בזק השיקה חבילות 20 -30 מגה בNGN! - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק השיקה חבילות 20 -30 מגה בNGN!

full_clip

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החבילה הבסיסית כאן עולה 80 ש"ח לפחות. ולא 10$, שזה רק הספק.

בארה"ב בקומקאסט ניתן לקבל במחיר הזה חבילות של בערך 10 מגה (תשתית+ספק).

http://www.012.net/sales.aspx?docID=8619&FolderID=324〈=he&res=0&pos=0&tabn=0

60 שקל לחודש לתשתית +ספק, ואתה יודע שבארץ אצל הספקיות הכל עובד כמו בשוק, תוך דקה עושים "רק בשבילך מיוחד" של 50 שקל בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שjay אמר

ודרך אגב

אתה מוריד כמות כזאת בחודש? כאילו, עם כל הטראפיק שייפינג שלהם הם מאפשרים לך בכלל קמצוץ של תעבורה? או שאיימת עליהם שתתנתק אם לא יביאו לך חבילת גיימרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי כבר שבע וחצים שנים כמו שאמרתי (לפני זה הייתי ב dialup של בינ"ל) ואף פעם אחת לא התקשרתי לתמיכה טכנית שלהם עד היום. למה? כי אני מגיע מדור האנשים של ה dial-up ולמדתי להבין והתגבר על כל הבעיות שלי בעצמי ולא להגיד דברים מפגרים כמו "אבל אתמול זה עבד לי!".

לא איימתי על אף אחד בהתנתקויות/בכי/קללות/זיוני מוח כי אני פשוט לא בן אדם כזה.

אם מישהו רוצה להיות חוצפן ואוהב להתווכח/להתמקח על כל דבר שטותי כמו בשוק אז שיהיה לו בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבאתי שום דבר בסגנון אתמול זה עבד לי

אלא שאני מכיר אנשים (ורק אתמול דיברתי עם אחת) שהם בנטוויז'ן והסיבה היחידה שהם לא עברו עדיין כי הם עצלנים פרייארים והחיבור שלהם כל כך איטי שבא לבכות, אפילו בארץ

בדיקת מהירות של 1.5MBIT לא מגיע ל187 אלא נחנק אי שם באמצע בשרת של , איך?!?!?!

זה השרת ההכי מהיר בארץ לבדיקת מהירות! אתה יודע מה אתה? אתה מאלה שיש להם מזל מטורף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

....

אם מנישהו רוצה להיות חוצפן ואוהב להתווכח/להתמקח על כל דבר שטותי כמו בשוק אז שיהיה לו בכיף.

הבעיה היא שלרבות מהספקיות בישראל, יש תעריף ברירת מחדל יקר בצורה לא פרופורציונאלית, שניתן לכנותו גם "תעריף מצליח". לרוב אם לא תתמקח איתם, אתה תהיה זה שמשלם ביוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fighter, לא אמרתי שלא קיימות בעיות של תשתית או בעיות מצד הספק, אבל אם תנתח את רוב הטענות של משתמשי הקצה 85% מהבעיות יהיו אצלהם בגלל שימוש לא נכון במחשב.

qwerty1987, ישנם בד"כ חבילות עם התחייבות שמגיעות במחירים שהם הממוצא לאותו סוג שירות. זה שאני אשלם 10 שקל יותר או פחות כל חודש לא בדיוק מדאיג אותי כבן אדם שמקבל משכורת סבירה כל חודש ויודע על מה אני משלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטוויז'ן בחיים לא חסמו אותי בהורדות, ואני מוריד הרבה כל חודש.

ואין איתם בכלל בעיות, לא התקשרנו פעם אחת בגלל בעיות.

כרגע יש בעיה שאני מקבל 9MB ולא 10MB אבל זה קראתי כבר כמה פעמים, שמבקשים מהם להגדיר לך עוד מגה במערכת שלהם כדי שתקבל מהירות מלאה.(תשתית)

ובאמת החבילות של 1.5MB זולות בארץ, ומאוד חבל שבזק שמה כזה תג מחיר לחבילות האלה.

400 שקל? לא הגזמתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

qwerty1987, ישנם בד"כ חבילות עם התחייבות שמגיעות במחירים שהם הממוצא לאותו סוג שירות. זה שאני אשלם 10 שקל יותר או פחות כל חודש לא בדיוק מדאיג אותי כבן אדם שמקבל משכורת סבירה כל חודש ויודע על מה אני משלם.

נתקלתי לא אחת בכך שאחרי שנה המחיר עולה בצורה משמעותית (יותר מ-10 שקלים), וכשאתה מבקש שוב את אותו שהיה לך, אומרים לך שהוא רק ללקוחות חדשים. איום לעבור למתחרה, שימור לקוחות, והנה לך אותו מחיר ששילמת קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באוט אם יש לי 10MB זה אומר שאני יכול להוריד על- 1000 ומשהו ולעלות על 100 ומשהו (אבל גם יחדיו) ..

אם יש לי 10MB ב-ADSL אני יכול להשמיש או את ההורדה לחוד או את העלעה...

השאלה היא אם ברשת החדשה של אפשר את שניהם באותו זמן???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיבור של 1\10 בהוט ניתן להוריד עד 1250 kB\s והעלאה היא עד 125. כמובן שניתן להעלות ולהוריד באותו הזמן, איך בשביל לשמור על מהירות הורדה מקסימלית חובה עלייך להגביל את העלאה ל 95-100 או אפילו 90 kB\s.

אני מחובר כבר שנה ל 10 מגה בהוט ומשלם 400 ש"ח סה"כ (250 תשתית 150 ספק. יכול להיות ש 160 ל014 אני לא בטוח)

המחירים של מצוינים לפי דעתי, במיוחד לאור העובדה שאין להם מתחרה ישירה- במהירויות אלו).

המהירות העלאה שהם מספקים היא אכן ביזיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיבור של 1\10 בהוט ניתן להוריד עד 1250 kB\s והעלאה היא עד 125. כמובן שניתן להעלות ולהוריד באותו הזמן, איך בשביל לשמור על מהירות הורדה מקסימלית חובה עלייך להגביל את העלאה ל 95-100 או אפילו 90 kB\s.

אני מחובר כבר שנה ל 10 מגה בהוט ומשלם 400 ש"ח סה"כ (250 תשתית 150 ספק. יכול להיות ש 160 ל014 אני לא בטוח)

המחירים של מצוינים לפי דעתי, במיוחד לאור העובדה שאין להם מתחרה ישירה- במהירויות אלו).

המהירות העלאה שהם מספקים היא אכן ביזיון

חחח אבל השאלה אם אני יכול לעלות ולהוריד באותו זמן ב-NGN כי ב-ADSL אי אפשר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היעילות של ה NGN משתנה בהתאם למקום המגורים. אם אתה גר במקום ישן אז יהיו לך בעיות ואתה תוגבל, אם אתה גר במקום חדש הכל יעבוד טוב. הסיבה לזה היא שבבתים ישנים אין סיבים אופטיים, יש נחושת. אתה תוכל לנצל את מהירויות ההורדה הגבוהות אבל ההעלאה תדפק, לא יודע אם גם השילוב של שניהם יהיה בעייתי.

הסיבה שכרגע המחירים של ה 10M בהוט גבוהים ואין מהירות גבוהה יותר זה ש NGN בקושי זמין. אם תבדוק תיראה שבכל הערים הגדולות אין NGN. ברגע שהפריסה תיהיה טובה תוריד את המחיר ותאפשר גם מהירויות גבוהות יותר (התשתית של מאפשרת/תאפשר יותר מ 50M).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...