דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 31 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה בדיוק ציפית?!

כרטיס שחזק מHD4890 פי 5000?

אולי כרטיס שחזק מGTX295 פי 80000?

חבוב, הכרטיס הזה פשוט מפציץ, ובטכנולוגיה כמו בטכנולוגיה, בלי צעד עם רגל אחת לא ניתן להתקדם עם הרגל השניה קדימה.

הHD5870 חזק פי 2 מHD4870.

כמה טכנולוגיות אתה מכיר שמכפילות עצמן כל שנה?

גם אני חשבתי שהוא יקטוף את כתר הביצועים מ GTX295 אבל הוא עדיין חזק מאוד וכרטיס מוצלח.

ומה הקשר פי 5000.....??

הוא התכוון שיצאו ''מבחני ביצועים'' שמראים שהוא עוקף את ה- GTX 295 ועכשיו גלינו שהוא לא..לא משנה אם המבחנים האלה היו מזויפים.

ואכן אפשר להגיד שהוא חזק מאוד בליבה אחת ועדיין מתחרה ישירות בשתי ליבות בכמעט אותם ביצועים וזה לא קל.

אבל עדיין אני לפחות ציפיתי שהוא יהיה החזק ביותר כי GTX295 יצא לא מאתמול...

בקיצור לדעתי תוציא כרטיס חזק יותר משמעותית ואני מחכה להכרזה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי שהוא יקטוף את כתר הביצועים מ GTX295 אבל הוא עדיין חזק מאוד וכרטיס מוצלח.

ומה הקשר פי 5000.....??

הוא התכוון שיצאו ''מבחני ביצועים'' שמראים שהוא עוקף את ה- GTX 295 ועכשיו גלינו שהוא לא..לא משנה אם המבחנים האלה היו מזויפים.

ואכן אפשר להגיד שהוא חזק מאוד בליבה אחת ועדיין מתחרה ישירות בשתי ליבות בכמעט אותם ביצועים וזה לא קל.

אבל עדיין אני לפחות ציפיתי שהוא יהיה החזק ביותר כי GTX295 יצא לא מאתמול...

בקיצור לדעתי תוציא כרטיס חזק יותר משמעותית ואני מחכה להכרזה שלהם.

מסכים לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיצא הGT300 , לא יהיו יותר השטויות של DX10 , DX10.1 וכל זה , יהיה לשתי החברות תמיכה בDX11 ואז נראה למי הביצועים הגבוהים יותר.

כרגע כמו שזה נראה NV יוציאו כרטיס יותר חזק , רק נקווה שהוא לא יהיה הרבה יותר יקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריה הכרטיסים של יעלו בערך 500$ אולי יותר שזה אומר בארץ לפחות 2500 שח זה תמיד היה ככה , תמיד היו ויהו יקרנים יותר ,נכון להיום כמעט כל משחק שאתם תפעילו תראו את הלוגו של נוידיה ורובם עוברים אופטימיזציה המשחקים לכרטיסים שלהם ככה זה יש משהו חזק תמיד יהיה יותר חזק השיכול פה לטובת המשתמש כמובן , זה הכל השקעה של החברה לדוגמא במשחק גריד החברה שילמה למפתחים מעל מיליון דולר שתהיה תמיכה ב directx11 כמובן שהחברה תמכור יותר כרטיסים כי הם היחידים עכשיו בטכנולוגיה הזאת זה אמור להשתנות אם הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני בא לערער, אבל למיטב זיכרוני הדגול,

אם 4870 לא הצליח להפעיל את CRYSIS בהגדרות כפי שהרבה טוענים, (ולמרות שיש הבדל ניכר בין 2 הכרטיסים) אבל עם כל זה בכמה זה יהיה משמעותי?

אין עדיין הוכחות משמעותיות בשטח לכך שהדגל החדש של ATI יעבוד עם CRYSIS בצורה משמעותית ולא כמו שכל אחד קם ואומר את זה בנוסח " יפעיל אותו ברזולוציות לא הגיוניות על הגדרות מקסימליות (בלי פילטרים) אז תרתי משמע, כל עוד אין הוכחות שמראות שמשחק כזה כבד (עם מנוע מקולקל\דפוק) יפעל עם כרטיס כזה מפלצתי ,אז כמובן שאין למה לצפות כאשר יצאו משחקים בהרבה יותר כבדים ממנו. אבל כל עוד אין, לפי דעתי עדיף להישאר עם 4870 4850 או מקסימום 4980- שנותנים ביצועים מעולים ביחס למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל BULLET יש רק 10% מהשוק בהשוואה ל HAVOK ופיסיקז שכל אחד מהם עם 20 ומשהו (פיסיקס במקום ראשון, ניראה לי עם 27%). בנוסף לזה רק עוזרת להם להעביר את ה BULLET ל OPENCL והכי דפוק, הם משתמשים בכרטיסי מסך של NVIDIA ובקוד OPENCL ש NVIDIA נתנה להם. בקיצור BULLET עובדים עם כולם ולא רק עם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שיש להם בעיות עם הכרטיס הזה מבחינת חום הליבה והזכרונות ולמעשה הם היו צריכים לעשות לו DOWNCLOCK רציני כדי שלא יהיו בעיות...

עדיף כבר לקנות שני 5870 ולעשות CF בנפרד (למי שיש לוחות תומכים כמובן).

זה יהיה בדיוק כמו ששני 275 יותר חזקים מ295 , אותו סיפור בדיוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...