דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 28 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בטוח שיקח לפחות חצי שנה/שנה עד שהוא יעלה 1500

או שנוידיה תוציא כרטיסים חזקים יותר באותו סדר גודל מחיר, ולא תיהיה להם ברירה אלא לרדת במחיר מה שיקרה לפי דעתי.

הם סתם מעיפים מחירים כי הם במונופול כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, בנאדם נורמאלי שקנה כרטיס חזק מהסדרה הנוכחית- אין שום סיבה שיקנה כרטיס מסך מהסדרה הבאה כי סה"כ קפיצת הביצועים היא גדולה, אבל לא ענקית. עוד שנה וחצי-שנתיים כשHD5870 יעלה 1300 שקלים לדוגמא- אני בספק אם הוא יהיה שווה משהו כי הסדרה הבאה כבר תצא.

בכל מקרה, חייבת להוציא כרטיסים חזקים יותר מהרדיון רק בגלל שהם מוציאים אותם מאוחר יותר. אם לא היא תאבד חלק גדול מהפנבוייס שלה כשיגלו שחיכו לשום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. ותג מחיר של 2000 ש"ח מכובד אפילו בשביל נוידיה. שבדרך כלל מציגה ביצועים עדיפים.

אם הכרטיסים היו יוצאים ראש בראש אני בטוח שהמחירים היו שונים.

נצתרך לחכות לינואר שירדו מהעץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, בנאדם נורמאלי שקנה כרטיס חזק מהסדרה הנוכחית- אין שום סיבה שיקנה כרטיס מסך מהסדרה הבאה כי סה"כ קפיצת הביצועים היא גדולה, אבל לא ענקית. עוד שנה וחצי-שנתיים כשHD5870 יעלה 1300 שקלים לדוגמא- אני בספק אם הוא יהיה שווה משהו כי הסדרה הבאה כבר תצא.

בכל מקרה, חייבת להוציא כרטיסים חזקים יותר מהרדיון רק בגלל שהם מוציאים אותם מאוחר יותר. אם לא היא תאבד חלק גדול מהפנבוייס שלה כשיגלו שחיכו לשום דבר.

צודק בהחלט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה זה האים יש צורך הכרטיסים כול כך חזקים?

4850 היום מסוגל להפעיל הכול

במקרה הכי גרועה אני יכול להחליף ולעשות CF עם עוד 4850

לא ניראה לי שיש צורך בכרטיס כמו 5870

בשנה הקרובה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הכי גרועה אני יכול להחליף ולעשות CF עם עוד 4850

זה יהיה ממש דבילי. רק שתומך בCF עולה כמו כרטיס hd4850 חדיש ובמקרה שלך גם כנראה ויהיה צורך להחליף לספק חזק יותר לכן סה"כ המחיר יהיה בדיוק כמו קניה של כרטיס מסך חזק רק שאתה תתקע עם יותר חום, צריכת חשמל מוגברת וכמובן אותה טכנולגיה.

לא ניראה לי שיש צורך בכרטיס כמו 5870

בשנה הקרובה..

ולמה אתה חושב שיהיה לך צורך בו אחרי שנה אחת? בעיקר כאשר הטכנולגיה תתישן טיפה ויהיו כרטיסים עדיפים מבחינת עלות/תועלת (אני מתכוון מאותה סדרה בעיקר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יהיה ממש דבילי. רק שתומך בCF עולה כמו כרטיס hd4850 חדיש ובמקרה שלך גם כנראה ויהיה צורך להחליף לספק חזק יותר לכן סה"כ המחיר יהיה בדיוק כמו קניה של כרטיס מסך חזק רק שאתה תתקע עם יותר חום, צריכת חשמל מוגברת וכמובן אותה טכנולגיה.

ולמה אתה חושב שיהיה לך צורך בו אחרי שנה אחת? בעיקר כאשר הטכנולגיה תתישן טיפה ויהיו כרטיסים עדיפים מבחינת עלות/תועלת (אני מתכוון מאותה סדרה בעיקר).

טוב

אז כבר עדיף ליקנות כרטיס חדש (זה גם איתן ביצועים יותר טובים)

אני חוסך לקנות ספק, ....

*אגב ניראה לי שהיתקוונתה ל 5850

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לHD4850.

לוח תומך בCF (נגיד מבוסס P45) עולה בערך כמו HD4850- סביב ה550 שקלים.

ספק כח חזק לCF (נגיד 650W) איכותי עולה כמו....HD4850- סביב ה550 שקלים.

וכמובן אתה צריך עוד כרטיס HD4850 כדי שיש מערך CF...תנחש כמה הוא עולה? כן, כמו כרטיס HD4850- סביב ה550 שקלים.

לכן בסופו של דבר אתה תשלם יותר כסף מקניה של HD5850.

בכל מקרה, בוא נפסיק לדבר על זה כי זה לא קשור לדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לHD4850.

לוח תומך בCF (נגיד מבוסס P45) עולה בערך כמו HD4850- סביב ה550 שקלים.

ספק כח חזק לCF (נגיד 650W) איכותי עולה כמו....HD4850- סביב ה550 שקלים.

וכמובן אתה צריך עוד כרטיס HD4850 כדי שיש מערך CF...תנחש כמה הוא עולה? כן, כמו כרטיס HD4850- סביב ה550 שקלים.

לכן בסופו של דבר אתה תשלם יותר כסף מקניה של HD5850.

בכל מקרה, בוא נפסיק לדבר על זה כי זה לא קשור לדיון.

חחח

אני יוצאי מספיק כסף בשביל 3 4850 ......

טוב נעזוב את זה

300GT יהיה כפול ? או חד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איך שהמחירים נראים כרגע אפשר להגיד שיהיה אפשר להביא את הHD5850 בעוד איזה שבוע ב1300 שקל..

השאלה אם זה מחיר טוב ששוה את הכרטיס?

דרך אגב הכרטיס תומכר ב299 דולר מה שאומר שבמצב הכי אידיאלי שיש אפשר להשיג אותו בחו"ל באיזה 1150 שקל שזה ממש לא פער ששוה רכישה בחו"ל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...