מי מאמין שנחתו על הירח? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי מאמין שנחתו על הירח?

chenrp

Recommended Posts

זה מה שאם אמרו מדענים

ויש גם את ההסבר על התאורה

אתם באמר חושבים שהחליפה מספיק טובה

ואייך בדיוק את יודע שאין שם לחץ האיתה שם במקרה

וגם צריך לזכור שבאותו זמן היה תחרות בין הרוסיה לאמריקה

אז אם היו בלחץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. למה לקלל?!

ב. אין אטמוספרה לירח ובגלל זה יש קרינה מאוד חזקה. הסינים חזרו משם כאילו היו בתוך תנור אפיה...

ג. טימטום או אמת את זה אתם תחליטו, אבל דברו לעניין ותפסיקו להספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו על הירח, מספר פעמים, ויש הוכחות שלא ניתנות להפרכה-

-נחתות הירח של משימות אפולו שנחתו על הירח עוד שם, עם בסיס הנחיתה. לא ממש ניתן לראות אותן בטלסקופ ביתי, אבל אפשר לזהות את אתרי הנחיתה במצפים.

-ציינו את זה קודם, הנחת המראה על הירח, שמשמשת למדידת המרחק שלו וקצב ההתרחקות שלו מכדור הארץ. באותו פרק של mythbusters עשו גם שימוש באותה מראה, בשביל להראות שהיא אכן קיימת.

-כל טיעון של הקונספירטורים שטוענים שלא הייתה נחיתה על הירח מלא חורים לחלוטין, או שמתעלם מעובדות פשוטות (הדגל "מונף"? באמת שלא קשה לשים לב למקל בראש הדגל שאמור להחזיר אותו מתוח, אפילו בסרטון הנחיתה המקורי ללא שום השבחות איכות)

ועוד משהו, לא ממש הוכחה-

אפילו ממשלת רוסיה, שהייתה היריבה של ארה"ב באותו מירוץ , קיבלה את זה שארה"ב שלחה אדם לירח בהצלחה, ולא הוציאו טענות הזויות על זיוף.

בעניין הקרינה- על הירח אין קרינה -כזו- חזרה. יש טמפרטורות די קיצוניות, כן, אבל שום דבר שחליפה רב שכבתית לא תצליח להתמודד איתו.

לגבי חלון הצפיה בקסדות, הוא מסוכך מפני קרינה ע"י מעטה זהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו את הסרטים

של של ערוץ FOX

הבחור צודק!

חפשו Documentary - Moon Landing Hoax - Conspiracy Theory - Did We Land On The Moon באתר .

אני עשיתי המון קורסים בפיסיקה(כוללת גרעינית, מודרנית, קוונטית וכו') וכל אחד מהמרצים שלי(חלקם מייצגים את בתחרויות, חלקם ראשי מחלקת פיסיקה בטכניון וכו'...) אומרים שלא נחתו על הירח כלל!

הכל שטויות. לא הייתה שום נחיתה שם, ואם תראו(אומנם אין תרגום אבל למי שלא מבין אנגלית אני מציע להעזר באנשים אחרים) את כל הסרטים (יש 5) של:

Documentary - Moon Landing Hoax - Conspiracy Theory - Did We Land On The Moon

באתר , אתם תבינו.

אפילו אסטרונאוט של , אומר בעצמו שהם לא נחתו שם! ואלו שניסו לומר זאת לפני ה"נחיתה" פשוט נהרגו בדרכים מוזרים (נכרגו 15% מכלל האסטרונאוטים של ...! לא מוזר!?).

חברה, אל תזלזלו ישר. קודם כל תבררו את כל העובדות.

אני חקרתי את העניין לעומק. דיברתי עם מומחים לעיבוד תמונה ופיסיקאים ועוד. כולם פה אחד אומרים שלא נחתו.

תהנו מהסרטים:

Documentary - Moon Landing Hoax - Conspiracy Theory - Did We Land On The Moon

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכניקת הקוואנטים, יחסות ופיזיקה גרעינית מרכיבים את הקורסים שמוגדרים כ"פיזיקה מודרנית" ובטכניון הקורס הזה נקרא פיזיקה 3.

אתה מצטט את הסרטון שהבחור שציטטת אותו נתן קישור אליו!

