דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 107 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

השוליים אכן שוליים (minor). הם היו רק פרט אחד ברשימת דברים פגומים במימוש הספציפי הזה.

צר לי אם נעלבת. לא התכוונתי לחתור תחת תואר ה"מומחה" שלך, אלא לחלוק עמך מידע שנראה היה שלא הכרת.

שלחתי לך הודעה פרטית על מנת לא להספים עוד את התרד.

כל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את הזלזול מרגישים אפילו בתגובה הזאת. אולי אני סתם פרנואיד, אבל זה הרושם שקיבלתי.

בעניין הבארים השחורים, מצאתי מידע שבדיוק מגבה את עמדתי:

When you film a scene with parallel cameras or if you move the left eye to the side to increase the 3D effect, there is clearly a bit on one side that is not not covered by both frustums. In the same way, if you moved a background plate you'd end up with a black strip in 2D along one edge. It turns out that in 3D there is no black edge, simply a section of the screen without information for both eyes: the left eye may have some image there but the right eye does not. This gap can be cropped out in post, but it turns out that it goes virtually unnoticeable in 3D stereo. A large missing slice at edge of frame of one eye which visible when viewed without glasses is not noticeable when watching with glasses.

http://www.fxguide.com/article471.html

עברתי שוב על "רשימת הדברים הפגומים" שלך, והיא מצתמצמת לפגיעת ביצועים + מסך 120hz יקר. את זה כולם יודעים. לא pupout ולא נעליים.

הנסיון שלך לא רלוונטי ודחיפת התיאוריות+מסקנות שגויות היו מיותרות לחלוטין. זה כל מה שניסיתי להעביר לך, אך סירבת לקבל זאת. כל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Geforce GTX 480 to be as hot as GTX 285

Higher TDP, but similar noise

We got some word that Nvidia's upcoming Fermi-based Geforce GTX 480 single GPU card should be as hot as the GTX 285. These are still preliminary results, as Nvidia still has to send out the final cards with the final coolers, but this looks like slightly better result that the GTX 480 that we saw at CES 2010.

The TDP of the GTX 480 will end up higher than on GTX 285, but with the help of a good cooler the thermals should be very close.

The noise lever should also be very comparable and the card should not end up much noisier than GTX 285. We heard numerous times that GTX 480 will end up with different cooler than the one we saw at CES 2010 and that was showed to Nvidia's loyal press at Editor Days.

All in all, you won't burn your fingers on the GTX 480, but it won't be cold either

.

http://www.fudzilla.com/content/view/17723/1/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרחם על כל אלה שלא קנו? אני לא שיחקתי בכל המשחקים החדשים האלה מאז 2007 כמו CRYSIS וכל זה, קרה לי משהו? אין שום דבר אחר בעולם לעשות חוץ מלנסות את המשחקי מחשב ההכי חדשים? אתה משחק כדי להעביר את הזמן ולהנות או כדי לנסות כמה שיותר משחקים הכי חדשים שיש?

אני למשל, יכול לקנות כרטיס חזק של ATI או כדי לשחק בכל המשחקים האלה שלא שיחקתי, כמובן שגם עכשיו אני יכול אבל יש לי בעיה לשחק על MID, אני חייב VERY HIGH

אבל אני לא ארוץ כמו מפגר לקנות את הכרטיס הכי עדכני רק בגלל שחורף או הקיץ יוצאים כך וכך משחקים, אני אחכה עד שאני אראה מוצר שמשתלם לי ולא איזה שדרוג של 20% ביצועים

אנחנו הולכים למות מחר או עוד חצי שנה אם נחכה לראות מה כדאי לקנות? וגם אם אתה בקטע של 2012 יש עוד שנתיים עד אז תאמין לי שיהיה מספיק זמן גם לחכות לכרטיסים החדשים וגם להספיק את כל המשחקים המגניבים והאחרונים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיאת, חסוך מאיתנו את הזוהמה של צ'ארלי... משהו עלול אשכרה להכנס לשם ולקרוא את זה בטעות ;D

זו בדיוק הייתה התגובה שלך שהוא סיפר, ראשון לפני כולם, שה- Fermi לא יגיע בשוק אפילו קרוב לתכניות (עד דצמבר 2009).

