Need For Speed Shift - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed Shift - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

ציטוט:

הרע:מבחר צנוע יחסית של רכבים ומסלולים.

הם רציניים???

זה אחד המשחקים שיש בו מבחר יותר גדול של רכבים (65 אם אני זוכר נכון) ומסלולים באמריקה,אירופה ויפן.

הם בדקו אותו על הPC או על קונסולה ? כי ביחס למשחקי קונסולות אחרים זה באמת ככה אבל בהשוואה למשחק זו כמות מכובדת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 316
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו כאן מתעסק עם הדריפטים,או שרק אני מזוכיסט מספיק לעשות את זה? :silly:

בכל מקרה,אם יש מישהו כזה..זה אני או שמשימות הDRIFT FOR 4 SECONDS הם פשוט בלתי אפשריות בחלק מהמסלולים..?

מביאים לך קטע מסלול של 400 מטר עם קטע כביש ברוחב האוטו שלך,והעיקר תעשה דריפט של 4 שניות..וכמובן שאין CHAIN DRIFTING..פאקינג נאטס! שרפתי שעות על חלק מהמסלולים ולא הצלחתי להשלים את הכוכב הארור הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה כאילו מישהו ב EA מקשיב. הוסיפו תמיכה בעכבר :smile1: רק נשאר שיסדרו את הבעיות הגדולות יותר :screwy:

אני לא מצליח להבין את ההתלהבות מגריד :\....הוא לא מרגיש טבעי ואמיתי כמו שיפט....ובטח שחסר הסאונד של שיפט!

השליטה בגריד הרבה יותר טובה וקרובה לשליטה שתרגיש ברכב, פחות דגש על פרטים קטנים אבל גם עובד הרבה יותר טוב ובלי גליצ'ים או תגובות לא ברורות ולא הגיוניות, בכללי משחק יותר טוב לא רק בזה. מה שכן הסאונד בשיפט מאוד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כאן מתעסק עם הדריפטים,או שרק אני מזוכיסט מספיק לעשות את זה? :silly:

בכל מקרה,אם יש מישהו כזה..זה אני או שמשימות הDRIFT FOR 4 SECONDS הם פשוט בלתי אפשריות בחלק מהמסלולים..?

מביאים לך קטע מסלול של 400 מטר עם קטע כביש ברוחב האוטו שלך,והעיקר תעשה דריפט של 4 שניות..וכמובן שאין CHAIN DRIFTING..פאקינג נאטס! שרפתי שעות על חלק מהמסלולים ולא הצלחתי להשלים את הכוכב הארור הזה..

כן אתה צודק באמת יש קושי בדבר... אני מגיע למצבים שאני משתגע!! (אפילו עם הדוג' וייפר), היה לי גם מסלול עם 10 LAPS (לא קשור לדריפט) והמסלול ארוך! בהקפה השביעית העיפו אותי בגלל עקיפה (הייתה לי אזהרה חמישית) וזה הדבר הכי מרגיז בעולם!! אבל אחר כך עברתי את זה עם האימפרזה STI המטורפת שלי!! xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגגל FRAPS...

לדריפטים טובים יותר תבטלו את הABS - Antilock Brake System , תשאירו את הTraction Control כי אחרת בלתי אפשרי לשלוט באוטו , כנ"ל לגבי הSteering Assist שיהיה על LOW.

כמובן שרכבים עם הנעה אחורית (RWD) עדיפים לדריפטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מדהים איך שכל אחד מוצא את הטקטיקה שלו במשחק,ואצל כל אחד היא שונה לחלוטין.. :lol:

אני דווקא מבטל את הTRACTION והאסיסט לגמרי,כדי שיהיה לי חופש תנועה אמיתי עם המכונית,ואת הABS אני לא רואה סיבה לבטל כי ממילא אתה משתמש בבלמים לחצי שניה בכל תחילת דריפט..

בכלל,ממה שאני רואה ברחבי הרשת המצב שני לא רע בכלל..הרוב המוחלט טוענים באדיקות שלא ניתן לעשות דריפטים עם מקלדת..ואני מצליח לנצח את כל הדריפטים בקלות רבה ובהפרש גדול עם מקלדת..הדבר היחיד שאני לא מצליח בחלק מהמסלולים הוא,כאמור,ה4 שניות דריפט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הABS , אם אתה מגיע במהירות גבוהה ובולם , הוא מונע את הנעילה של הגלגלים ואז זה מבטל לך את הדריפט (לא חכם המשחק הזה...)

אתה יכול כמובן לבטל הכל ואז לראות איך הולך , זה אמור להיות משעשע מאוד :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה כאילו מישהו ב EA מקשיב. הוסיפו תמיכה בעכבר :smile1: רק נשאר שיסדרו את הבעיות הגדולות יותר :screwy:השליטה בגריד הרבה יותר טובה וקרובה לשליטה שתרגיש ברכב, פחות דגש על פרטים קטנים אבל גם עובד הרבה יותר טוב ובלי גליצ'ים או תגובות לא ברורות ולא הגיוניות, בכללי משחק יותר טוב לא רק בזה. מה שכן הסאונד בשיפט מאוד טוב.

אתה רציני? ראית פעם מרוצי נאסקר? ראית את השליטה שלהם ברכב? לא יודע, אומנם לא ניסיתי [שזה מינוס ענק בטענה ודי משמיד אותה] אבל לי זה נראה [עדיין] די דומה/מזכיר/קרוב - משמע מציאותי. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לשחק בשיפט עם הגה אבל אם הרמה הירודה של השליטה בשימוש במקלדת ואם מה שראיתי באינטרנט ושמעתי מחברים גם עם הגה התגובה לא משהו. כל תנועה קטנה גורמת לך לעוף, מנוגד לכל חוקי הפיסיקה. במציאות אם תגיע ל 100 קמ"ש ותזיז טיפה את ההגה הרכב לא יעוף מהכביש, המהירות הגבוהה אפילו תקשה עליך להתחיל את הסיבוב (החיכוך יגרום לזה שיהיה לך קשה להתחיל את הסיבוב וברגע שתתגבר עליו יהיה לך קשה לשלוט על הרכב ואם אתה לא נוהג טוב כניראה שלא תצא מזה). במשחק הזה אין חיכוך, בערך כמו מה שלומדים בתיכון בשביל שיהיה שימור אנרגיה ויהיה קל לחשב :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...