דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 62 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

F430 -

אתה כבר שני עמודים מרביץ פוסטים בכמויות, חלקם לא ממש קשורים, חלקם על גבול הספאם הטהור (לא ממש מעניין את כולם בתרד מהסוג הזה מה ראית או איך אתה מרגיש), ואת חלקם באמת היה אפשר לאחד לפוסט אחד.

אנא הפסק עם זה כי זה מציק ומפריע למי שרשום לתרד הזה. אני חושב שפיספסת ב90 עמודים את מה שרצית להגיד. שים לב - זה עמוד 92 ולא עמוד 2.

אני מקווה שנמשיך מכאן עם דיונים עניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://xbitlabs.com/news/video/display/20091105234423_Nvidia_to_Ramp_Up_Fermi_Graphics_Cards_Only_in_2010.html

דיי נמאס לי לחכות.

ההמתנה הייתה עוד סבירה כשידעתי שהכרטיסים יגיעו בדצמבר, אבל עכשיו הם למעשה יגיעו בפבואר?!

המחשב שלי לא ישכב ארבעה חודשים ללא כרטיס מסך. בחיים לא.

נראה לי שאני אצטרך ללכת עם ATI הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מקצועי מצד NV...

אני אישית לא הולך לחכות להם וללכת על המקבילה. ולא שזה התפשרות, יש לי הרגשה חזקה ש-Fermi הולך ליהיות כישלון נמרץ. (מישהו נוסף חושב כמוני?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זו תהיה טעות לקנות HD5870 במקום לחכות לFermi,

הבעיה עם הHD5870 היא שהוא לא ממש מצדיק את המחיר שלו.

אני מאמין שברגע שה HD5970 (ה-HD5870X2) יצא הוא יתפוס את המחיר של הסינגל-HD5870 כיום ואילו לזה תיהיה ירידת מחיר.

ואם לא, אז כשה-Fermi יגיע, שאגב התכוונתי שלדעתי יהיה כישלון אל מול ה-HD5970.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hardstyler הסבלנות משתלמת...ממליץ לך לחכות ל- כמוני (למרות שזה מעצבן והם אכזבו בנושא הזה של תאריך שחרור)

ואיזה כשלון אתם מדברים ? הרי זה ידוע ש- יותר חזקים מ- ATI בכרטיסי הדגל בכל דור...מזה יהיה שונה הפעם ? לדעתי לא רק ש FERMI יהיה חזק מ ATI אלא גם שזה יהיה משמעותי...הכל בנתיים הערכות ואין שום מידע שמראה מי יותר חזק...הידיעות ברחבי אתרי חומרה כמובן מדווחים ש- FERMI יהיה חזק משמעותית מ HD5800

שלא נדבר על כך שרוב המשחקים נתמכים ע''י בצורה הרבה יותר טובה מ ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hardstyler הסבלנות משתלמת...ממליץ לך לחכות ל- כמוני (למרות שזה מעצבן והם אכזבו בנושא הזה של תאריך שחרור)

ואיזה כשלון אתם מדברים ? הרי זה ידוע ש- יותר חזקים מ- ATI בכרטיסי הדגל בכל דור...מזה יהיה שונה הפעם ? לדעתי לא רק ש FERMI יהיה חזק מ ATI אלא גם שזה יהיה משמעותי...הכל בנתיים הערכות ואין שום מידע שמראה מי יותר חזק...הידיעות ברחבי אתרי חומרה כמובן מדווחים ש- FERMI יהיה חזק משמעותית מ HD5800

שלא נדבר על כך שרוב המשחקים נתמכים ע''י בצורה הרבה יותר טובה מ ATI.

נכון, תמיד כרטיס הדגל של נוידיה חזק אבל גם מתומחר בצורה הזויה, לא רלוונטי לרובנו, נכון לרגע זה זה נראה שהתמחור של הפרמי הולך להיות הזוי תחת.

השטות עם תמיכת המשחקים, אולי ב 2004-5 היום זה כבר ממש ממש בולשיט. אבל כן אני גם הייתי מחכה לפרמי לפני קבלת החלטה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כישלון? אולי העובדה שלא יהיה להם כרטיס עד 2010, בסוף יצא שה FERMI יהיה מול HD6000...

לפי איך שזה ניראה כרגע FERMI הוא ה HD2000 החדש, על הנייר טוב בפועל הוא לא קיים ולא ברור מה יהיה איתו.

בדור ה FX5K/RD9K לא זכור לי ש NVIDIA הובילה במשהו, גם לא עם GF ו GF 6K. אחרי זה החברות היו שוות יחסית עם ה X1K ו GF 7K. וכרטיס הדגל לא שווה שום דבר, הכרטיס הכי פחות חשוב וגם ברוב המקרים מפסידים עליו כסף.

בזמן האחרון אפשר ליראות ש NVIDIA איבדה את התמיכה של המפתחות, כל משחקי ה DX11 מגיעים בשיתוף עם , גם הדגמות של המנועים החדשים של CRYTEK מגיעות בשיתוף עם ובקרוב גם DICE ברגע שהמנוע שלהם יתמוך ב DX11. רק בשחקים שמבוססים על UE3 תוכל ליראות הבדל לטובת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג כמה כרטיס הדגל של סדרת Fermi יהיה טוב יותר מכרטיס הדגל של ATI (אם בכלל),

אבל לא נראה לי שהוא שווה כל כך שאני ואנשים רבים שמחכים לקנות מחשב (כבר חודשיים בגללם, דאמט) ימתינו בשבילו עד פברואר או מרץ או וואטבר.

חוץ מזה, אם הוא יהיה טוב יותר זה בטח יהיה בכמה FPS בודדים, מה שודאי לא ינוצל- תסתכלו על ה GTX295 אל מול ה-HD4870X2, לא הבדל שמים וארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...