Need For Speed Shift - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed Shift - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 316
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי ג'ויסטיק של 30 שקל, ניראה בול כמו אחד של PS2, לשחק איתו או עם המקלדת? ברור שזה שאלה של נוחות והכל ובלה בלה בלה אבל אני רוצה לדעת אם להתחיל לחפש אותו בארון או לא :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשתמש בעכבר בתור מה ?

בתפריט.

ואיך הנהיגה?

אתה משתמש בD-PAD או בסטיק?

קצת פרטים אם אפשר...

אני משתמש בסטיק השמאלי לפניות ימינה/שמאלה, בטריגרים הקדמיים להאצה/ברקס, ובסטיק הימני להסתכלות לצדדים.

ועוד שני כפתורים של החלפת והסתכלות אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- לא קראתי את כל הדיון -

מישהו מוכן להסביר לי מה הקטע עם ההגדרות במשחק הזה? 1920X1080 חייב להיות Windowed?

WTF?

אני שם על FHD והמשחק חייב להיות בחלון... לא במסך מלא... מה הקטע? הרזולוציה הכי גבוהה שאפשר לשים במסך מלא זה 1156X768 או משהו כזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- לא קראתי את כל הדיון -

מישהו מוכן להסביר לי מה הקטע עם ההגדרות במשחק הזה? 1920X1080 חייב להיות Windowed?

WTF?

אני שם על FHD והמשחק חייב להיות בחלון... לא במסך מלא... מה הקטע? הרזולוציה הכי גבוהה שאפשר לשים במסך מלא זה 1156X768 או משהו כזה....

תבטל את הWINDOWED באופציות שמה, זה נמצא מתחת להגדרה של הרזולוציה.

אני משחק על 1920X1200 במסך מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבטל את הWINDOWED רק אם הרזולוציה של המסך שהגדרת היא גבוהה או שווה לרזולוציה שאתה שם במשחק .. ככה אצלי לפחות =\

שמע אחי, דפקתי את המערכת :o

קלוט על מה עליתי:

בשביל לשחק על FHD או כל רזולוציה שתבחר בלי לשנות כל פעם את גודל המסך:

1. שים את המסך על הרזולוציה שבה אתה רוצה לשחק

2. כנס למשחק ותשנה לרזולוציה הזו ותקבע Windowed כ- Off

3. צא מהמשחק, קבע את המסך על הרזולוציה שהכי נוח לך לעבוד בה, והמשחק יישאר במסך מלא על הרזולוציה שהגדרת!

תהנה =][br]פורסם בתאריך: 23.09.2009 בשעה 23:08:14

תבטל את הWINDOWED באופציות שמה, זה נמצא מתחת להגדרה של הרזולוציה.

אני משחק על 1920X1200 במסך מלא.

אני יודע שזה מה שצריכים לעשות, פשוט לא היה אפשרי לשנות את זה. מזיזים עם החצים וזה נשאר On בלי שום אפשרות לשנות...

עריכה:

אחרי חווית משחק נוראית, שכמוהה לא חוויתי כבר הרבה הרבה הרבה מאוד זמן, המשחק הזה אכל ממני UNINSTALL עצבני ביותר... שליטה רעה פשוט, איך אתם משחקים ככה? נשבר לי מזה... משחק מגעיל... מאז Most Wanted, שהיה פשוט יצירת מופת, EA כניראה תפסו תחת והתחילו לזלזל... חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...