תוכן נמחק - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכן נמחק

AliceInChains

Recommended Posts

• תגובות 328
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה לא יודע מה איתכם ,אבל אני לא רואה אף חיסרון בזה שאני יכול להישתמש בשתיי הידיים ,זה הביא לי רק יתרונות בחיים עד עכשיו .

אמבידקסטריות של המוח (בניגוד ל"דומיננטיות מעורבת" שבה במקרה אתה מורגל לעשות דברים עם 2 הצדדים) היא מצב מעניין מאוד, ואני במקומך הייתי מסתקרן ובודק אם יש אפשרות לאבחן את זה בצורה רשמית. סתם כי זה מגניב :P

גילוי סלידה? תראה מה

לא סתם תל אביב מוגדרת כ"אי מבטחים" בכל הקשור לגילויי שנאה. אתה באמת צריך דוגמאות ולינקים? הרי יש דיווחים רבים כל כך, כמו התקרית האחרונה באילת, ועוד רבים שממש אין לי כוח עכשיו להזכר בהם. אבל אם אתה מתעקש:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3756032,00.html

לא זכור לי שהם זכו לפידבק מכל העולם על "פשע השנאה החמור בתולדות המדינה" :-X

שוב, למה הם זוכים לפידבק כזה? ברור שזה לא "פשע השנאה הגדול בתולדות המדינה", זו בסה"כ הפגנת הזדהות של גופים תומכים. ומדוע צריך הפגנת הזדהות שכזו? מהסיבה שציינתי כבר פעמיים - האוכלוסיה ההומו-לסבית לא הוטמעה בחברה כמו אוכלוסיות אחרות של מיעוטים או מכנה משותף שחורג מהנורמה. אז ברור שכל הגופים התומכים ירימו צעקה חזקה מאוד כי לגבי האוכלוסיה הזו הקרב נגד חוסר סובלנות, במיוחד בארצנו, רק בחיתוליו.

בכללי אם התשובה לשאלה האם אתה רוצה שהילד שלך יהיה הומו/נכה/מוגבל היא לא, אז מבחינתי אין שום בעיה כולנו בני אדם.

סבבה, אבל לא נראה לי שהבנתי אם זה קשור למה שדיברנו עד כה. או שאתה אומר את זה באופן כללי בלי קשר?

אם הילד שלי יהיה הומוסקסואל אני בפירוש לא אתייחס לכך כבעיה או פגם. בניגוד לנכות או מוגבלות, שמן הסתם משפיעה על תפקוד ואיכות חיים באופן ישיר ולא עקיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

serpentmage עם הילד שלך יהיה הומוסקסואל זה בהחלט ישפיע על איכות החיים שלו בצורה ישירה (מה לעשות ,לא משנה כמה חוקים תכניס ,אדם תמיד שונא שונה ממנו ).

אמבידקסטריות של המוח (בניגוד ל"דומיננטיות מעורבת" שבה במקרה אתה מורגל לעשות דברים עם 2 הצדדים) היא מצב מעניין מאוד, ואני במקומך הייתי מסתקרן ובודק אם יש אפשרות לאבחן את זה בצורה רשמית. סתם כי זה מגניב :P

כן עשו לי אבחן לגביי זה בערך שנה אחרי שהבנתי שאני משתמש בצורה יעילה ב2 הידים ואכן התוצאות הראו שאני אמבידקסטרי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, זו לא צורה ישירה, זו צורה עקיפה. הקשיים נובעים מהחברה ומהסביבה והם חיצוניים. אם אדם הומוסקסואל הבעיה שלו היא לא בו ובהיותו הומוסקסואל, אלא ביחס שהוא מקבל.

בניגוד לאדם נכה או מוגבל שהמצב שלו משפיע עליו בלי שום קשר לסובבים אותו, הוא יתקל בקשיים גם אם כל האנשים בעולם יאהבו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם לא תמיד שונא את השונה ממנו... הכל שאלה של חינוך שאתה מקבל בבית.

אני חבר של ערבי אתיופי ורוסים כי גדלתי בבית סבלני..

אם אנשים יחנכו את הילדים שלהם לקבל הומואים בחברה אז לא צריכה להיות עם זה שום בעיה.

