adamo dell vs mc book apple או כול מחשב בתקציב קנייה בארב"ב עד 1600 דולר - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

adamo dell vs mc book apple או כול מחשב בתקציב קנייה בארב"ב עד 1600 דולר

tai chi

Recommended Posts

1. עד כמה שזכור לי מהיותי סטודנט, השתמשנו באקסל לצורך מספרים, נוסחאות וגרפים, די נטול שפה... ואם צריך פה ושם כותרת אז אנגלית התקבלה בברכה.

2. הגליון האלקטרוני של iWORK 09 תומך בעברית

3. רוב הסטודנטים הם משתמשים ממוצעים+ באקסל ולא יותר מכך .

4. זה לא בושה להתקין ווינדוס לצורך פעולות מסוימות ועדיין להנות מ- os X ב 95% מהזמן שנותר (החל מעוד שבוע אף יותר עם השקת ה-snow )

PIWI, מציע לך לבדוק לפני שאתה מייעץ לאנשים.

IWORK תומך בעברית ללא כתיבה מימין לשמאל, משמע: עבודה קשה סתם.

ואגב, התקנה מערכת WIN על מק דורשת רכישת רשיון, שטח מבוזבז על הדיסק למטרת הרצת יישומים בודדים.

VT ל-WIN קורעת את המחשב לגזרים, כבר נתקלתי במקבוקים שהגיעו בקלות ל-80~90 מעלות.

בוטקמפ מנתק לחלוטין את הקשר עם OS X, לכל מערכת אתחול משלה.

ורק לידע, סנו-לאופרד הולכת לעשות כאב ראש לכמה אנשים:

http://snowleopard.wikidot.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

URIB, מסע הצלב שלך נגד OS X לא ברור (מזכיר תקופות אחרות שלך...)

אני מסכים שזאת מערכת עם הייפ מוגזם והרבה חסרונות (לצד היתרונות שבוודאי קיימים גם כן)

אבל בסה"כ היא מערכת טובה מאוד שלמשתמשים מסויימים יכולה לעשות את החיים הרבה יותר קלים

לכל דבר יש פתרון, למשל הרצת MS מעל CROSSOVER היא פשוטה ושקופה למשתמש, בלי רשיון למערכת נוספת והתקנת מכונה וירטואלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, אני אישית עובד גם עם מקים.

פשוט משגע אותי כל העניין של חרא... לא יציב, פיכסי... וכל שאר הירקות, נו באמת תתבגרו כבר.

לגבי Crossover, לא ממש אהבתי היו לי בעיות תאימות עם כמה תוכנות שרצו לא רע על פרללס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין ההפרש של ה300 דולר התכוונתי של המקבוק אייר החלש ביותר אל מול הפרו 2.26.. אני לא חושב שיש לך צורך לקנות אחד חזק יותר, מקיסמום להוסיף100 דולר ולקנות עם הארדיסק של 250 במקום 160 כמו שלי יש.

לעניין ה IWORK ניתו לכתוב מימין לשמאל, הבעיה היא שזה לא פותח קבצים של וורד וההיפך ובתור סטודנט (שנה שלישית) אני יותר מקבל חומר מאשר כותב כך שגם יש לי את הOPENOFFICE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניין ה IWORK ניתו לכתוב מימין לשמאל, הבעיה היא שזה לא פותח קבצים של וורד וההיפך ובתור סטודנט (שנה שלישית) אני יותר מקבל חומר מאשר כותב כך שגם יש לי את הOPENOFFICE...

קודם כול לאחר בירור קצר הסתבר שאחריות בחו"ל בין לאומית עולה 300 דולר ל 3 שנים

וקיבלתי עכשיו הצעה מאפל בארץ לסטודנט המק בוק פרו הפשוט יותר במחיר 6000+ מע"מ כולל אחריות ל 3 שנים ומדפסת לייזר מתנה כנראה שלקנות בחו"ל לא משתלם

השאלה האם זה נוח להשתמש עם הOPEN במיוחד ביישומי אקסל וווארד מצגות של האוניברסיטה (אפשרות לכתוב הערות על גביהן )ועד כמה הוא שונה מה של וידוס , זה נכון שאין לזה תמיכה בעברית? האם התוכנה חינממית?

ובכלל האם יוצא לך להיתקל בקשיים מסויימים?

סליחה על ריבוי השאלות אין הרבה משתמשי בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...