המאבק בביטוח חובה לדו"ג - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המאבק בביטוח חובה לדו"ג

y_a_n_i_k

Recommended Posts

• תגובות 278
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

yanik- "חו"ל" זה מקום גדול. וב "חו"ל" יש מדינות עם הרבה יותר כסף מלנו, והרבה פחות צרות מלנו, או צרות אחרות משלנו.

סתם לדוגמה, לך לברז, תמלא כוס מים. יש שם מים, נכון? ולא רק זה, יש שם מים ראויים לשתיה, נכון?

יש לך שמץ בכמה מדינות, אפילו באירופה, המים מהברז לא ראויים לשתיה, והם חייבים לקנות מים מינרלים/מסוננים/מסנן ביתי?

אתה טוען שיש מודל אחר שכן פועל? תציג אותו. אל תזרוק את האחריות הזו על אחרים ש "יודעים יותר טוב" אתה בן אדם, יש לך ראש מתפקד, תשתמש בו ותשקיע טיפת מאמץ. אם אתה לא רוצה לעשות את זה- פשוט אל תזרוק הודעות לדיון.

לגבי העלאת מחירי החשמל-

100 שקל, 300 שקל, 500 שקל. הכל תלוי בסיבה.

אם יחליטו להעלות את זה סתם ככה, כי בא להם, ברור שאני אתרעם. כל המדינה תתרעם, אפילו הממשלה תתרעם. אחרי הכל, כרגע חברת החשמל היא מונופול.

אם יחליטו להעלות את זה כי פתאום מחירי הפחם יקפצו ב 20% לדוגמה, לא יהיה לי מה לעשות חוץ מלשבת בשקט ולקבל את רוע הגזירה. זה יעצבן אותי, אבל אני לא אעשה רעש שכל העולם ישמע, כי זה לא יהיה צודק.

אותו דבר לגבי כלי הרכב שגורם לחברות הביטוח להכי הרבה הוצאות, ולהפסדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מחיר החשמל אני לא אגיד לך "זה כולה עוד 100 שקל", אלא אם מחירי הפחם יקפצו בצורה דרסטית, והוצאות התפעול של חברת החשמל יעלו. כמו שאני לא עובד בחינם, אני לא מצפה מאף אחד שיעשה את זה.

נראה לך שאני לא משלם דלק/תחזוקה/ביטוחים? משלם בהחלט, גם אותי עיצבן שהעלו את מס הבלו, גם אותי מעצבן המיסוי על כל גומי דבילי שצריך לרכב, אבל זה מה יש.

המצב כרגע הוא שרוכבי אופנוע גורמים לחברות הביטוח להוצאות גדולות מאוד, חברות הביטוח לא יכולות להרשות לעצמן להמשיך להפסיד, אז הפתרון הוא להעלות את המחיר.

כמו שאמרתי לבחור לפניך- יש לך פתרון טוב יותר? תציע אותו, אם הוא באמת טוב, אין סיבה שלא יקבלו אותו.

אתה לא יכול לדרוש שיבטלו פתרון אחד בלי להציע אחד אחר.

שחברות הביטוח של המכוניות ייתנו סיבסוד רציני יותר... כי יידוע לך שהרבה רוכבים לא יישלמו מחירים כאלה על ביטוח (כי סביר להניח שזה גם ייעלה אח"כ).

והפקקים ומציאת חנייה ייחריפו לגמרה וייהפכו כל עיר לגיהינום.

אשאל זאת בצורה מאוד פשוטה: מישהו חייב לך משהו?

ולעוד עשרות אלפי רוכבים כמוני חייבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה מציע זה שבמקום שאתה תשלם את התוספת בביטוח לכלי המסוכן שלך, אני אעשה את זה?

בתור נהג פחית ישראלי, כזה שמספק שלושה רבעים מהסיכון שבכלי הזה - בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחית? בניגוד לרוב הצעירים, לא קניתי פיאט אונו 1993, ככה ש "פחית" זה כבר לא, נתחיל מזה.

נמשיך מזה שביום שתפסיקו לזגזג כמו מפגרים בין נתיבים ומכוניות, ותפסיקו לצפצף על החוק, אם מספר התאונות המערבות כלי דו"ג עדיין לא יורד דרסטית (ואיתו עלויות הביטוח), אז אני אסכים לשלם את התוספת.

