adamo dell vs mc book apple או כול מחשב בתקציב קנייה בארב"ב עד 1600 דולר - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

adamo dell vs mc book apple או כול מחשב בתקציב קנייה בארב"ב עד 1600 דולר

tai chi

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, אני חושבת ככה, אם כי לא בהכרח המהירות היא הנושא היחדי, זו כל חווית השימוש. את הדיסק הקשיח האיטי מאד תרגיש, זו אחת הבעיות הכי מטרידות במחשב שלי כרגע. מלבד זה, כפי שאמרתי, החיבורים יפריעו לי בהחלט ולמה להתפשר על חיי פחות טובים ובלתי ניתנים להארכה כשאפשר לקבל יותר (מעבר לשיקולי עיצוב כמובן)? יש עוד הרבה דברים שאני אישית לא הייתי מסתדרת עם ה-air בגינם אבל הם כבר תלויים מאד בהעדפות אישיות ולכן הם פחות רלוונטיים.

אני לא אומרת שלא יכול להיות מצב שכל הדברים הללו לא חשובים למישהו, זה בהחלט אפשרי, אבל אלו דברים שחשובים לרוב האנשים ולכן הגיוני להתייחס אליהם כשמשווים בין אופציות. אין בעיה מבחינת הקונה לראות את כל החסרונות הללו ועדיין להחליט שהעיצוב חשוב יותר או שהדברים הללו שוליים.

האמת, ה-T400s פחות מתאים להשוואה ל-air כי הוא גדול יותר וכבד יותר וסגנונו שונה, הוא יותר מתאים כתחליף ל-adamo. את ה-air הייתי מעמידה מול מחשבים ב-12.1-13.3".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מסכימה איתך שההבדלים בין המחשבים לא יורגשו, הם מאד מורגשים. חיי סוללה זה מורגש בהחלט, ההבדל בין מעבד ULV למעבד רגיל מורגש גם בשימושים פשוטים ביותר (ואני משתמשת במעבדי ULV באופן קבוע), חיבור אחד מורגש ועוד איך.

1.חיי הסוללה של ה AIR דומים לחיי הסוללה של ה T400S

2.ההבדל בין מעבד ULV למעבד רגיל בהחלט מורגש - לטובת הרגיל !!

*איזה מעבד יש ל-AIR זה סוד השמור עם אפל ואינטל... הוא לא ULV אבל לא מפרסמים בדיוק איזה. הוא נבנה ע"י אינטל במיוחד ל AIR

3.בעבר היו לי ניידים עם 4 כניסות , היום יש לי שתיים - מעולם לא השתמשתי ביותר מאחת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא. אלו פשוט לא הממצאים ברוב הביקורות.

2. ברור, אתה צודק. בוודאי שההבדל הוא לטובת המעבד הרגיל.

3 כמו שאמרתי:

אני לא אומרת שלא יכול להיות מצב שכל הדברים הללו לא חשובים למישהו, זה בהחלט אפשרי, אבל אלו דברים שחשובים לרוב האנשים ולכן הגיוני להתייחס אליהם כשמשווים בין אופציות. אין בעיה מבחינת הקונה לראות את כל החסרונות הללו ועדיין להחליט שהעיצוב חשוב יותר או שהדברים הללו שוליים.

אפשר להתווכח עכשיו שעה על האם אתה עשית שימוש בשתי יציאות ואני בשמונה אבל יציאת אחת זה חריג ובעייתי לדעתי ובהחלט מוריד נקודות למחשב ופחות שימושי משתיים או 10 יציאות. במיוחד בהתחשב בזה של-air אין כונן אופטי מובנה. אפילו שימוש ב-disk on key ועכבר אינו אפשרי בו זמנית.

לטובת ה-air, הוא כמובן קל מאד בהשוואה ל-T400s. הייתי הולכת יותר לכיוון של מחשבים כמו ה-X200 בהשוואה אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה מבחינת הקונה לראות את כל החסרונות הללו ועדיין להחליט שהעיצוב חשוב יותר או שהדברים הללו שוליים.

