמו גאייד אמפיר

אני מקבל עשרות שעות משחק וסוף נורמלי

בגלל זה רשמתי שאתה שלילי , זה לא "המשך יבוא" כי עקרונית העלילה בתוך האי נגמרה , רשמתי לך שיש סיבה שהוא נקרא Batman: Arkham Asylum.

במשחק הזה , אתה בחרת להתעלם מהחידות,ההקלטות,הפאזלים וכל שאר הדברים ולכן הרגיש לך חסר.

הם אומנם לא חלק מרכזי בעלילה אבל הם מוסיפים המון.

אל תשכח שיש את כל הצ'אלנג'ס שאתה יכול לעשות בכל מיני רמות קושי.

זה אולי נכון שלפעמים בין משחק אחד לאחר הדרישות עולות (מבחינת חומרה למחשב) אבל יש להם פה בסיס מעולה שלא חייבים לשנות אותו כדי לקבל משחק חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א"א לאחוז את החבל בשתי קצותיו:להגיד שהמשחק מתחיל לחזור על עצמו לפני שהוא נגמר וגם שהוא קצר מדי.איך הוא היה נראה אם היו מאריכים אותו עוד?הרבה משחקים עובדים טוב דווקא כי הם קצרים יחסית,דברים שלאורך זמן היו הופכים למטרד נחשבים למעדן משובח כשהם באים במנה קטנה ומרוכזת.אבל זה בכללי. מצד האמת גם אני מרגיש קצת פספוס כי ברגע שצמצמת את משחק לארקהאם כבר הכשרת לעצמך כותר המשך שיש לו מה להוסיף על דרך "הבאטמן:גי'טיאיי" שכולם רוצים ויכלו כבר לתת יד חופשית לעשות משחק שייתן חויית ארקהאם מושלמת מבחינת הסיפור והנבלים,ובמקום זה נותנים לך שאריות של לקיומם באי ועוד נותנים לך לקרוא עליהם ועל מחלות הנפש שלהם,ואתה שואל "למה לעזעזל הם לא פה?!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום , למפתחות משחקים (במיוחד למחשב) אין הפריבילגיה לפתח משחקים ארוכים (כמו שאתה מתאר) , היום משחק של 10 שעות נחשב ארוך.

בגלל זה רשמתי שאתה שלילי , זה לא "המשך יבוא" כי עקרונית העלילה בתוך האי נגמרה , רשמתי לך שיש סיבה שהוא נקרא Batman: Arkham Asylum.

במשחק הזה , אתה בחרת להתעלם מהחידות,ההקלטות,הפאזלים וכל שאר הדברים ולכן הרגיש לך חסר.

הם אומנם לא חלק מרכזי בעלילה אבל הם מוסיפים המון.

אל תשכח שיש את כל הצ'אלנג'ס שאתה יכול לעשות בכל מיני רמות קושי.

זה אולי נכון שלפעמים בין משחק אחד לאחר הדרישות עולות (מבחינת חומרה למחשב) אבל יש להם פה בסיס מעולה שלא חייבים לשנות אותו כדי לקבל משחק חדש.

מה זה "אין להם את הפריווילגיה " ?

היום המון משחקי מחשב הם פורטים ה360 ששם לוקחים 60$ במקום 50$ שהיה בדור הקודם וה10$ אפרש אמור לתת את

האפשרות לפתח משחקים יקרים הרבה יותר מהדור הקודם

הבעיה שהם לוקחים את הכסף העודף הזה אבל בפועל מיצרים לך לרוב משחקים אם סינגל קצרצר

ובעניין החידות והאציוומנט זה בולשיט סימתי את המשחק במעל 60% בלי לחפור הרבה וחוץ מזה האציוומנט מעצבן כל שניה חלון

מפגר שעשיתי אציוומנט שלא היה לי אכפת מימנו

זה בטח משנה אם הייתה מכיר אותם הייתה מבין למה אני ביקורתי

תראה באטמן היה יכול להיות "זלדה קילר" אם עוד השקעה אבל החליטו שעדיף לעשות משחק קצרצר במקום משחק שיזכרו גם עוד 5 שנים ויותר -וזה כן פספוס

א"א לאחוז את החבל בשתי קצותיו:להגיד שהמשחק מתחיל לחזור על עצמו לפני שהוא נגמר וגם שהוא קצר מדי.איך הוא היה נראה אם היו מאריכים אותו עוד?הרבה משחקים עובדים טוב דווקא כי הם קצרים יחסית,דברים שלאורך זמן היו הופכים למטרד נחשבים למעדן משובח כשהם באים במנה קטנה ומרוכזת.אבל זה בכללי. מצד האמת גם אני מרגיש קצת פספוס כי ברגע שצמצמת את משחק לארקהאם כבר הכשרת לעצמך כותר המשך שיש לו מה להוסיף על דרך "הבאטמן:גי'טיאיי" שכולם רוצים ויכלו כבר לתת יד חופשית לעשות משחק שייתן חויית ארקהאם מושלמת מבחינת הסיפור והנבלים,ובמקום זה נותנים לך שאריות של לקיומם באי ועוד נותנים לך לקרוא עליהם ועל מחלות הנפש שלהם,ואתה שואל "למה לעזעזל הם לא פה?!"