כאילו אתה רציני!? זאת ההוכחה שלך!

ומה שבראין אולירי אמר זה

I can't say 100% for sure whether these men walked on the moon. It is possible that could have covered it up, just in order to cut corners, and to be the first to allegedly go to the moon

או בתרגום לעברית "אני רוצה להתפרסם בסרט אבל אני לא רוצה לצאת טמבל אם יפריכו את הטיעונים מהסרט, אז אני אגיד משהו ללא משמעות מפורשת לכיוון זה או אחר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר,

עשיתי פיסיקה 1מ' , פיסיקה 2מ', ופיסיקה 3מ'. מה הקשר?

שאלתי מרצים וראשי מחלקות לפיסיקה בטכניון ועוד.

אפילו שאלתי אסטרונאוט רוסי (שבשנים הללו הוא היה אסטרונאוט).

וכן, אני אומר סתכלו בסרטים. סתכלו על כל הדברים יחדיו ורק אז תחליטו.

אמרו שאין איזור 51 פעם...

רק שתדעו שיותר מ20% מהאמריקאים לא מאמינים שהם נחתו על הירח. וזו המדינה שלהם!

בקיצור, אני אז אומר שכדאי לשאוב מידע מכל המקומות האפשריים לפני שמחליטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור צודק!

חפשו Documentary - Moon Landing Hoax - Conspiracy Theory - Did We Land On The Moon באתר .

אני עשיתי המון קורסים בפיסיקה(כוללת גרעינית, מודרנית, קוונטית וכו') וכל אחד מהמרצים שלי(חלקם מייצגים את בתחרויות, חלקם ראשי מחלקת פיסיקה בטכניון וכו'...) אומרים שלא נחתו על הירח כלל!

אז את בסיסי הנחיתה, המראות במספר אתרים, והדגל שעוד תקוע שם אני מניח שחייזרים שמו.

בנוסף, הסרטון מלא באותם טיעונים מפגרים שמעלים תמיד- "הצל לא הולך לכיוון הנכון", "הדגל מתנופף", "מי צילם את ניל ארסמרטונג יורד אם לא היה שם מישהו למטה קודם", "איך ראו את ניל ארמסטרונג מואר אם הוא היה בצל של נחתת הירח", "זה לא כוח משיכה נמוך, הם צילמו בהילוך איטי".

mythbusters עברו בצורה מאוד יפה על רוב הדברים האלו עם המחשה שלא משאירה הרבה מקום לספקות, וזה רק כגיבוי למליון ורבע הסברים, רשמיים ולא רשמיים, שמפרטים לפרטי פרטים ומפריכים את השטויות של הקונספירטורים.

לא מאמין? טוס לאחד מהמצפים הרבים בארה"ב, בקש מהם לכוון את הטלסקופ לכיוון אחד מאתרי הנחיתה, ולשלוח איתות .

חוזר? יש שם מראה. לא חוזר? אין שם. יותר קל מזה לא יכול להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מ80% מהאמריקאים דבילים

אם אתה מתכוון לבסס את מערך האמונות/דעות שלך עפ"י האמריקאים מצבך לא מזהיר.

עם כל הכבוד למרצים ולראש (ביחיד) המחלקה לפיזיקה אתה מתכוון ללכת אחרי כל מה שהם אומרים? כי רוב הסיכויים שהם יגידו לך שטויוטה הכי אמין ואמקור הכי שקט.

הקשר הוא שאתה כותב דברים שמראים על חוסר הכירות עם הדברים שאתה כותב עליהם.

אתה רוצה להיות משוכנע?

תרים טלפון למצפה הכוכבים ברקת, יש להם אפשרות לעשות לך לייב-פיד מהטלסקופ דרך האינטרנט, תבקש לראות את אתרי החיתה ותראה את בסיסי הנחתות, רכבי הירח וכו' סבבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמריקאים אכן הנחיתו אנשים על הירח ,מי שלא מאמין סתם ילד קטן שמושפעה מתאוריות קונספירציה .

עם משהוא פה פעם צפה בטלסקופ על הירח (בטלסקופ מספיק חזק ) אפשר לראות צעדים ,וגם אחד מהאסטרונאטים השאיר על הירח תמונה של בניי המשפחה שלו ,ועם טלסקופ חזק מספיק אפשר גם לראות את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...