תוכן נמחק - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכן נמחק

AliceInChains

Recommended Posts

אתה בטוח שהם לא בני אדם כמוני וכמוך קודם?

עניין הגאווה המוחצן זה דבר אבסורדי, מה הקטע בלהיות גאה, תעשה מה שאתה רוצה במיטה שלך למה אתה צריך לדחוף את זה לכולם בפנים על משאים עם גרועה ברקע ושמן תינוקות נוטף מכל חור..?

מצעד הגאווה בירושליים למשל זה באמת היה הקש ששבר את גב הגמל מבחינת הסו קולד קהילה הומו לסבית בארץ מבחינתי, הדבר הזה היה גרוע בדיוק כמו מצעדים של ה-KKK בשכונות שחורות בארצות הברית מבחינתי.

אין שום סיבה להתגרות כלכך כלכך כלכך מכוערת בקהילה שלא מוכנה לקבל אותם, ביקשו מהם לעשות את זה בכל מקום חוץ מעיר הבירה של שלושת הדתות, הומויים "מפורסמים" ביקשו מהם לשקול את זה, ואפילו הבישוף ההומוסקסואלי הראשון(הכנסיה האנגליקנית עושה את זה שוב) ביקש מהם.

אבל לא הם היו חייבים להראות לכולם מול הפנים שהם אוכלים בתחת, אתה לא רואה אנשים שאוהבים S&M עושים מצעדי עינויים ברחובות, או אנשים שאוהבים לגמור על נעלי פראדה רוכבים על גבי משאיות מלאות בנעליים חצי ערומים.

לכל דבר יש מקום, אם הם אוהבים זרגים והן אוהבות שטיחים זאת הבחירה(או שלפי דעתי הפגם הגנטי) שלהם, אבל אין שום סיבה שבעולם במיוחד כיום לדחוף את זה לכולם בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 328
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד אחד שאין לו מושג איך נראה בכלל מצעד הגאווה בירושלים...

[br]פורסם בתאריך: 2.08.2009 בשעה 23:09:50

החל משנת 2002 מתקיימים מדי שנה מצעדי גאווה מקומיים בעיר ירושלים, במתכונת של מצעד ברחובות העיר. המצעדים נערכים ביוזמת הבית הפתוח. יוצאת דופן היא שנת 2006, אז התקיים אירוע הגאווה במתכונת מוגבלת שכללה התכנסות במתחם אצטדיון גבעת רם בלא תהלוכה.

המצעד בירושלים נושא אופי של צעדת מחאה, ונעדר את האלמנטים ההופכים את המצעד התל אביב לקרנבל. אין בו משאיות עם רקדנים ואף לא מושמעת בו קצבית.

אכן קשות:

JerusalemPride2005.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין הגאווה המוחצן זה דבר אבסורדי, מה הקטע בלהיות גאה, תעשה מה שאתה רוצה במיטה שלך למה אתה צריך לדחוף את זה לכולם בפנים על משאים עם גרועה ברקע ושמן תינוקות נוטף מכל חור..?

מצעד הגאווה בירושליים למשל זה באמת היה הקש ששבר את גב הגמל מבחינת הסו קולד קהילה הומו לסבית בארץ מבחינתי, הדבר הזה היה גרוע בדיוק כמו מצעדים של ה-KKK בשכונות שחורות בארצות הברית מבחינתי.

אין שום סיבה להתגרות כלכך כלכך כלכך מכוערת בקהילה שלא מוכנה לקבל אותם, ביקשו מהם לעשות את זה בכל מקום חוץ מעיר הבירה של שלושת הדתות, הומויים "מפורסמים" ביקשו מהם לשקול את זה, ואפילו הבישוף ההומוסקסואלי הראשון(הכנסיה האנגליקנית עושה את זה שוב) ביקש מהם.

אבל לא הם היו חייבים להראות לכולם מול הפנים שהם אוכלים בתחת, אתה לא רואה אנשים שאוהבים S&M עושים מצעדי עינויים ברחובות, או אנשים שאוהבים לגמור על נעלי פראדה רוכבים על גבי משאיות מלאות בנעליים חצי ערומים.

