Red Faction: Guerrila - מקרטע בפיזיקה? - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Red Faction: Guerrila - מקרטע בפיזיקה?

SyndromE

האם המשחק מקרטע בסצינות פיזיקה מורכבות (הריסת מבנים וכדומה) ?  

89 הצבעות

1. 1. האם המשחק מקרטע בסצינות פיזיקה מורכבות (הריסת מבנים וכדומה) ?

• Dual Core - מקרטע
    • Quad Core - מקרטע
    • Dual Core - רץ חלק\סביר
    • Quad Core - רץ חלק\סביר

Recommended Posts

אנחנו לא מדברים על דברים כאלא, יש מבנים ענקיים, ממש כמו טירה, מבנים שאין סיכוי להוריד אותם עם אפילו 10 פצצות,

בנתיים ראיתי רק אחד כזה וזה המקרה היחידי שבאמת הגעתי לפחות מ20FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ב 1440*900 עם הגדרות בינוניות בממוצע של 45-+, הקטע זה שזה לא משנה באיזה הגדרות אתה, או איזו רזו',

שמבנה נופל אז החישוב זהה בכל ההגדרות ומה שייקבע מספר התמונות זה המעבד לא הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי 4 רכבים(הטרקטורונים יותר נכון) ליד מבנה די גדול 7 חביות שמתפוצצות ודפקתי עליהם טיל. לפי FRAPS נפל לי רק 8 FPS היה 56 ונפל ל48, כל ההגדרות על מקסימום עד כמה שאפשר כולל AA AF על הכי גבוהה 1680X1050.

Q9550 @3.5 ו GTX260

את האמת עשיתי ל-E6300 שלי OC שוב הפעם ל-4.1GHZ (שניקיתי אבק גיליתי שהקירור לא ישב טוב... הטמפ' היו גבוהות אז הגעתי רק ל-3.7 לפני זה...)

ועכשיו אין בכלל תקיעות... ממש אין. הכרטיס מסך אבל לא עומד ב-V.HIGH... רק HIGH רץ ממש חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני משחק על המקסימום של המקסימום, 1680*1050 וקשה לי להבחין בהבדל FPS בין 16XQ ל2X AA, אבל אני משאיר אותו על 2X ליתר בטחון כי אין ממש צורך ביותר. מתחת ל20FPS עוד לא ירדתי אפילו בפיצוץ המבנה הכי גדול שיצא לי לראות ובאמת שהמשחק הזה הוא משהו די חדש במינו, לפחות בשבילי.

מישהו מוכן להסביר לי את ההבדל בין AMBIENT OCCLUSION דלוק וכבוי? אני לא ממש מבחין בהבדל בביצועים בין אם האופציה דלוקה או לא, אבל גם לא הבדל ויזואלי :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הרגשת ירידה חדה ב FPS בגלל שעוד לא הגעת למבנים ענקיים, בהם המעבד שלנו יורד עד ל15-20 אבל זה סבבה כי זה לכמה שניות בודדות (במשך הקריסה עצמה.

ציטוט מתוך ההסבר של בת'רד של באטמן :

opmcys.jpg

מאין הצללה פנימית, לא מצאתי דוגמא מתוך באטמן, שם זה נותן יותר מאשר מה שרואים פה בתמונה.

ד"א מדובר באפקט בין הכבדים אם לא הכי כבד מבין כל הממתקים שאנחנו מכירים.

ערך מתוך וויקי : http://en.wikipedia.org/wiki/Ambient_occlusion

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...