דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 125 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

אם הוא טוב יותר ב-20% FPS או לא אנחנו נדע בקרוב, אבל מי שמתעלם מהערך המוסף שהכרטיסים האילו יביאו איתם,

אני יכול לומר לו כבר עכשיו - חבל על הכסף שלך, קנה ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני סקרן לראות כיצד ה FERMI יתמודד עם היכולת להחליק את הקצוות המשוננים של ההצללות, נושא בו כלל הכרטיסים לא ממש מטפלים נכון להיום.

אתה יכול לאפשר A.A X16, אבל ההצללות עדיין ייראו רע.

אם הוא יספק ביצועים זהים ל 5870 בשילוב יכולות ההחלקה הנ"ל, מבחינתי הוא עשה את שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון של זה - openGL , ל - ATi אין כרגע

אבל העניין הוא שה - openCL, HTML5 ומכוון שאפל וגוגל תומכות בהם

בנוסף לזה שתי החברות תומכות ב - DX11 direct compute כך שהמצב די מעניין, לדעתי האישית ל- אין יתרון לרוב רובם של המשתמשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את שלי לפני שבוע וחצי מחול מעניין מתי זה יגיע , הנה לינק מעניין כדאי לראות

http://www.pcgameshardware.de/aid,706260/Geforce-Fermi-GTX-470-und-GTX-480-Alles-zu-GF100-Update-GTX-480-fuer-450-Euro-IHS-und-Die-Shots-sowie-305-Watt-TPD-als-OC-Modell/Grafikkarte/News/

ליבה ענקית חחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עקצו אף אחד דיברתי איתם בטלפון הם אמרו שהכרטיסים יהיו בתחילת אפריל , נכון לעכשיו המחיר אצלהם 599$

הם אמרו לי ברגע שהם ידעו את המחיר הסופי כמובן של נוידיה הם ישלחו לי חשבונית עדיין חשבוני לא חוייב , sabrepc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף לך אלי הזמנת מוצר שעולה 2400 שקלים ולא ראה בינתיים אור יום, מוצר שחוץ מPCB וקירור עליו אתה לא יודע מה תקבל, בטח לא באופן ברור כיום, תתחדש.

:screwy:

תשאל את עצמך אם שווה להוציא 2400 שקלים למוצר שאין לך מושג לגביו אלי... רק כי אתה אוהב את החברה ומאמין במוצרים שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לא הבנתם (אני באמת לא יודע מה הגילאים של הפורום הזה רק לצורך הגדרה) כמו שאמרתי קודם הזמנתי sli ,חבריה כל השאר הדברים פשוט מיותר , זה תחביב כמו שכל אחד משקיע במשהו לא יפרט יותר עוד משהו קטן כנראה עוד דחייה נוספת קטנה

http://www.shanebaxtor.com/2010/03/16/gtx-400-series-date-pushed-back/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...