Q6600 VS Q8400 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Q6600 VS Q8400

amd@ati

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה טוב, אני רוצה להודות לך רבות בשנית, עזרת לי מאוד. (מאוד ;D.)

מנסיוני הדליל שכולל ניסיון עם שני מעבדי 550, אני יכול לומר שכאשר הצלחתי לפתוח 2 ליבות לאחד מהם, זה לא דרש כלום (מלבד הפעלת ה ACC)

כאשר זה לא עבד, המחשב לא הגיע אפילו לפוסט ונדרש איפוס ביוס (קיצור של שני פינים על הלוח). משחקים קלים עם מתחים לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין- אם ל- יש דרישה ל-550/545/710/720 או כל מעבד עם פחות מ-4 ליבות, אז מה שהיא עושה זה לקחת מעבדי 4 ליבות ולחסום ליבה או שתיים (כך שנותרות 2 או 3 ליבות פעילות). לפעמים מדובר בשבב שלא יכול היה לתפקד כמרובע ליבות ולכן החשיבו את הליבה הרביעית (או 2 ליבות מתוך 4) כלא קיימת. אך זה לא תמיד ככה, אם ל- מתקבלת דרישה ליותר מעבדי 3-2 ליבות אז לא אכפת לה והיא תשמש גם מרובעי ליבות טובים.

מבין את העיקרון? אז כך שהסיכויים מבחינת המשתמש הם 50:50. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, נראה שזה לא מסובך, או שעובד או שלא.

האם למישהו יש איזושהי אינדיקציה לגבי סיכויי הצלחה?

רשמתי את זה קודם ונראה שפספת.

אני אתמצת את זה מאוד. על פי הדיון הגדול הזה ב XS. מתוך 125 נסיונות, 94 הצליחו, 29 כשלו, ופעמיים הצליחו לפתוח רק ליבה אחת.

רוב האנשים השתמשו בצ'יפסט 790 (SB750).

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=227004

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והסיכויים לפתיחת ליבה שווים לצ'יפסטים 770 ו-790?

אף אחד לא יכול להגיד בוודאות, אבל כנראה שכן. ברוב הלוחות עם sb710 או sb750 (שתומכים ב ACC) אפשרי.

רוב העדויות על נסיונות בפורומים (כמו למשל הלינק שפרסמתי) השתמשו ב 790 ולא מצאתי הרבה עדויות על שימוש ב 770 (למרות שכן יש עדויות חיוביות).

הצ'יפסט 790 מגיע עם SB750 והצ'יפסט 770 מגיע עם SB700 או SB710, תלוי בדגם של הלוח.

אני יודע שבלוחות מסויימים אפשר לפתוח ליבות רק בגרסאות מסויימות של הביוס.

אני אישית הצלחתי לפתוח ליבות עם 785G ו SB710 בלוח ג'יגהבייט. בגרסא האחרונה של הביוס (F4), ומצד שני נכשל לי גם מעבד אחר באותו לוח בדיוק.

בגדול מאוד, אני יודע שהלוחות של לא עושים בעיות בפתיחת הליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...