אפשר לעשות שמשחק לא יחזור על עצמו יותר מידי אם היו לוקחים עוד כמה אלמנטים מזלדה

הם כבר לקחו "צעצועים" ולקחו בוסים שונים ודרכים שונות לפתור דברים

אם היו עושים עוד מקומות ובמקרה הזה גוטאם עוד כמה סוגי אויבים ובוסים איזה 3 כלי ועוד 10 שעות משחק נוספות

ואני לא מדבר על 40 שעות ויותר במשחקי זלדה אלה על 20 שעות -זה היה יוצא משחק השנה והיה משתין על זלדה TP בקשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות , אתה שקוע בעולם הקונסולות ולא רואה מה קורה בתעשיית משחקי הPC.

עצם העובדה שקיימים פורטים מ360 לPC מראה עד כמה המצב גרוע.

אין להם את הפריווילגיה כי לפתח משחק למחשב עולה יותר מלפתח משחק לקונסולה (בטח ל360)

אתה כל הזמן מדבר על זלדה אז לך תשחק זלדה , זה הדיון על באטמן לא על זלדה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה עניין ה"פריווילגיה" שלך ?

זה שיש הרבה פורטים מהקונסולות וגם באטמן הוא פורט דווקה נותן להם יכולת לפתח משחק מספיק ארוך ומושקע

ולעשות לו פורט למחשב

אני לא מדבר אתך על תוכן מיוחד למחשב אלה על משחק ארוך מספיק במקור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיספסת את הנק' שלי לגבי פורטים.

גם אני לא מדבר על תוכן מיוחד לPC , אני מדבר על עצם העובדה שמפתחות משחקים כבר לא מפתחות את המשחק לPC ולקונסולות אלא מפתחות לקונסלות ואז עושות פורט לPC.

אורך המשחק הוא כמעט זהה לזה שבקונסולות אז אני לא מבין את הטענה שלך לגבי אורך המשחק (חוץ מגירסת הPS3 של באטמן שמגיעה עם אופציית המשחק עם הג'וקר).

"הפריווילגיה" אני מדבר עליה היא כלכלית , אין לרוב מפתחות משחקים מספיק כסף כדי ליצור משחקים איכותיים וארוכים יותר , העלאת המחיר (שדרך אגב היא לכמה כותרים בלבד ולא לכלל משחקי המחשב) היא מסיבות כלכליות בעיקר (וחלק קטן הוא כמובן למקסם רווחים ככול שאפשר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיוצא בנתיים,לדעתי,זה שארקהאם אסיילום הוא בסה"כ ניסוי כלים לקראת המשחק הבא.הם לא ישקיעו במשחק הון תועפות ויתנו לבאטמן לשוטט בכל גות'אם ויאריכו את המשחק אלא אם כן הם ידעו שהקונספט הבסיסי עובד.(=מוכר).במשחק הבא (שבטח ידרוש 3 וI19 בשביל הפיזיקס.אבל כל עוד ירוץ חלק בלי על כל מחשב נורמלי סבבה מצדי.) כבר לא יהיה מנוס מלהעשיר את החויה ולהביא אותה ב"יותר".שהרי למספרי 2 אין זכות קיום אם הם לא נותנים יותר מהראשון.אבל אני מסכים שחסר תוכן.אמנם למשחקי סינגל פלייר קצרים ואיכותיים יש תמיד איזו הרגשה של דליקטס,אבל בד"כ הם מגיעים גם עם מולטיפלייר מה שאין לבאטמן,אז קצת מעצבן.וכרגיל "כגודל הציפיה גודל האכזבה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הכי טוב במשחק זה בסוף !ספויילר!

שאתה נכנס למסיבה של הג'וקר ועומדים בלובי איזה 20 חבר'ה שמחואים לך כפיים

ולא נוגעים בך אלא אם אתה מתחיל איתם,הייתי בהלם מזה.

אחד המשחקים היפים ביותר בזמן האחרון.

למה כל הזמן להתלונן,תיהנו ממשחק מגניב ביותר עם עלילה וגרפיקה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה,

הגעתי לקטע שהג'וקר ניהיה מפלצת ואז אני מחסל אותו.. ואז זהו? נגמר המשחק או מה? כי יש לי עדיין 68%... מה עוד אפשר לעשות במשחק?

אגב, משחק פשוט מהנה מאוד !!! הם ממש השקיעו בבוסים והכל.. פשוט מדהים ! יצירת מופת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...