דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 24 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

נראה לי שכבר עניתי לך על איזה איפשהו , תפסיק להיות מודאג , בתור אחד שיש לו GTX275 במחשב אחד וX1950P במחשב אחר.

ATI חברה מעולה והדרייברים שלהם מצויינים.

השיקולים שלך צריכים להיות אחרים:

1.האם שווה לחכות עד לתאריך לא ידוע.

2.האם הפיזיקס חשוב לך - אני יכול להגיד לך שזה נחמד אבל לא יותר מזה.

3.האם יש פיצ'רים נוספים שאני צריך שיש בחברה X ואין בחברה Y כמו קודה וכד' - זה בסופו של דבר יסתכם בשימושים שלך.

ישנם עוד שיקולים שאני בטוח שאחרים יוכלו להוסיף.

4. איזה חברה מציעה תמורה טובה יותר בישביל הכסף (ATI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה על התגובה המהירה ,יש עוד בעייה קטנה שאני צריך לפטור זה crosffire bridge אני צריך אחד בגודל עשר סנטים ראיתי כזה ב בארץ אי אפשר למצוא ,xtazy-mike יש לך אחד כזה מגיע אם הלוח אם שלך מעוניין למכור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. איזה חברה מציעה תמורה טובה יותר בישביל הכסף (ATI)

בתג מחיר של 2000 ש"ח ל5870 , לא הייתי רושם שלATI יש יתרון כרגע בתמורה גבוהה יותר בשביל הכסף.

תודה על התגובה המהירה ,יש עוד בעייה קטנה שאני צריך לפטור זה crosffire bridge אני צריך אחד בגודל עשר סנטים ראיתי כזה ב בארץ אי אפשר למצוא ,xtazy-mike יש לך אחד כזה מגיע אם הלוח אם שלך מעוניין למכור

היה לי ונתתי לחבר שיש לו CF ואיבד את שלו , במידה והוא יחליט לקנות כרטיס חדש בלי CF ,אני אעדכן אותך.

דרך אגב , אתה מתכנן על שני 5870???

איזה ספק כוח ממליצה ל5870 ול5850?

http://hwzone.co.il/news/1253614381/13001/

למי שלא שם לב... ::)

אין עדיין רשימה מסודרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צריך 10 ס"מ ? בכל מקרה דבר איתי בפרטי אוליי יש לי כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד יש לי לוח כמו שלך ויש שמה בדיוק אחד כזה עכשיו בסדרה החדשה צריך שניים אתה יודע על מה אני מדבר בלוחות שלנו 16X16 כדי לעשות צריך אחד של 10 סנטים אחד כבר יש ,אתה מבין גבר אני הולך להשקיע פה בגלל זה אני מודעג כי תמיד השתמשתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אז אתה מבין עד כמה אתה לא קשור לנושא , נכון? :D

הבחור (אלי) רוצה לרכוש כרטיס HIGH END (תסתכל איזה מפרט יש לו , רק המעבד עולה 5K...) וכרגע דובר על האם לרכוש 5870 או לחכות לGT300...

נכון :D

אבל אני דיברתי על היתרונות של ATI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אין לו את ה295 ולכן הוא בחיפוש אחרי כרטיס חדש.

נכון :D

אבל אני דיברתי על היתרונות של ATI

אתה לא יכול לדבר על "היתרונות" של ATI כשהטיעונים שלך לא תקפים כרגע כי הדיון הוא לא על סדרה 4XXX אלא על 5870.

כשתצא סדרה GT300 ונדע מחירים של הכרטיסים ונדע מהו דגם הHIGH END הכי חזק (חד ליבתי כמובן) רק אז הטיעון הזה יהיה תקף.

למרות שאני משער לפי כל הדיבורים על הייצור בTSMC , מחיר של הדגם הכי חזק (חד ליבתי) של NV יהיה יקר מזה של ATI בסכום לא מבוטל (לא רוצה לזרוק מספרים אבל לא נראה לי שפחות מ50 דולר הבדל - לפחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...