לכל דבר יש מקום, אם הם אוהבים זרגים והן אוהבות שטיחים זאת הבחירה(או שלפי דעתי הפגם הגנטי) שלהם, אבל אין שום סיבה שבעולם במיוחד כיום לדחוף את זה לכולם בפנים.

+1

וואלה יש פה בן אדם נורמלי עם מחשבות נורמליות!!![br]פורסם בתאריך: 2.08.2009 בשעה 23:14:17

גם האמא המרעיבה חושבת שהיא אמא טובה...

מה זה קשור בכלל? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להסתכל על מה שomrij שם הא?

בכל מקרה גם אני לא מת על המצעדים האלו, אבל אני מבין למה הם עושים אותם.

עד לא מזמן יציאה מהארון אמרה שאתה יכול להגיד שלום לחלק גדול מהחברים והמשפחה שלך, בזכות אותה "מוחצנות" הומאים ולסביות הרבה יותר מקובלים בחברה היום(כמו שאפשר לראות מהתגובות של הגזען מעליי זה עוד לא ממש השפיע על כולם).

לא אוהב את המצעד שלהם? אל תלך אליו.

אני לא אוהב איך שדתיים רצים מסביב לבית כנסת ותוקעים בשופר או צועקים בקולי קולות תפילות בשישי, מה הם לא יכולים להתפלל בבית בשקט?

italic=example

ולגאון הגדול שלא הבין את הקשר, גם אתה, כמו אותה האמא, לא מבין שאתה דפוק והילדים שלך יסבלו בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

וואלה יש פה בן אדם נורמלי עם מחשבות נורמליות!!!

אולי כדאי שתתחיל לאמץ מחשבות נורמליות במקום להתבטא ולהתנהג כמו hill billy נבער שההורים שלו הם בני דודים. למרות שאני לא מסכים עם דובי, הוא לפחות רחוק מלהפגין בערות וטפשות ברמה שגורמת לי לשאול למה עדיין לא הומצא מנגנון ממשלתי לסירוס אנשים שהם beyond help.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית לא חבל עליהם אפילו טיפה, יותר מזה אני הייתי שמח כשגיליתי על הבוקר שיש בעולם שני הומואים פחות... גועל נפש של בני אדם ההומואים האלה...

אם הם רוצים לחיות בשקט אז למה הם עושים את כל המצעדים ומקימים קהילות ומספרים לכל העולם שהם הומואים גאים?? חבל שזה לא קרה במצעד הגאווה המגעיל שלהם, כך אולי היו מבינים יותר.

א. זה לא שני הומאים פחות, זה שני אנשים פחות !!!

ב. זה לא רק שני אנשים פחות, זה שני ילדים פחות !!!

ולמה? בגלל אנשים חלאות אדם בעלי דעות חולניות כמוך.

שיעשו מפגשים ומצעדים וקהילות, הם בני אדם, מותר להם!

הם לא חיות כמוך, ולא מאחלים רע לאף אחד.

שירתנו בצה"ל בשביל להגן על אזרחינו ועל הזכויות של כול אחד ואחד במדינה הזאת, וכן הילדים האלו הם חלק מאיתנו.

סיכנו את חיינו מחוץ לגבול מדינת בשביל כולם, וכולם זה גם הילדים האלו!

וכואב הלב שלאחר כול המלחמות וכול הדם, הסבל, והכאב אנחנו לא הצלחנו לשמור על הילדים בתוך ביתינו!

ורצח נורא זה התאפשר בגלל אנשים כמוך!

וחבל שאנחנו מאבדים נערים ונערות בגלל דעות נציות כמו שלך!

האם לחמנו בגבול הלא נכון?

אתה לא יותר טוב מהיטלר!

אתה הרעל שמזהם את המדינה שלנו!

כול בהמה יותר טוב ממך!

תנחומי למשפחות הילדים.

ולפני שאתם מדברים תחשבו קצת מדובר בחיי אדם, אין דבר קדוש או יקר מזה!

ולדימה אישית:

אני לא יכול לאחל לך מוות, אתה גם סוג של בן אדם למרות שאתה קרוב יותר לבהמה שגם זה טוב מידי בשבילך.

