בזק השיקה חבילות 20 -30 מגה בNGN! - עמוד 9 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק השיקה חבילות 20 -30 מגה בNGN!

full_clip

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בחבילות משודרגות של וFixed המהירויות בסדר. מי שמשלם 20 שקל, יקבל גישה לחו"ל בהתאם, בקווים הכי עמוסים עם רוב הלקוחות.

קו לחו"ל לא עולה לISP

100 שקל...

גם אני ב5 מגה רגיל 014 וגולש לא להיט, אבל אני חושב שהכי פחות גרוע מכל הISP האחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי החלקים הישנים בת"א נבנו לפני 150 שנה, ולהחליף שם תשתיות זה הרבה יותר מסובך ממה שאתה מסוגל לחשוב...

פיסחות, זה לא כמו קו רגיל? אם זה תשתיות בתל אביב אני מסוגל לתאר הרבה יותר ממה שאתה חושב שאני יכול לתאר, וזה יכול לקחת שנים גם.

בלי קשר לכל ההתלהבות אני לא צריך מהירות גבוהה רק לייטנסי נמוך מאוד למשחקי , מישהו יכול להמליץ על חבילה שהוא יודע בוודאות שעובדת מגניב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי החלקים הישנים בת"א נבנו לפני 150 שנה, ולהחליף שם תשתיות זה הרבה יותר מסובך ממה שאתה מסוגל לחשוב...

נו באמת -- רק השנה חוגגים לתל-אביב 100 שנה ואתה הפכת אותה כבר לבת 150...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*כן, אני עובד בזק*

גם כששמעתי על חבילות הVDSL שאלתי את המנהל-צוות שלי מה יהיה הUP.

כשהוא ענה לי 1M גם אני הזדעזעתי כי אני יודע שעד 25M זה יכול אפילו להיות סימטרי...

לפי מה שהוא אומר זה כרגע, בתור התחלה.

אולי אתם לא זוכרים אבל לפני כמה שנים, כש1.5 עלה בסביבות 100 ש"ח כולם בכו וקיטרו...

גם אם היום מציעים חבילות 500M עם UP של 250M עדיין היו אנשים פה מקטרים שזה יקר\לא-סימטרי\רמאות...

אל תשכחו, היא לא היחידה בשוק, והמחירים שהיא מציעה כרגע הם מחירים התחלתיים...

לא מתאים לכם - אל תקנו וחכו שהמחירים ירדו או שהמהירות העלאה תעלה...

ואני גר במרכז תל-אביב ועדיין אין לי NGN, בכלל יש לי חבילה יחסית נמוכה כי התשתית במרכז תל-אביב על-הפנים באיזורים מסויימים...

אז די לקטר, די להתבכיין, אף-אחד לא מכריח אתכם להתחבר לאף-חבילה, אף אחד לא מכריח אתכם להשאר בחברה זאת או אחרת...

מעבר לזה, למיטב ידיעתי שואפת ש10M יהיה הסטנדרט בישראל ובגלל זה חבילה של 10 עולה כמו 5 וכל שנה-שנתיים המחירים יורדים בעשרות שקלים לחודש...

אז אני אחזור על עצמי - די לקטר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן די לבכות באמת

אתם זוכרים את הימים שלהשתמש באינטרנט היה לשלם על שעות גלישה וגם על זמן אוויר?!

ובחזרה לדיון:

יאללה שיורידו כבר את המחירים ויעלו את האפלוד אני רוצה שיהיה לפחות 30 מגה הורדהו 5 העלאה במחיר של ה5 מגה שאני משלם כרגע להוט ו014

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...