בינתיים, בכל מה שקשור ל- Fermi הוא צדק ב- 100% ויותר מזה.

כנראה שיש לו שם מישהו שחופר עמוק במידע עבורו.

מה שבינתיים נראה שאתה לא נותן לעבודות לבלבל אותך במסע שלך :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם כל הסיפורים שלו שהתבררו כשקר וכזב? אנחנו לא משחקים פה בינגו. עם ספאמינג הזוהמה שלו, ישנם סיכויים שמשהו יצא נכון בסוף.

עדיין לא יצא הכרטיס וכבר אתה קובע שהוא צדק בכל הדברים? עצם העובדה שאתה נכנס לשם לקרוא את הפאנבויזם שלו שמוציא דברים מהקשרם לטובת ליכלוך, ואז קורא לזה עובדות - מראה מי פה נמצא ב"מסע". אני מאוכזב ממך :P (סתם, קלטתי אותך כבר מזמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרחם על כל אלה שלא קנו? אני לא שיחקתי בכל המשחקים החדשים האלה מאז 2007 כמו CRYSIS וכל זה, קרה לי משהו? אין שום דבר אחר בעולם לעשות חוץ מלנסות את המשחקי מחשב ההכי חדשים? אתה משחק כדי להעביר את הזמן ולהנות או כדי לנסות כמה שיותר משחקים הכי חדשים שיש?

אני למשל, יכול לקנות כרטיס חזק של ATI או כדי לשחק בכל המשחקים האלה שלא שיחקתי, כמובן שגם עכשיו אני יכול אבל יש לי בעיה לשחק על MID, אני חייב VERY HIGH

אבל אני לא ארוץ כמו מפגר לקנות את הכרטיס הכי עדכני רק בגלל שחורף או הקיץ יוצאים כך וכך משחקים, אני אחכה עד שאני אראה מוצר שמשתלם לי ולא איזה שדרוג של 20% ביצועים

אנחנו הולכים למות מחר או עוד חצי שנה אם נחכה לראות מה כדאי לקנות? וגם אם אתה בקטע של 2012 יש עוד שנתיים עד אז תאמין לי שיהיה מספיק זמן גם לחכות לכרטיסים החדשים וגם להספיק את כל המשחקים המגניבים והאחרונים האלה

תקשיב זה החלטה שלך ואתה יכול לעשות משבה לך

אבל אתה לא תקבל עוד ביצועים מכרטיס עוד יותר חזק מ 5870 לדוגמה

בגלל שהוא גם כך חזק מידי הרבה מעבר למה שצריך

אני משחק בשביל לכייף

אבל אני לא יחקה עם איזה כרטיס ישן שנתיים ויסבול מביצועים נמוכים בגלל שבעתיד יהיה איזה כרטיס אלילי חדשני ....

ובנתיים אתה לא יכול לשחק ולהנות

ומה יהיה כשהכרטיס הזה יצא ?

יגידו שעוד מאט יהיה יותר טוב

ואז מה ?

תחכה לכרטיס העוד יותר טוב ?

ואחרי זה יהיה עוד יותר טוב ועוד יותר טוב

אז חכה לאיזה כרטיס 2020 ?

תקנה ותשחק כבר מקסימום תקנה אחד אחר אחרי שנתיים או יותר כשכרטיס כמו 5870 לא יספיק כבר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סובל ממה? אתה וכל השאר קונים בשביל משחקים שיוצאים בקרוב (לדוגמה הת'רדים של המשחקים שיוצאים בקרוב) ולא בגלל שמשחק המולטיפלייר הוותיק שאתה משחק בו כבר תקופה ארוכה לא עובד לך טוב ואם לא תעלה את הביצועים שלך יבעטו אותך מהקלאן או משהו

אלה שמחכים ולא קנו כרטיס של ATI מהלחץ הם לא מסכנים בכלל, לא יקרה להם שום דבר אם הם ישחקו במשחק החדש והמגניב שכולם מדברים עליו כמה חודשים אחרי היציאה

אם אתה ספציפית מעוניין להיות בביצועים טובים בכל רגע נתון אז סבבה אבל להגיד שכל אלה שלא קנו עשו טעות?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא טעות

אבל אני אומר שזה לא ניגמר

יש אנשים פה שחיקו ל 5XXX ואז שמעו על הכרטיסים ש NV מוציאים ועדיין מחכים

ואלה גם יחקו לגרסה שאחרי זה ואחרי זה ...