עד אז, חפשו אותי (ואת כל שאר נהגי ישראל) בסיבוב, כן כן, הסיבוב ההוא בצומת, זה שאתם עוברים בו באדום 3 פעמים ביום בממוצע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד אז, חפשו אותי (ואת כל שאר נהגי ישראל) בסיבוב, כן כן, הסיבוב ההוא בצומת, זה שאתם עוברים בו באדום 3 פעמים ביום בממוצע....

הגישה הזאת שלך היא-היא מקור הבעיה: "כל הרוכבים מם פושעים שנוסעים כמו משוגעים ולכן אין לי שום כוונה לנקוט בזהירות מינימאלית בסביבתם - ממילא הם אשמים בכל תאונה אפשרית שתקרה כי אנחנו (הנהגים הישראלים) קדושים שלא עבירות תנועה על ימין ועל שמאל, פונים וחותכים בלי לאות או אפילו להעיף מבט על הכביש".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחית? בניגוד לרוב הצעירים, לא קניתי פיאט אונו 1993, ככה ש "פחית" זה כבר לא, נתחיל מזה.

נמשיך מזה שביום שתפסיקו לזגזג כמו מפגרים בין נתיבים ומכוניות, ותפסיקו לצפצף על החוק, אם מספר התאונות המערבות כלי דו"ג עדיין לא יורד דרסטית (ואיתו עלויות הביטוח), אז אני אסכים לשלם את התוספת.

אם מצאת לאחרונה חנייה תגיד תודה, כי יש לך מזל שיש כאלה שרוכבים על דו"ג.

אנחנו מציעים דבר כזה: אנחנו מורידים את רמת הפקקים, ומעלים את רמת סיכוייך למציאת חנייה ופחות מזהמים ואתם מסבסדים לנו את הביטוח עד רמה כזאת שהיא לא תגרור איתה הפסדים.

ואז שניינו נהנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא גר בתוך קו חדרה-גדרה, אלא צפונה יותר, אני לא זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה ש-לא- מצאתי חניה ::) וזה ממש לא בזכות רוכבי האופנועים.

אף אחד לא צריך לסבסד לכם שום ביטוח, בטח לא בטיעון של הפחתת רמת הזיהום. בשביל זה יש את המיסוי הירוק שאמור לתת קצת הנחות על כלים דו גלגליים.

ואמרת לך- ברגע שנהגי הכלים הדו"ג יורידו בצורה דרסטית את כמות עבירות התנועה שהם , אם מספר התאונות לא ירד בצורה דרסטית גם כן- אני מוכן אישית לסבסד לך את הביטוח, 1000 שקל בשנה.

הגישה הזאת שלך היא-היא מקור הבעיה: "כל הרוכבים מם פושעים שנוסעים כמו משוגעים ולכן אין לי שום כוונה לנקוט בזהירות מינימאלית בסביבתם - ממילא הם אשמים בכל תאונה אפשרית שתקרה כי אנחנו (הנהגים הישראלים) קדושים שלא עבירות תנועה על ימין ועל שמאל, פונים וחותכים בלי לאות או אפילו להעיף מבט על הכביש".

לא, דביל. פשוט נמאס לי מנהגי האופנועים שמזגזים לי מול העיניים על הכביש, עוקפים בין שני הנתיבים שיש מכונית בכל נתיב, עוקפים מהשוליים, נוסעים נגד כיוון התנועה, עוברים בצומת שהרמזור אדום, ושאר ירקות.

