בזק השיקה חבילות 20 -30 מגה בNGN! - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק השיקה חבילות 20 -30 מגה בNGN!

full_clip

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוי הצביעות ...

הבנתי, אז אנשים צריכים (כמו שרשמת) את המהירות הזו בשביל שנוכל לגלוש ביוטיוב יותר מהר ולשמוע שירים יותר מהר, באמת שווה את העוד 3000 ש"ח לשנה.

נבהלתי, לרגע חשבתי שאנשים רוצים את החבילות הללו לשיתוף קבצים טוב ומהיר יותר.. עכשיו שאני מבין שזה בשביל והשכרת דמיונית שלא קיימת אני רגוע ... (כמה סרטי BLURAY אפשר להשכיר עם משלוח הביתה ב 3000 ש"ח מינוס 800 ש"ח על כונן ? ).

באמת אינפורמטיבי הפורום הזה ... :lol:

איזה יופי זה כשאתה מתעלם מכל מה שרשמו ועונה לא לעניין.

שים לב שהמגיב מעלי דיבר על זה שאין מצב חוקי שבו אפשר להשתמש בחבילות האלה, אז ציינתי כמה מצבים חוקיים שבהם כן אפשר להשתמש בזה ואמרתי שבלי קשר על החברות לספק את מה שהן מבטיחות גם אם פורמלית זה רק בשביל לחסוך דקה על הורדת .

טוב אני הולך לשאול שאלה מעפנה ביותר

למה רוחב פס עולה כל כך הרבה? בגלל עלויות חשמל או מה?

רוחב פס בתוך הארץ לא עולה הרבה, העלויות העיקריות הן של רוחב פס לחו"ל. מדובר בצינור שמונח על קרקעית האוקיינוס ועלויות התפעול וההקמה שלו הן עצומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין היה יקר יחסית למחיר בתוך הארץ אבל זול יותר ממה שזה עכשיו.

בקשר לארצות הברית, א' בארצות הברית נמצאים יותר ממחצית הסרברים בעולם, כך שבעיקרון ברוב הגדול מהמקרים, הם גולשים לסרברים שבתוך המדינה ו2, בגלל שהתעבורה בין צפון אמריקה לאירופה היא פשוט אדירה (ל2 הכיוונים) זה יותר זול יותר ממה שזה עולה מישראל לאירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי זה כשאתה מתעלם מכל מה שרשמו ועונה לא לעניין.

שים לב שהמגיב מעלי דיבר על זה שאין מצב חוקי שבו אפשר להשתמש בחבילות האלה,

יצאת חומוס :) בסוף הביקורות שנתת היא עלייך בעצמך.

דבריו שנאמרו (ועליהם התגובה ביחד עם דברים שאתה המשכת) וגם צוטטו הם :

אני מדבר על זה שצריכים שכבר יהיה לאנשים download+upload גבוה מ10 כדי שהכל יעבור יותר מהר

וגם זה המשיך אחרי דיון על הרלוונטיות, אז אני מציע לך ידידי לקרוא כמה פוסטים אחורה לפני שאתה מגיב בכדי להישאר בעניין, אם גם אני לא היתי קורא אחורה גם אני היתי חושב שמדובר בדיון על חוקיות אבל לא זה העניין ובדיוק על זה הביקורת - אף אחד לא רוצה את המהירויות האלו בשביל כל מה שהוזכר אלא בשביל שיתוף קבצים. זו הסיבה העיקרית שאנשים מוכנים לשלם יותר ולא משנה כרגע אם זה אתי מוסרי או לא, מדברים על רצונות הלקוחות כרגע נטו.

ופה בדיוק כל עניין הצביעות - אין מה להמציא סיבות בשביל לקבל את השירות אלא לקרוא לילד בשמו, אנחנו לא בבית משפט אלא בפורום מחשבים עם דיון ענייני. עניין הצביעות מקביל למשהו לא קשור כמו זה שלמשל העשירים לא רוצים שיעלו מיסים כי הם בסוף משלמים יותר, הם מוצאים כל מיני תירוצים כמו זה פוגע בתעשייה בעובדים בעסקים שאנחנו מקימים וכו' אבל הסיבה האמיתית היא שהם לא רוצים לשלם יותר מיסים ולהפסיד כסף (עשירים תמיד משלמים יותר מס בצורה יחסית).

לגבי זה שהחברה צריכה לספק את המהירות האמיתית ולעמוד בהתחייבות שלה זה אמנם לא קשור לנושא הקודם (רצונות הלקוחות) אבל אני מסכים איתך לחלוטין, החל מ 1.5 ועד 30 מגה החברה צריכה לספק את זה כל הזמן כל עוד הלקוח שילם על הבסיס שהוא צריך או על התוספת היקרה יותר וזה ממש לא משנה אם האינטרנט שלך קורא YNET פעם ביומיים, משחק ברשת כל היום, מוריד קבצים או מוריד אימיילים - תמורה זה תמורה וכל עוד אין משהו שעגון בחוק ומאפשר לא לספק שירות או תוכן מסויים אז על הספק החובה לספק זאת כמו שצריך וכל הזמן אלא אם כן יש לו תקלה עליה הוא מודיע ללקוחות או מגבלה שלא קשורה אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה צינורות בערך יש להם מארצות הברית לאירופה? ומאיפה ארצות ערב מחוברות לשאר העולם?

בין לאירופה יש צינור בתוך הים התיכון... בין לארה"ב ובין ארה"ב לאירופה זה בלווינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? חשבתי על אפשרות של לווינים אבל אחר כך אמרתי בטח לא יכול להיות כי פעם קראתי שהלווין איטי מדיי

רגע אז למה לא עושים את זה גם פה במקום צינורות? יש לנו לווין תקשורת בישראל לא?

ואיפה עובר החיבור מישראל ליפן לדוגמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין ישראל לאירופה יש צינור בתוך הים התיכון... בין ישראל לארה"ב ובין ארה"ב לאירופה זה בלווינים...

מאיפה הבאת את זה? איזה לווינים?

בין ארה"ב לאירופה יש גם צינורות תת-מימיים, ובין ישראל לארה"ב זה עובר דרך אירופה..

Internet Backbone

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין לאירופה יש צינור בתוך הים התיכון... בין לארה"ב ובין ארה"ב לאירופה זה בלווינים...

ללווין יש פינג מינימלי של 500 מ"ש בגלל שהוא נמצא אלפי קילומטרים מעל כדור הארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...