אותו דבר אפשר להגיד שאם אתה נולד רוסי אז אתה בבעיה כי כולם שונאים רוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין הגאווה המוחצן זה דבר אבסורדי, מה הקטע בלהיות גאה, תעשה מה שאתה רוצה במיטה שלך למה אתה צריך לדחוף את זה לכולם בפנים על משאים עם גרועה ברקע ושמן תינוקות נוטף מכל חור..?

מצעד הגאווה בירושליים למשל זה באמת היה הקש ששבר את גב הגמל מבחינת הסו קולד קהילה הומו לסבית בארץ מבחינתי, הדבר הזה היה גרוע בדיוק כמו מצעדים של ה-KKK בשכונות שחורות בארצות הברית מבחינתי.

אין שום סיבה להתגרות כלכך כלכך כלכך מכוערת בקהילה שלא מוכנה לקבל אותם, ביקשו מהם לעשות את זה בכל מקום חוץ מעיר הבירה של שלושת הדתות, הומויים "מפורסמים" ביקשו מהם לשקול את זה, ואפילו הבישוף ההומוסקסואלי הראשון(הכנסיה האנגליקנית עושה את זה שוב) ביקש מהם.

אבל לא הם היו חייבים להראות לכולם מול הפנים שהם אוכלים בתחת, אתה לא רואה אנשים שאוהבים S&M עושים מצעדי עינויים ברחובות, או אנשים שאוהבים לגמור על נעלי פראדה רוכבים על גבי משאיות מלאות בנעליים חצי ערומים.

לכל דבר יש מקום, אם הם אוהבים זרגים והן אוהבות שטיחים זאת הבחירה(או שלפי דעתי הפגם הגנטי) שלהם, אבל אין שום סיבה שבעולם במיוחד כיום לדחוף את זה לכולם בפנים.

תרשה לי לתקן אותך: עיר הבירה של מולדתם. מבחינתם לא ביקשו מהם לא לצעוד בעיר החשובה לשלושת הדתות אלא ביקשו מהם לא לצעוד בעיר הבירה של ארצם, העיר החשובה ביותר שבה מתנהל השלטון ושכל ההפגנות והמחאות החשובות מתקיימות בה. באותה מידה זו יכולה היתה להיות אשדוד אם היא היתה עיר הבירה במקומה של ירושלים.

לגבי השאר כבר ענו לך.[br]פורסם בתאריך: 3.08.2009 בשעה 06:42:36

למעשה אני לגמרי עם דובי

אין בעיה ליהיות הומו(למרות שזה בהחלט בעיה לא פשוטה, זה לא דרך הטבע)

אבל מה לעזאזל הם דוחפים את זה לכל חור?

מישהו ראה מצעד שנתי בארץ של בלונדינים, של תימנים? של אתיופים?

הם מאוסים, ועוד "גאווה" , מה אתם מתגאים? שאתם בעלי נטייה לא נורמאלית?

אז רגע, אני שווה פחות?

מישהו ראה פיגוע במרכז קהילתי של תימנים/אתיופים/בלונדינים?

מי אמר שאתה שווה פחות? אתה גזען ובור, אבל אתה לא שווה פחות.[br]פורסם בתאריך: 3.08.2009 בשעה 06:52:08

אויש מעורר רחמים

למה אתה חושבים שאנחנו צדים הומוים בלילות?

אתה מוכן עכשיו להגיד ככה, שנטייה חד צדדית היא אינה בעיה ?

אם תאמר את זה אני פורש מהדיון עכשיו, מי שלא מכיר בהומוסקסואליות כבעיה הוא אידיוט.

הומוסקסואליות היא בעיה רק בעיני גזענים ובורים שבגזענותם ובורותם הופכים את חייהם של הומואים לפחות נעימים ללא כל סיבה מוצדקת מלבד טמטום ומחסור עצום באנושיות.[br]פורסם בתאריך: 3.08.2009 בשעה 06:54:28

ו.....

אפשר להיוולד עם שיתוק, אז זה לא בעיה?

אפשר להוולד עם אוטיסם, אז זה לא בעיה?

אחד הגורמים ככל הנראה הינו גנטי אם כי אין שום הוכחה לכך(מולד)

וכן, הומוסקסואליות היא בעייה, פסיכולוגית, ביולוגית, מה שתרצה

מי שלא מכיר בזה כבעיה הוא אידיוט, הוא מחפש לשם את הבעיה בצד

אין בעיה ליהיות הומו, שיהיה, אבל שיכירו בזה כבעיה, זה לא דרך הטבע

מהי דרך הטבע? האם דרך הטבע היא לאכול חיות אחרות וצמחים אבל לא את בני מינך? מדוע לא? הרי האדם הקדמון היה קניבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר אפשר להגיד שאם אתה נולד רוסי אז אתה בבעיה כי כולם שונאים רוסים.

