דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 119 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גבר זאת לא בדיחה אני אמרתי לך שאני יקנה אותם ;D עוד מעט רק צריך להשיג אותם בארץ מקסימום אני יזמין מחול

אז זהו, שלא.

אם לא הבנת, מספר קטן ומוגבל יושק ב26 ורק בQ2 יגיעו הכרטיסים למלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תדאג אני יעשה את המקסימום כדי להשיג אותם' date=' גם בארץ זה יעלה בסביבות ה 3k אני לא חושב שכל אחד פשוט ירוץ לקנות אותם

[/quote']

ישנם מספיק אידיוטים שיקנו את הכרטיס המדובר. בנוסף, רוב הסיכויים שהכרטיס לא יגיע לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי, אתה הולך להתאכזב. הכרטיס הזה שווה בביצועים ל-GTX295 ולוקח יותר חשמל ממנו, ואתה רוצה CF כזה עוד.

מה אתה משיג פה?

ודי באמת עם התיקוני שפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אידיוטים שמידייוטים תשאיר את זה לעצמך

אידיוט:

# פסיכולוגיה, פסיכיאטריה; רפה שכל במידה חמורה, אדם בעל מנת משכל הפחותה מ־30.

* אדם בוגר שאינו יודע מהו הסכום של 1+1 הוא אידיוט.

אדם המזמין כרטיס דגל מהדור העכשווי שמשתווה לכרטיס דגל מהדור הקודם ודורש יותר חשמל הוא אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי שני 5850 קצת יותר טוב מ 5970 אחד לא בהרבה 4-5fps עכשיו שני gtx480 ב אוכלים 5870xfire מה יוצא לי מזה מערך הכי חזק שאפשר לבנות לבינתיים ושזה מה שאני רוצה , שים לב כמה זמן 285sli החזיק מעמד ןעד היום הוא מריץ הכל עם לא היה יוצא directx11 כנראה שהייתי מביא אותם וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי שני 5850 קצת יותר טוב מ 5970 אחד לא בהרבה 4-5fps עכשיו שני gtx480 ב אוכלים 5870xfire מה יוצא לי מזה מערך הכי חזק שאפשר לבנות לבינתיים ושזה מה שאני רוצה , שים לב כמה זמן 285sli החזיק מעמד ןעד היום הוא מריץ הכל עם לא היה יוצא directx11 כנראה שהייתי מביא אותם וזהו

1266333892675.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, המערך הכי חזק שאפשר לבנות היום הוא 2 5970...

ולמי שיש מטורף מתאפשר גם לעשות OC לשניהם שזה בכלל מקפיץ בהרבה את הביצועים.

השאלה היא רק מה המצב בארנק... (אני אישית פרשתי אחרי אחד, נראה מה יהיה בהמשך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מערך הכי חזק שתוכל לבנות בבוא הזמן זה gtx480x3 ואתה תראה את זה בבנצים באטרים בחול ( ועוד מה שהו ש רציתי להגיד ימותו הקנאים :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתם דיון ענייני והפכתם אותו לספאם טהור , רבים פה "למי יש יותר גדול" ו"מי יותר טוב".

זורקים פה אוסף של גיבובים ו"עובדות" ללא גיבוי....

GeForce VS Radeon
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף באמת שכל הזוהמה של הפורום תתמקד באשכול אחד... זה גם ככה בלתי נמנע עם כותרת כזאת.

אני עדיין שואל אותך, עם יותר מחצי שנה איחור כמה אתה חושב שיתרון הביצועים לטובת צריך להיות כדי להצדיק את האיחור, המחיר וההספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...