אם לא הייתי פותח 20 עיניים על הכביש, כבר הייתי מורח על הכבישים משהו כמו 5-7 קטנועים (ולא יושב רגע אחד בכלא על זה, כי בכל המקרים מדובר על עבירה חמורה- שלא אני ביצעתי, 3 מהפעמים האלו מדובר על רוכב שנכנס לצומת באדום)

ולגבי עבירות תנועה, לא רק שעדיין לא קיבלתי דו"ח בודד, אני גם הנהג הכי מרובע שיש. אני לא נוסע מעל המהירות המותרת (אפילו שכביש החוף פנוי לחלוטין, אני נוסע שם 100. לא יותר.), דואג לאותת תמיד בכל פניה, גם אלו שהחוק לא דורש שאעשה את זה בהן, לא חותך נתיבים וגם דואג להשתמש במראות :o

אז כן, לנסוע איתי באוטו זה לא ממש כיף, אבל הסיכוי לתאונה לא גדול :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור נהג פחית ישראלי, כזה שמספק שלושה רבעים מהסיכון שבכלי הזה - בהחלט.

כשתפסיק להתחייחס לכל המכוניות בתור פחיות ולבעליהם בזלזול רב, אז אולי מישהו יתייחס לדברים שלך ברצינות ואף ישקלו להוריד את עלויות הביטוח. כרגע, המצב הוא שחלק גדול מרוכבי הדו"צ רואים את בעלי המכוניות כאויבים והגישה על הכביש מובילה לתשלום המוגדל עבור הביטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מצאת לאחרונה חנייה תגיד תודה' date=' כי יש לך מזל שיש כאלה שרוכבים על דו"ג.

אנחנו מציעים דבר כזה: אנחנו מורידים את רמת הפקקים, ומעלים את רמת סיכוייך למציאת חנייה ופחות מזהמים ואתם מסבסדים לנו את הביטוח עד רמה כזאת שהיא לא תגרור איתה הפסדים.

ואז שניינו נהנים.

[/quote']

:yelclap: :yelclap:

:lol: :lol:

אתה חי בסדר שאתה עושה טובה ונהגי מכוניות צריכים לממן לך את הביטוח?

אף אחד לא חייב לך כלום, ואף אחד לא הכריח אותך לקנות אופניים עם מנוע, אתה רוצה לנסוע על קטנוע? תשלם את הביטוח שלך בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא גר בתוך קו חדרה-גדרה, אלא צפונה יותר, אני לא זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה ש-לא- מצאתי חניה ::) וזה ממש לא בזכות רוכבי האופנועים.

xyxthumbs:

נו באמת... אתה חי באיזה חור נידח בצפון שאנשים לא מוכנים לגור בו גם בתמורה להטבות מס ומתלהב שאתה לא מתקשה למצוא חנייה. לך, תעשה סיבוב בגוש דן. כל דו"ג שתראה תמצוץ לו את האגזוז עמוק עמוק מרוב הוקרת תודה על פינוי מקום חנייה.

[br]פורסם בתאריך: 4.09.2009 בשעה 21:23:16

פגעו באגו? מסכן... בכמה קנית את הפחית? עשרים? שלושים? קנית גרוטאה שנוסעת עשר שנים על הכביש ועברה יותר ידיים בחורה ממוצעת במועדון בת"א. מצטער לאכזב אותך, אבל אתה נוסע בפחית. מכוניות כאלה באירופה נמצאות במגרש גרוטאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פגעו באגו? מסכן... בכמה קנית את הפחית? עשרים? שלושים? קנית גרוטאה שנוסעת עשר שנים על הכביש ועברה יותר ידיים בחורה ממוצעת במועדון בת"א. מצטער לאכזב אותך, אבל אתה נוסע בפחית. מכוניות כאלה באירופה נמצאות במגרש גרוטאות.

1- אנחנו לא באירופה. לנו יש מס בסביבות ה 100% על רכבים.

2- קניתי יד שניה :lol:

3- הפחית שלי בטיחותית מספיק, לא טוחנת דלק, המזגן בה פועל, והמושבים נוחים מספיק, אז אני מרוצה מהפחית שלי. אה, והכי חשוב, נגיעה קטנה בפחית שלי לא תגרום לי להיות מרוח על הכביש.

נו באמת... אתה חי באיזה חור נידח בצפון שאנשים לא מוכנים לגור בו גם בתמורה להטבות מס ומתלהב שאתה לא מתקשה למצוא חנייה.

נו באמת... אתה חי באיזה חור נידח בצפון שאנשים לא מוכנים לגור בו גם בתמורה להטבות מס ומתלהב שאתה לא מתקשה למצוא חנייה.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני גר ברמת ישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...