צודקת, ואכן אנו מחכים לשמוע מפותחת השרשור את דעתה.

(ועדיין יש מקום לדיון עקרוני בנישות השונות בתחום המחשבים הניידים...)

האמת, ה-T400s פחות מתאים להשוואה ל-air כי הוא גדול יותר וכבד יותר וסגנונו שונה, הוא יותר מתאים כתחליף ל-adamo. את ה-air הייתי מעמידה מול מחשבים ב-12.1-13.3".

דווקא את תמכת בהשוואה על פי מחיר ולא על פי סגנון ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא את תמכת בהשוואה על פי מחיר ולא על פי סגנון ;)

אתה צודק, משפט רע שלי.

ללא קשר ה-X200 זו פשוט עוד אופציה טובה באותו המחיר (או אפילו הרבה פחות) ולכן יש טעם לציין/ לבדוק אותה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אם להשוות את ה AIR ללנובו, ההשוואה המתבקשת היא ל X301.

יש לו אמנם כונן אופטי ו-3 כניסות USB, אבל הוא נופל מה-AIR בגודל, משקל, זמן סוללה (פחות מ-3 שעות עם 6 תאים בלנובו), מעבד (SU איטי בלנובו), גרפיקה (9400 באייר) וזאת מבלי להיכנס ליתרונות או חסרונות של מע' הפעלה ותוכנות. אני כמובן מתייחס לדגם עם ומחיר דומה.

לגבי - כמה מבעלי ניידים איכותיים (לנובו, דל, מק ...) עם טאצ'פד / טראקפוינט איכותי משתמשים בעכבר חיצוני ?? לא אישית זה נראה מסורבל ומיותר. ואם בכל זאת מסיבה כלשהי יש צורך בעכבר, כמה משתמשי מק היו מחברים עכבר ל- במקום עכבר בלוטות' - יהיו כניסות ככל שיהיו ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-X301 זה לא מחשב שהייתי ממליצה ולכן אין טעם בכלל להשוות אליו. כלומר, לדעתי לפחות אין טעם. זה שהוא דומה בדברים מסויימים זה לא רלוונטי, אני לא רואה סיבה לשקול אותו דווקא. העובדה שיש מחשבים פחות טובים מה-air לא נראית לי רלוונטית לדיון בהאם יש מחשבים יותר טובים או לא :nixweiss: המטרה היא הרי לא לערוך השוואה בין לנובו ל- אלא בין האפשרויות שעומדות על הפרק.

על , אין לי עוד מה לומר בנושא. נסכים שלא להסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, כפי שכבר אמרתי, למרות הלובי שאני עושה ל AIR וכל "החפירות" , אני באופן אישי הייתי מעדיף את ה T400s , את ה-E4300 הנוכחי (שאכן בחרתי) או אפילו את המק פרו 13 על פניו ...

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.חיי הסוללה של ה AIR דומים לחיי הסוללה של ה T400S

2.ההבדל בין מעבד ULV למעבד רגיל בהחלט מורגש - לטובת הרגיל !!

*איזה מעבד יש ל-AIR זה סוד השמור עם אפל ואינטל... הוא לא ULV אבל לא מפרסמים בדיוק איזה. הוא נבנה ע"י במיוחד ל AIR

3.בעבר היו לי ניידים עם 4 כניסות , היום יש לי שתיים - מעולם לא השתמשתי ביותר מאחת !

הכל טוב ויפה, אבל... אתה ועוד כמה כותבים פה מתעלמים מהעובדה שמחשב לא יכול לשרת סטודנטים, בצורה הקלה שמאפשרת מערכת WIN.

ולקנות בשביל להריץ WIN עליו, זה כבר... :s07:

שורה תחתונה:

זה שוב מגיע לעניין של: vs .

ואגב, אני משתמש במקביל בתחום שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...