תוכן נמחק - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכן נמחק

AliceInChains

Recommended Posts

תתעלם מהטוקבקים, אנשים די נמוכים ונלוזים כותבים את הדברים ורובם טרולים.

יש לחכות כדי שיהיו יותר מידע בנושא, כי הרי גם הקהילה ההומו-לסבית מצהירה

בריש-גלי כי מדובר בפשע שנאה כלפי הקהילה כאשר דבר עוד לא ברור(במפורש לפחות, הכל בגדר הנחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 328
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש עצוב, ילדים מסכנים שרצו קצת להרגיש "בבית" רובם רצו קצת לצאת מהשגרה הקשה.

מה הם כבר עשו...? בגלל שהם "שונים"?

שמתם לב שהסיקורים בתקשורת מאוד פושרים, מעניין למה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פושרים? רק בערוצים 1 ו10 ששניהם על סף קריסה.

בעיתונים לכל הפחות ידיעות נתנו לזה כתבת שער ואת ארבעת העמודים הראשונים, את מעריב והארץ אני לא קורא אז אין לי מושג, ערוץ 2 פרץ אתמול בלילה במשדר חדשות למשך שעתיים וכמעט כל מהדורת הבוקר עסקה בזה ובאתרי האינטרנט הגדולים זו עדיין הידיעה הראשית.

מעבר לזה אם אתה מחפש תגובות חריפות אז אתה לא מוצא כאלו כי כרגע עוד אין מושג אמיתי לגבי המניע, למרות מה שאירגוני הלהט"ב טוענים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי קשה לכם להבין, אבל הכוונה הייתה שלא רק שהקהילה ההומו לסבית התעוררה נוכח הסיכון הגבוה יותר להפגע

אלא תל אביב כולה, לכאורה, ברגע שיש איזה שהוא פיגוע/טבח, על כל רקע שהוא, צריך לדעת שגם תל אביב לא חסינה

לא מפני טירור, לא מפני שום דבר

כמו שהרוצח הנ"ל עשה זאת ללא כל התרעה, כך גם מפגע יכול, אם כי הסיכויים נמוכים יותר

אין צורך לציין שהפיגוע הנ"ל אינו אלא פשע חמור ביותר, אם היה עונש מוות , הרי שזה מה שהיה מגיע לימח שמו וזכרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תגיד לי אתה מטומטמם (מצטער על השפה אבל אין לי מילה אחרת)או מה ?

צריך לדעת שגם תל אביב לא חסינה

לא מפני טירור, לא מפני שום דבר

מה אתה אומר :kopfpatsch:

כמו שהרוצח הנ"ל עשה זאת ללא כל התרעה, כך גם מפגע יכול, אם כי הסיכויים נמוכים יותר

כמו בכל חלק אחר בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, עושה רושם שאלכס דוקא צדק

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3755509,00.html

אז לזה התכוון אלכס?

שהגיע הזמן שהקהילה הזאת תתעורר ותבין שאין לה שום מקום בטוח בו היא יכולה לבטא את עצמה? :kopfpatsch:

כשקראתי את הכותרת בבוקר ידעתי שמישהו יביא את זה כחיזוק לתגובה המטומטמת של אלכס,

אפילו הטמטום בפורום הזה נהיה כבר צפוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא את הביטוי הזה היתעוררות, אחרי שנים של צפיה בחדשות אנשים למדו לדקלם כל מיני דברים כל פעם שקורה מקרה "NEWS WORTHY", תוקפים הומוים :o אמא טליבן :o יש ניאו נאצים :o... כאשר רוב מקרי רצח, אונס, אלימות,התעללות קשים שמתרחשים כל יום זוכים לאדישות קרירה ורמת החומרה נקבעת לפי הFEEDBACK.

אני זוכר בזמנו היו לנו פה קטטות עד שפעם אחת ריסקו לבחור את הלסט בערך כמו בסצנה באמריקן X רק שבסרט הצליל היה ממש לא נכון ואני לא זוכר שזה אפילו זכה לידיעה.

ובעיוות קל מקרה אחד זאת התעוררות, מספר מקרים מקסימום הפגנה וכמובן תגובה מפוליטיקאי מזמן, מקרה כל יום סתם סטטיסטיקה.

חברה, שעושים היפר קישור, איפה מכניסים תלינק של הקישור???????????!

[url=ADRESS] LINK NAME [/url]

...

אני לא מבין, אתה טוען שהאנשים במרכז סבלו מפעילות חבלנית בדיוק כמו שאנשים סבלו בישובי עוטף עזה או שדרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית לא חבל עליהם אפילו טיפה, יותר מזה אני הייתי שמח כשגיליתי על הבוקר שיש בעולם שני הומואים פחות... גועל נפש של בני אדם ההומואים האלה...

אם הם רוצים לחיות בשקט אז למה הם עושים את כל המצעדים ומקימים קהילות ומספרים לכל העולם שהם הומואים גאים?? חבל שזה לא קרה במצעד הגאווה המגעיל שלהם, כך אולי היו מבינים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...