דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 58 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

סתם נקודה למחשבה, הסקירות ב guru3d פשוט גרועות, ולא בפעם הראשונה. החבר'ה שם כנראה לא מבינים איך צריך לנטרל השפעות חיצוניות.

הצריכה של הכרטיס זה לא ההפרש בין IDLE ו LOAD כי זה לא מנטרל את ה CPU. הצריכה האמיתית של הכרטיס היא ההפרש ב LOAD בין כרטיס אחד ל CF.

נקודה נוספת, כשהם בודקים טמפ' הם מעמיסים את הכרטיס לדקה - שתיים במקרה הטוב. זה ממש לא משקף באופן אמיתי את הטמפ' המקסימלית של הכרטיס. לוקח זמן עד שהחום מתפזר ב HEATSINK וב PCB ומגיע לאיזשהי נק' שיווי משקל תרמית, וזה ממש לא קורה תוך 2 דקות. שילמדו לתכנן את הבדיקות ככה שיוכלו להוציא את הנתונים במקביל ולא בטור ואז אולי הם לא יתעצלו לחכות כדי לקבל תוצאות בעלות משמעות.

עריכה:

ואלה רק הבעיות שמצאתי בשני הדפים שמעניינים אותי (צריכת הספק וטמפ'), אפילו לא עברתי על שאר הסקירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא בדקתי אבל אני בספק שהם בודקים LOAD רק בשתי דקות, הם חברה די רציניים שם ובכל זאת יש גבול. אם הם עושים משהו כנראה יש לכך סיבה מוצדקת.

לגבי הדבר השני שהזכרת אז זה רק מנקודת המבט שלך, אין לך מה להתלונן. הסבר:

יש שני זרמים בביקורות לגבי בדיקת צריכה:

1) בדיקת צריכה של מערכת שלמה בכדי שהקורא או הקונה יקבל מושג לגבי איזה ספק הוא צריך.

2) בדיקה של הכרטיס בלבד שמנטרלת את שאר המערכת, זה יותר רלוונטי ויותר מדעי, אך יותר מקשה להבין אם אתה קורא או קונה ממוצע (שלא מתחיל עכשיו ללכת למחשבוני צריכה באתרי אקסטרים).

לכל דבר חסרונות ויתרונות, יש שבודקים ככה ויש שככה, כל אחד מאמין בשיטה אחרת וסה"כ זה לא מסובך לתת את שתי הנתונים באותה הביקורת - חבל שלא כך נוהגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.

5870 ב 1930 שח

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=5702

ימי ההשקה הראשונים הם תמיד הימים הכי גרועים כלכלית לקנות כרטיס מסך חדש.

במיוחד כששוק המשחקים לא קורא עליהם תיגר בשום כותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה לקנות כרטיס ישן שהוא חצי דור אחורה ?

אני ממליץ לחפש בגוגל על ה5890 החדש ... :lol: (ולמרות הסמיילי - אני לא צוחק).

נראה לי שעד שאני אלחץ "שלח תגובה" כבר יצא HD6870 ... פשוט מטורף הקצב הזה של ATI (וזה אולי לטובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לכם לחכות חודש כי המחירים ירדו.

למי שלחוץ:

http://zap.co.il/models.aspx?sog=C-GraphicCard&keyword=5850&orderby=price

חודש זה המון זמן ולחכות חודש בשביל לחסוך 100 שקל זה לא נראה לי כזה ביג דיל..

מה עוד שאם מחכים כבר חודש שהמחיר ירד צריך לחכות רק עוד חודש ואז יוצאים הכרטיסים של ואז מחכים עוד חודש כדי שגם המחירים שלהם ירדו..

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...