תסביא לי בדיוק מי הכולם הזה ? ,אני חייב להזכיר לך שרוסים הם לא מיעוט אתני ,והם יהודים בדיוק (והאמת תלויי מאיפה הגעתה ,יותר ) כמוך.

אני לא יודע איפה אתה גר ,בו נגיד אצלי אין דבר כזה "כולם שונאים את הרוסים" כי יש לא מעט רוסים באזור ,והם חלק לא קטן מהאוכלוסיה .

את לא יכל לדבר על הומואים בהקשר של גיזענות ,כי אז אתה הופך להיות גזען בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה /למי לענות

כל כך הרבה בלבולי שכל

אתם כנראה לא הבנתם את הנקודה שלי כי כל כך בוער לכם לזכות את ההומוים ממשהו שאפילו לא תבעתי אותם לגביו

כי אתם פשוט מסרבים לקבל משהו אמיתי

הומוסקסואלית קרי המשכות מינית לבני מינך הינה בעיה. ע"פ הטבע, מין לא צריך להמשך לבן מינו , לא סתם יש נקבה, בעלת איברים נקביים

וזכר בעל איברים זכריים, 1+1 = וולד = הפתחות האבולציה

הומוים יכולים לחיות , מי תקף אותם בכלל, מה שאני מנסה להסביר, זה שהומוסקסואליות היא בגדר בעיה נפשית(משיכה)

זה עובדתי, ולכן מנסים למצוא איך לתקן את זה

אבל אתם טיפשים, חושבים שאני תוקף את ההומוים, לא תוקף אף אחד, למעשה לא מעניין אותי מה קורה איתם כמו שלא מעניין אותי מה קורה עם

מנכ"ל חברת משקר

הומוים לא מזיקים, לא פוגעים באף אחד(חוץ מהמצעד האחרון בירושלים האידיוטי הזה), הם לא פושעים, בד"כ משכילים

אבל זה לא אומר שהם בריאים בנפשם. וזאת עובדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין ,זה רגיל פה שתוקפים אנשים שאומרים דברים בצורה ישירה ,אתה אמרתה את דעתך (שאישית אני מסכים איתה ברובה ) בצורה ישירה ,והם קלטו את זה ישר בתור תקיפה ,ודבר רישון שהם עשו זה לתקוף בחזרה .

אתה יודע איזה קטעים היה פה עם אנשים בדיון על עיניין הליגליזציה של סמים קלים ,קיבלתי בגלל זה פה בפורום שם של פעיל באגודת "אל סם" (שיש לומר לפניי הדיון אפילו לא שמעתי עלייה ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הטיעונים הדרוויניסטיים האלה נשמעים לי כמו רציונליזציות חלשות.

כמו כן, משיכה מינית שאינה הטרוסקסואלית היא לא בעיה נפשית או פסיכולוגית, יש לה בסיס פיזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הומוים יכולים לחיות , מי תקף אותם בכלל, מה שאני מנסה להסביר, זה שהומוסקסואליות היא בגדר בעיה נפשית(משיכה)

זה עובדתי, ולכן מנסים למצוא איך לתקן את זה

הבעיה אינה בפתיחות שלך בקבלה של השונה אלא בהגדרה עצמה.

הומוסקסואליות פשוט אינה עונה על ההגדרות הרפואיות של בעיה נפשית.

האם הומוסקסואליות סותרת את הזרם המרכזי והמוכר של האבולוציה של בני האדם, אולי.

מצד שני לכל אחד מאיתנו יש פה ושם סוגים שונים של אנורמליות זה לא הופך אותנו לבעלי בעיות נפשיות, רק לשונים מהזרם המרכזי.

אם תרצה, אולי הומוסקסואליות זו הדרך של הטבע לנסות ליצור בני אדם חד מיניים (היכולים להתרבות עם 100% מהאכלוסיה ולא רק 50%), אולי הם הדרך להשרדותו של המין האנושי בעקבות שינויים הורמונאלים אותם אנו עוברים ב100 השנים האחרונות.

בקיצור, זה טוב שאתה לא פוחד מהשונה ממך, רע מאד שאתה מגדיר אותו כנחות, בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...