מי מאמין שנחתו על הירח? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי מאמין שנחתו על הירח?

chenrp

Recommended Posts

תמיד אמרתי שלא נחתו על הירח. היפנים, הסינים והרוסים עד היום לא נחתו שם, אז האמריקאים עשו זאת מלפני שנים?!

יש אין ספור הוכחות לשלילת הנחיתה (החל מקרינה, כוח משיכה מדומה שלא יצא להם לזייף, צילומים לא הגיוניים, קווי אופק לא הגיוניים וכו'...).

בעקבות ראיות חדשות שראיתי (בYOUTUBE וכו'..) אני פותח את הדיון הזה, בכדי לדעת אם עוד יש אנשים שחושבים ועדיין מאמינים שנחתו על הירח.

בנוסף ראיתי הוכחות נגדיות כי אכן נחתו על הירח, אך הוכחות אלו הובאו בעזרת עובדי בעצמם...

נא לא להספים את התראד.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מאמין.

כל החארטות שממציאים(צל שהולך לשני כיוונים שונים, דגל מתנופף, וכד') מכסחי המיתוסים הפריכו את זה, תעשה חיפוש בYOUTUBE.

הסיבה שהיפנים הסינים והרוסים לא נחתו, כי אין להם סיבה לנחות.(עם בני אדם)

גם לאמריקאים לא היה, חוץ מאשר להראות אנחנו הכי חזקים, ויכולים הכל.

והדגלים שהם תקעו שם, אמורים ליהיות שם, נחיתה הבאה(מתוכנן לקראת סוף העשור הבא) נדע באמת אם זה קרא או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיהיו לך כאן הרבה יותר..

חוץ מזה שהיו כמה נחיתות מאויישות, לא רק אחת. (6, לפי ויקיפדיה)

זה נשמע לי מופרח מידי שהכל שקר.

חוץ מזה, תפסיק להמאין לכל מה שאתה רואה בYoutube.. זה בטח סתם איזה סרטון של רוסי גאה וממורמר.. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לנחיתה מאויישת.

אין בעיה להנחית משהו לא מאוייש על כוכב כלשהו...

את 2 מאמינים יש לנו כאן...

אני מאמין! אני מאמין!

מה הקטע שלך עם קונספרציות אידיוטיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במהלך משימת אפולו 11, השאירו האסטרונאוטים על-פני הירח מראה גדולה מאוד שמאפשרת החזרה של קרני שנשלחים אליה, אין שום בעיה לשלוח אל אותה מראה ולקבל החזר באורך הגל ששלחנו.

למעשה עושים את זה פעמיים ביום בקביעות מאז אותה משימה ע"מ למדוד את קצב התרחקות הירח מכדור-הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מטומטמים מאמינים בקונספירציות אידיוטיות.

איזה סיבה יש לי לא להאמין?

הייתה להם טכנולגיה, והרבה מאוד כסף.

במהלך משימת אפולו 11, השאירו האסטרונאוטים על-פני הירח מראה גדולה מאוד שמאפשרת החזרה של קרני שנשלחים אליה, אין שום בעיה לשלוח אל אותה מראה ולקבל החזר באורך הגל ששלחנו.

למעשה עושים את זה פעמיים ביום בקביעות מאז אותה משימה ע"מ למדוד את קצב התרחקות הירח מכדור-הארץ.

נכון, ראיתי תוכנית על זה, עכשיו יגידו שכנראה זה לא היה באפולו, זה היה במשימה לא מאויישת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת- לארה"ב היו כל האמצעים וכל הסיבות לביים את זה.

ראיתי לאחרונה תוכנית בדיסקברי על אנשים שפשוט מוצאים דברים שאי אפשר לראות אם לא מסתכלים עליהם. וזה לא רק דג מתנפנף וכאלו . הם מראים שם דברים כמו נניח :

1)כשמעבורת נוחתת (כמו זה שב"ירח" ) היא אמורה לעשות מעין בור תחתיה (בגלל שיש חום מאיזה מנוע\לא יודע מה מלמטה) . פשוט אין זה אפילו לא בתמונה אחת.

2)צל לא הגיוני . זה לא דבר שצריך להפריך. זה פשוט לא הגיוני הצל שהיה בתמונות! ילד בן 2 יכול להגיד שיש משהו לא בסדר עם הצל .

3)בדרך לירח יש מעטפת קרינה שאדם שעובר דרכה (בין אם זה בחללית ובין אם לא) הוא פשוט ימות ויהיו לו כוויות על כל הגוף .

היו עוד הרבה אבל את אלו אני זוכר הכי טוב ..אני לא רוצה לחרטט.

אני לא אומר שהדעה הזו צודקת. מצד שני אני לא מאמין שמישהו נחת על הירח לפני 40 שנה בלי כאשר היו לו יותר מידיי מכשולים בדרך . כמו הקרינה הזאת שעדיין לא יודעים איך לעבור.

עוד דבר- לאחר הנחיתה, קרו מקריי מוות בקרב 10 (אם אני לא טועה) אסטרונאוטים . כולם אחד אחרי השני בסיבות מוות מוזרות . אוליי בגלל שהם ידעו את הסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...