הם יסבלו מביצועים נמוכים יחסית ממשחקים חדשים

אם אין לכם בעיה לחכות שנה ולשחק רק במשחקים ישנים בגלל שהביצועים לא טובים אז סבבה ... לי זה לא מפריע

אבל בנתיים אתם משתעממים

לפחות חלק ממכם ....

אני אוהב שהמחשב שלי מסוגל לתת את המקסימום בכול משחק בכול מצב

ולא מתעשק עם משחקים ישנים ברמה נמוכה כמו CS1.6

לא יודע משעמם אותי כול הקלאנים והסרברים האלו ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם כל הסיפורים שלו שהתבררו כשקר וכזב? אנחנו לא משחקים פה בינגו. עם ספאמינג הזוהמה שלו, ישנם סיכויים שמשהו יצא נכון בסוף.

עדיין לא יצא הכרטיס וכבר אתה קובע שהוא צדק בכל הדברים? עצם העובדה שאתה נכנס לשם לקרוא את הפאנבויזם שלו שמוציא דברים מהקשרם לטובת ליכלוך, ואז קורא לזה עובדות - מראה מי פה נמצא ב"מסע". אני מאוכזב ממך :P (סתם, קלטתי אותך כבר מזמן)

אני לא יודע.

האמת אפילו לא קראתי את מה שהוא כתב.

רק לפני שאתה יכול להחליט על העובדות שפטת אותו.

כפי שעשית לפני חצי שנה, כשהבטחת שהפרמי ייצא בזמן ועדיין לא ראינו אותו.

בניגוד אליך הוא כבר אז אמר שלא ייצא ב- 2009 וגם לא עם תחילת 2010. למעשה הוא הראשון ששיערך לגבי מרץ 2010.

אז אני לא יודע אם הוא צודק או לא, רק נראה שאתה "שורף" אותו בגלל חוסר נוחות "רגשית" שהוא גורם לך יותר מאשר צודק או לא.

וכבר אלף פעם אמרתי לך, אתה פשוט לא בן אדם שבאמת מבין לעומק של ואיך דברים עובדים.

ה- Fermi לא תוכנן עבור כמו רוב האנשים פה. מהבחינה הזו הוא לא יעיל, מסוך, יקר וביחס ביצועים לשקל במשחקים הוא יהיה מאחורי ATI.

דווקא אני, ומין הסתם מי שעוסקים בפיתוח של אלגוריתמים מקבילים (אני עושה רק צעדים ראשונים בתחום, אבל זה התחום שאני הולך לעסוק בו בחיי) נלהבים ממנו.

מלבד האכזבה שהוא עדיין לא יצא ונתן דחיפה לשוק הזה, הוא נראה כמו "קסם" של מעבד לתחום הזה שישנה ויבצע מהפיכה בתחום.

רק שאתה מהערצה לגיימירים לא נותן לעובדות לבלבל אותך :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני "שורף" את צ'ארלי בדיוק כמו 90% מהגולשים. כנראה לא ראית תגובות לגביו שמחוץ לפורום שלו עצמו איפה שמתאגדים מעריציו + אתה.

ה"עובדות" האילו שלך ושלו בכלל לא רלוונטיות עד שנראה את הכרטיס בשטח. מה אתה עושה עניין מתזמון ההשקה? ומי אני שיבטיח תאריך..

מצחיק אותי כמה אתה חושב שאתה hotshot בהבנת השוק והארכיטקטורות. יש לי מילה אחת בשבילך - !

אם אתה לא מבין את משמעות המילה הזאת, שאלוהים יעזור לך... מי אתה שתקבע כמה יעיל הוא בכלל ? נדבר כשתעבור לעבוד ב-NV.

אגב, מבחינת ביצועים לשקל, NV כמעט תמיד היו "מאחורי" ATI. לא מחדש כלום.

עשה לי טובה, אני לא מעוניין שוב להתדיין איתך, ואם לא הבנת למה - זה כי אתה פשוט ראש בקיר. זה עושה לי בחילה, ואני בטוח שאני לא לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...