המלצה לסורק - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לסורק

DJO

Recommended Posts

אהלן,

לפני איזה שבוע דיווחתי על הסורק שלי שסורק צבעוניות בצורה מעוותת מאוד (עם שחור ולבן הוא מסתדר).

אמרתם לי לקנות חדש כי תיקון הוא מאוד יקר (נגמרה האחריות, ביררתי ואמרו שתיקון עולה מ 55$ ומעלה :<).

ביקשתי המלצות אבל הטרד ההוא נסגר מסיבה מסתורית (התמונה הסרוקה?) וללא שום הודעה.

בכל מקרה, אני אשמח להמלצות על סורקים ואיפה לקנות. אני לא סורק יותר מידי, הייתי רוצה סורק באיכות טובה ויותר חשוב במחיר טוב.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני פשוט לא מבין בזה ולא יצא לי אף פעם לראות ביקורות של סורקים.. USB הרבה יותר עדיף על פררלי?

אני שמעתי על UMAX ו HP, מי נחשבת טובה יותר? יש עוד טובות?

אלא קצת לינקים שמצאתי.. באמת שאשמח להמלצות.

http://www.plonter.co.il/webcatalog/computerstore/products_results.tmpl$search?db=catalog.txt&EQcategorydataRQ=%F6%E9%E5%E3%A0%E4%F7%F4%E9&EQdivisiondataRQ=%F1%E5%F8%F7%E9%ED&EQshelfdataRQ=USB&category=%F6%E9%E5%E3%A0%E4%F7%F4%E9&division=%F1%E5%F8%F7%E9%ED&shelf=USB&cart=309740213018840613〈=heb&DESCRIPTIONsort=1&TITLEsort=2&max=25&sortitems=1

https://server7000.net/zigzag2000/cgi-bin/pricelist.pl?department=Scanners

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך חיבור USB במחשב אז כמובן שכדאי לך לקנות כזה סורק ולא פרלל מיושן. אם התקציב שלך לא גבוה אז לך על משהו כמו MUSTEK/ARTEC. הם עושים את העבודה, לא איכותיים בטירוף ולא עולים יותר מ-350 ש"ח (לפי המחיר שראיתי בפעם האחרונה לפני כמה ימים).

אם אתה צריך משהו איכותי אז אפסון או , ל-UMAX יש כאבים עם הדרייברים ותוכנת הסריקה, אלא אם מישהו פה מוכן להמליץ לך על דגם חדש שבו פתרו את הבעיות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא עולים יותר מ-350 ש"ח (לפי המחיר שראיתי בפעם האחרונה לפני כמה ימים).

איפה ראית כאלה מחירים?

עכשיו הסתכלתי בפלונטר אין אף סורק עד 350 ש"ח.. יש איזה 2 מתחת ל 500 בכלל :<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בדיוק עומד לקנות סורק ועשיתי בירור מאוד מקיף באינטרנט.

דרך אגב, אתה לא עם הסורק של UMAX שסורק תמונות צבע עם פסים צהובים ?

אמרתי לך מה לעשות ולא הקשבתי לך. זה קורה כי הסורק פועל כל הזמן. נסה לכבות אותו לאיזה שעה, ואז לסרוק שוב (מניסיון זה עובד).

בנוגע לשאלה שלך. מהבירור שערכתי:

1. לאפסון יש את איכות התמונה הכי טובה.

2. אין מה להוסיף.

יש להם שני דגמים עיקריים:

1. Perfection 1250U שעולה בערך 600 ש"ח.

2. Perfection 1650 שעולה בערך 1150. ההבדל ביניהם דיי גדול, אבל בעקרון אם כבר סורק עדיף לקחת או את 4400C או לקחת את Perfection 1250 (במקרה של תקציב של בסביבות 600 ש"ח). לפי ביקורות שקראתי, הסורק של אפסון יותר טוב. וכמובן אם אתה תוכל להרשות לעצמך קח את Perfection 1650 של אפסון.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לא אותו חצי שנה ומוכרים אותו בכל חנות ברשת נכון יש דגם חדש אבל הוא לא מחליף אותו הוא מיוצר במקביל ועדיין אן חוות דעת בנושא האמינות של הדגם החדש........ ממש כמו דיסק קשיח עים נתונים מעולים שקורס מהר.

טוב שם טוב משמן טוב.

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי כרגע להמליץ לך על דגם ספציפי כי בזמן הורדה של כל העונה הראשונה של הסידרה אנטרפרייז די קשה לי לגלוש עם החבילה הבסיסית של ADSL ;)

מה שלא יהיה, קודם קבע את התקציב שלך, את היעוד של הסורק (סריקות פשוטות או מקצועיות) ואת מערכת ההפעלה שבה אתה משתמש, שלא יקרה מצב בו אתה קונה סורק שאין וגם לא יהיו לו עבור מערכת ההפעלה שיש לך כרגע או שאתה מתכנן לעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אתה לא עם הסורק של UMAX שסורק צבע עם פסים צהובים ?

אמרתי לך מה לעשות ולא הקשבתי לך. זה קורה כי הסורק פועל כל הזמן. נסה לכבות אותו לאיזה שעה, ואז לסרוק שוב (מניסיון זה עובד).

אני כן עם הסורק הזה. מחקו את הטרד כנראה לפני שהספקתי לקרוא...

אין לו כפתור של POWER יש לו כפתור אחד של SCAN (שלא עושה כלום..) בכל מקרה ניתקתי אותו, אני הולך עכשיו לחברה החדשה שלי (מזל טוב לי) שאני אחזור אני אנסה לסרוק :>

מה שלא יהיה, קודם קבע את התקציב שלך, את היעוד של הסורק (סריקות פשוטות או מקצועיות) ואת מערכת ההפעלה שבה אתה משתמש, שלא יקרה מצב בו אתה קונה סורק שאין וגם לא יהיו לו עבור מערכת ההפעלה שיש לך כרגע או שאתה מתכנן לעבור.

התקציב, כמה מאות שקלים אני מניח.

סריקות פשוטות.

XP.

USB.

אני דיי אפילו נראה לי רוצה את הסורק הכי זול שקיים חח :) אבל יכול להיות שבסוף בכלל הסורק שלי יהיה בסדר

תחזיקו אצבעות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:D :D

גם לי יש ורק עם פסיםצהובים בקצוות.

הבעיה היא שהפסים לא נעלמים. גם אחרי שבוע מחוץ לחשמל הפסים עדיין שם. לא יודע מה לעשות . סורק גרוטאה Umax610P ללא מפסק מתח :)

ולחשוב שפעם זה היה סורק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסורק הכי זול שיש הוא MUSTEK ללא ספק כח (מקבל את המתח מה-USB) ועולה בפלונטר היום 364 ש"ח. לחברה שלי יש אותו והוא סביר, לא מדהים בסריקה של אבל במחיר הזה אין מה לבוא בטענות.

כל הסורקים האחרים כבר עולים מעל 400 ש"ח כמו שבטח כבר ראית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...