Need For Speed Shift - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed Shift - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 316
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי הנייד פור ספייד הכי גרוע שיצא ממש לא אהבתי שיעמום אחד גדול

+2

UNDERGROUND ישאר המשחק הכי טוב בסדרה..

UNDERCOVER גם חמוד , מה שאהבתי זה שבגלל ששם הכל חוזר על עצמו כבר בהמשך , אז הם עשו את המשחק קצר , החלטה נבונה חח

SHIFT = :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אה,טוב לדעת שUNDERGROUND הראשון לא חזר על עצמו..נראה לי שאתה קצת מפליג על נוסטלגיה ושוכח,אנדרגראונד הראשון הכיל "עיר" של חמישה רחובות,ובכל פעם התחלת את אותם מירוצים מנקודות אחרות..הוא היה הרבה יותר חוזר על עצמו מUG2,ובכלל,כמעט כל משחק בסדרת NFS,גם הטובים ביותר שבהם,הכילו ככלל מספר מצומצם של מירוצים שהיו חוזרים על עצמם לא פעם ולא פעמיים...אם כבר מדברים על כך,אז SHIFT הוא המשחק עם הכי הרבה מירוצים שונים שהיה בסדרה הזו אי פעם..זה נכון שחלקם ג'נריים למדי ובכלליות אין הרבה הבדל מהותי ביניהם כי אלה "מסלולי מירוץ" ולא "מסלולי חוץ",אבל "על הנייר",בקטע הזה SHIFT מצטיין מכל שאר המשחקים בסדרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציינת נכון, SHIFT טוב יותר "על הנייר" .

אני מעדיף לנסוע ב5 רחובות (מאשר במסלולי מירוצים דומים משעממים) אבל להנות מחווית המשחק.

אישית אני לא יכול לשחק בSHIFT הזה, המשחק הזה מעצבן אותי.

אתה אוהב, אז תהנה [=

על טעם וריח אין מתווכח כמו שאומרים :)

המשחקים שאני מחכה להם הם BLUR , וSPLIT/SECOND (המשחק שאני הכי מחכה לו)

מקווה שלא יאכזבו כמו שיפט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BLUR וS/S ממש לא אותו סטייל כמו שיפט , הם הרבה יותר ארקיידים , לגבי שיפט , הוא עיצבן אותי מאוד בהתחלה אבל מאז שהתחלתי לשחק עם גיימפאד כל חווית המשחק השתנתה לחיוב , הרבה יותר קל וטבעי לשחק עם גיימפאד במשחק הזה מאשר עם מקלדת ועכבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BLUR וS/S ממש לא אותו סטייל כמו שיפט , הם הרבה יותר ארקיידים , לגבי שיפט , הוא עיצבן אותי מאוד בהתחלה אבל מאז שהתחלתי לשחק עם גיימפאד כל חווית המשחק השתנתה לחיוב , הרבה יותר קל וטבעי לשחק עם גיימפאד במשחק הזה מאשר עם מקלדת ועכבר...

אני משחק עם הגה ועדיין מעצבן אותי לשחק ...

לא שאני משחק עדיין כבר מחקתי ממזמן את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...