אבל אני כן מאחל לך לחיות הרבה שנים, ולקבל את אותו היחס שהפגנתה פה כלפי הילדים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה אני לגמרי עם דובי

אין בעיה ליהיות הומו(למרות שזה בהחלט בעיה לא פשוטה, זה לא דרך הטבע)

אבל מה לעזאזל הם דוחפים את זה לכל חור?

מישהו ראה מצעד שנתי בארץ של בלונדינים, של תימנים? של אתיופים?

הם מאוסים, ועוד "גאווה" , מה אתם מתגאים? שאתם בעלי נטייה לא נורמאלית?

אז רגע, אני שווה פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין מיאוס ממנהג כלשהיו (מצעד הגאווה וההחצנה) לבין מיאוס מהומואים. זה שמצעד הגאווה מאוס עליך זה לגיטימי. להביע דעות כמו שדימה הביע זה מעבר לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא איך מה שאמרת מתנגד/מחזק/מפרש/מרחיב את דבריי....

ומה הבעיה נגד מצעד הגאווה? ציבור שיוצא נגד אפליה נגדו זה לגיטימי ביותר!

לשחורים לא היו מצעדים כדי שיקבלו יחס שווה? בדיוק

אני לא אומר שהם צריכים לעלות על משאיות הזין הענקיות שלהם לבושים רק בבגדי עור אבל למצעד הזה יש משמעות (אפילו אם הצועדים בו כבר שכחו אותה)

וזה מאבק כנגד אפליה

מצאתי כבר מזמן ;D ולא נירא לי שילדים שלי יהיו יותר מסכנים מילדים שזוג הומואים אימץ אותם ;D...

הבעיה הזאת נוצרת בגלל היחס להומואים... זה לא המצב שאמור להיות בחברה.

מה קרה לזכות לשוויון, הזכות לכבוד? ללא הבדל גזע דת מין ונטייה מינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה אני לגמרי עם דובי

אין בעיה ליהיות הומו(למרות שזה בהחלט בעיה לא פשוטה, זה לא דרך הטבע)

אבל מה לעזאזל הם דוחפים את זה לכל חור?

מישהו ראה מצעד שנתי בארץ של בלונדינים, של תימנים? של אתיופים?

הם מאוסים, ועוד "גאווה" , מה אתם מתגאים? שאתם בעלי נטייה לא נורמאלית?

אז רגע, אני שווה פחות?

הם לא "דוחפים את זה לכל חור", הם מציפים את עצם קיומם אל פני השטח, מכיוון שעדיין קיימת אפליה כלפיהם, הן ברמה הממסדית והן ברמה החברתית.

לאף אחד לא אכפת אם בן אדם כלשהו הוא בלונדיני, תימני או אתיופי. אבל ברגע שהוא אומר שהוא הומו, היחס אליו משתנה אוטומטית (ע"ע יצורים כמו דימה), וכל עוד זה המצב, לצערי המצעדים האלו הם הכרחיים. תסתכל על האנשים בתמונה ש-OMRIJ שם - הם אנשים בדיוק כמוך וכמוני, אז למה מגיעות להם פחות זכויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין מיאוס ממנהג כלשהיו (מצעד הגאווה וההחצנה) לבין מיאוס מהומואים. זה שמצעד הגאווה מאוס עליך זה לגיטימי. להביע דעות כמו שדימה הביע זה מעבר לכך.

היי, גנבת לי את המילים :xyxthumbs:

אישית, אני חושב שעל מצעד הגאווה בירושלים אפשר היה לוותר, יש בתל אביב וזה 40 דקות ברכב, עם כל החופש

וזה אפשר להתחשב גם מידי פעם ברגשות של אנשים אחרים, זה לא מזיק...

מעבר לזה, לא איכפת לי מה אנשים עושים במיטה :nixweiss:

דימה, אומרים שמי שמרגיש ככה הוא בעצם קצת הומו בעצמו, הוא רואה את זה אצל אחרים ואז זה מפריע לו...

אולי תלך לאיזה מפגשון שם ותרגיש אחרת (אם אתה מבין למה אני מתכוון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אין מילים... אני לא יכול לראות את הפוסטים המסכנים שלכם, אני פורש מהדיון הדפוק הזה, ותחסכו מעצמכם להגיב לי כי גם כך אני לא יקרה את מה שתרשמו פה :puke::puke::puke::puke::puke::puke::puke::puke::puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...