מי מאמין שנחתו על הירח? - עמוד 6 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי מאמין שנחתו על הירח?

chenrp

Recommended Posts

איזה מרצים ואיזה בטיח?!

אין לך ידע בסיסי על הבדל בין גל לחלקיק (חומר של פיזיקה תיכונית 5יח"ל) למי אתה מנסה לזיין בשכל?

מה אתה לומד מבוא לבולשיטולוגיה? גם בזה נכשלת.

היה לי מורה בתיכון שהיה רס"ן בשייטת זה עושה אותי לסמכות בצלילה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה מרצים ואיזה בטיח?!

אין לך ידע בסיסי על הבדל בין גל לחלקיק (חומר של פיזיקה תיכונית 5יח"ל) למי אתה מנסה לזיין בשכל?

מה אתה לומד מבוא לבולשיטולוגיה? גם בזה נכשלת.

היה לי מורה בתיכון שהיה רס"ן בשייטת זה עושה אותי לסמכות בצלילה?!

אז זהו שאני לקראת סיום התואר. אתה?

וחוץ מזה, מה הקטע שלך להספים? משועמם?

מנהלים נא לסגור את התראד!

יש כאן יותר מידי ילדים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאני לקראת סיום התואר. אתה?

וחוץ מזה, מה הקטע שלך להספים? משועמם?

מנהלים נא לסגור את התראד!

יש כאן יותר מידי ילדים קטנים.

אמנם זה לא היה מכוון אלי (זאת התגובה הראשונה שלי בת'רד הזה) אבל אני מרשה לעצמי לענות בכל זאת.

איזה תואר ואיפה? סתם אני סקרן.

אני גם אשמח לשמוע שמות של מרצה אחד (ועדיף עם "דוקטור" או "פרופסור" לפני השם שלו), ורמ"ח אחד (ועדיף שהוא יהיה קשור לאווירונאוטיקה וחלל, ולא רמ"ח פילוסופיה או כלכלה) שמצהירים באופן מוחלט שלדעתם הנחיתה על הירח לא התרחשה מעולם.

לא יודע לגבי האחרים, אבל אני לא ילד קטן, וגם אני לומד באוניבריסטה, אפילו הנדסה (איזה מגניב אני!), ואין מה לעשות, הטיעונים שלך לא מחזיקים מים.

אתה מצטט מקורות אחרים בנושאים שפשוט ברור שאתה לא מבין בהם. אין לך טיעון אחד נורמלי שלא הפריכו פה אחרי שניה וחצי.

אגב, גם אם יש אנשים אחרים שמאמינים בזה, אפילו אם הם מרצים ורמ"ח מאד נחשבים זה לא ממש משנה. הנקודה היא שאין שום טיעון נורמלי שמפריך את עניין הנחיתה. כשיהיו כאלה טיעונים אני הראשון שיבוא להודות שטעיתי. מבטיח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, האם צפית בכלל בסרטונים?

בוא נניח שאני לא מבין בנושא.

אסטרונום, אסטרונאוט וכל המרצים שלי לפיסיקה (כולל ראש מחלקת פיסיקה של הטכניון) אומרים חד משמעית שזה לא היה.

יותר לא אגיב בתראד הזה מכיוון שילדים מקללים כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, האם צפית בכלל בסרטונים?

בוא נניח שאני לא מבין בנושא.

אסטרונום, אסטרונאוט וכל המרצים שלי לפיסיקה (כולל ראש מחלקת פיסיקה של הטכניון) אומרים חד משמעית שזה לא היה.

יותר לא אגיב בתראד הזה מכיוון שילדים מקללים כאן.

תן שמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאי עוד סטודנטים להנדסה :)

chenrp

עפ"י ה"הוכחות" שלך רואים שאין לך מושג ירוק בפיזיקה, אתה מסתמש עם הקשרים לוגיים שהם נורא נחמדים בתור תרגיל מחשבתי אבל מופרכים מדעית.

לטעות זה אנושי, להודות בטעות זה אלוהי

סתם חומר למחשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הם כנראה צריכים לשבת בכלא .

בכל מיקרה תראו סרט בשם James May On The Moon ,קצת יראה את גודל המשימה .

אגב ,מי שאמר שלא עושים כאלו דברים היום ,טועה ,כי מתכננים כבר היום חזרה לירח .

ולדעתי באמת הסיבה לכך שכבר לעושים דברים כל כך נועזים היא כמובן מודעות גדולה מדיי לסכנות ,היום כבר אף אחד לא רוצה לקחת סיכונים ,כולם נהיו Pussy אחד גדול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הם כנראה צריכים לשבת בכלא .

בכל מיקרה תראו סרט בשם James May On The Moon ,קצת יראה את גודל המשימה .

אגב ,מי שאמר שלא עושים כאלו דברים היום ,טועה ,כי מתכננים כבר היום חזרה לירח .

ולדעתי באמת הסיבה לכך שכבר לעושים דברים כל כך נועזים היא כמובן מודעות גדולה מדיי לסכנות ,היום כבר אף אחד לא רוצה לקחת סיכונים ,כולם נהיו Pussy אחד גדול .

בכלא? עדיף לירות בהם. ככה גם ננקה קצת את בריכת הגנים המטונפת

הייתי טורח לענות ל"טיעוני הנגד" שהועלו נגד מה שכתבתי לפני מספר עמודים, אבל אין לי כוח לצטט תגובות שעכשיו כבר ישנות,

ולכן אני רק אזכיר נושא אחד מרכזי ומאוד חשוב (שאליו דיקן הפיזיקה בטכניון שכנראה מסתובב בפורום מסרב להתייחס):

למה לעזאזל הסובייטים לא הוכיחו לעולם כולו שהאמריקאים לא נחתו על הירח אם כל ילד שלמד קורס מסכן אחד בטכניון יכול להוכיח את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...