דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 123 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראו את הסרטון עד הסוף

בקטע של הדרקון הכרטיס של נותן 45fps בקיצור איפה ש הכרטיס נדרש לבצע טסלציה כבדה נותנים בראש (וזה עוד single gpu

לפי ההדגמה של הכרטיס שלהם נותן 45FPS בזמן שבכרטיסים "המקביל" (שקר כי HD5000 זולים יותר) נותן רק 25FPS, אם תבדוק טוב תיראה שבסרטון שלך רואים שהכרטיס של ATI לא ירד מ 30FPS במהלך הבדיקה (לא בודקים בזמן שיש את הרשת) בנוסף לזה לפי ההדגמה של הכרטיס של ATI לא עבר את ה 70FPS ובסרטון שלך רואים אותו מגיע ל 100FPS. בקיצור יש הרבה אי דיוקים במצגת של NVIDIA אם משווים את 2 הסרטונים, יכול להיות שה MIN FPS של NVIDIA באמת יהיה יותר טוב אבל לפי האי דיוקים האלה אפשר להבין שהם מנסים להציג יתרון גם איפה שהם נכשלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבלנות...

חחח, לא ביקשתי כדור הרגעה ;), את ה5850 שלי כבר קניתי לפני כמה חודשים... רק רציתי לדעת אם מישהו מכיר תאריך צפוי...

הנחתי שהם ישחררו כרטיסים לביקורות לפני ההפצה הרשמית כדי לגבות את ההייפ שנוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאוד מבולבל בסרטון שאני הבאתי לבחור שמה יש 5970 והוא עושה השוואה בין הכרטיס 480 ולפי זה רואים שב טסלציה כבדה הכרטיס של נוידיה מנצח

כל השאר על תשקח מעבד יחיד נגד שניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד לא כל כך משנה במקרה הזה.

בסוף של ההדגמה של יש השוואה בין הכרטיס שלהם לכרטיס של ATI, אם משווים את ההדגמה הזו לסרטון רואים שיש אי התאמה של כ 10FPS בביצועים של הכרטיס של ATI, מה שמאוד מוריד את האמינות של ההדגמה, אם הם מציגים את הכרטיס של ATI כחלש יותר ממה שהוא בפועל הם יכולים גם להציג את הכרטיס מסך שלהם כחזק יותר. בחלקים עם הביצועים הטובים הם מציגים את הכרטיסים כשווים עם כ 80FPS, בסרטון שהראת רואים שלכרטיס של ATI יש יותר מ 90FPS בחלקים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון ל-GPU אחד מול 2. אתה קצת מתבלבל:

NVIDIA השוו את ה-GTX480 ל-HD5870. הסרטון האחרון שקושר פה מנסה להשוות את ה-HD5970 (כפול ליבה), שעדיין מוציא מינימום FPS

נמוך יותר בסצנות טסלציה כבדה, למרות שהמקסימום FPS מטפס גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו.. האמת שקצת מדאיג אותי שכרטיסים ברמה כזאת מציגים "רק" 30FPS בDX11

ושמתי לב שזה בלי AA?

אולי בכל זאת שווה לחכות קצת לדור הבא של DX11 עם זאת שמצד שני תמיד יהיה משהו חדש

אז מגיעים למצב שמחכים ולא קונים:S

בקיצור יללה אני רוצה כבר 470 שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לנבא ולדבר מה יותר טוב שוב ושוב בואו פשוט נראה מה יצא...

אתם לא מבינים זה כבר מצחיק אותי מאז שאני פה מ-2001 מהתקופה שיצאו GF3 מול R8500 והעלאה... אנחנו כל חצי שנה-שנה יושבים מסתבכים ביננו מה יותר חזק מה יצא יותר טוב... :lol: :lol: :lol::screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...