תוכן נמחק - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכן נמחק

AliceInChains

Recommended Posts

• תגובות 328
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סטיה? אולי. את ההגדרה הזו אני מקבל, כי מדובר במיעוט מתוך הרוב, על פי הגדרה, זו אכן סטיה.

בעיה? אני דורש הסבר למה (אני מסתכל עליך, matteo, ועד שלא תסביר- תואר הבורות נשאר בתגית נוצצת מעליך)

כי זו פאקינג בעיה !

מה לא מובן? האבלוציה אמורה לשמר את המין האנוש ע"י מערכת רבייה

כל זמן שמין מסיים לא מקיים את מערכת הרבייה הזאת, זאת בעיה, קרא לזה בעיה מאיזה סוג שתרצה

מה אתה חושב שמדעים אידיוטים סתם חוקרים את זה מכל חור?

אתה חושב שאם לא הייתה לזה תרופה, מישהו היה נשאר הומו? אם כן הוא אידיוט

הומוסקסואליות זאת לא דרך הטבע, את דרך הטבע ניתן לראות בבירור, 2 מינים, רק ביחד הם מביאים ילד-התרבות

מין עם מינו שלו לא יכולים- בעיה.

אם אתה ממשיך להדחיק את זה אני אובד עצות

להדביק לי את תואר הבורות? אתה יכול עד מחר, סך הכל אין לי שום ערך כלפיך בנסיבות הללו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבוצה של אנשים הטרוסקסואלים שלא מביאים ילדים לעולם גדול מזה של ההומואים ::) אז אולי הטרוסקסואליות זו בעיה?

אם הומוסקסואליות זו לא דרך הטבע, איך זה שמעל 1000 מינים של שותפים לתופעה הזו?

ולמה אם מישהו היה נשאר הומו אם הייתה "תרופה" הוא אידיוט? אם המצב טוב לו והוא מרוצה, הוא יהיה אידיוט אם הוא יוותר על השמחה שלו בשביל להיות "נורמלי".

אני לא מדחיק כלום, אין לי שום זיקה כלפי הקהילה הזו, ואין לי שום דבר נגדה. העמדה שלי נייטרלית לגמרי, רק מפריע לי שאנשים פולטים פה שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמא של הומוסקסואליות בטבע היא לא דוגמאה טובה, כי בטבע בניגוד למצב שלנו הומוסקסואליות זאת מחלה שלא מאפשר לך להתרבות אלא אם כן הם הולכים לרעות בשדות זרים.

כאשר הבעיה שלי איתם היא כמו הבעיה שלי עם כל מוגבלות/נחות/בעיה אחרת, זה לא עושה אותך פחות בן אדם אבל זה רק טיבעי שלא תרצה שזה יעבור לילדים שלך.

כמו שיש לי בעיה עם אנשים עם בעיות גנטית אבל עדין רוצים לעשות ילד למרות ש100% הילד יסבול מאותה בעיה וזה מה שהם רוצים או עם חרשים שהקהילה שלהם כל כך חזקה (חח) ובגלל זה חלקם רוצים שהילדים שלהם יהיו גם חרשים למרות שהם יכולים לשמוע ומתנגדים לתת להם את האפשרות, אז בזמן שאני יכול להבין אותם אני גם לא יכול לקבל את זה.

במקרה של הומוסקסואלים, הבעיה היא לא החד מיניות שלהם, אני לא יכול לקבל שיש כאלה שרואים שכך זה צריך להיות, כלומר אם מחר ימצאו את טיפול שיאפשר לקבוע נטיה מינית בלידה הם יבחרו הומוסקסואליות.

בדיוק כמו שאני לא יכול לקבל שאנשים יתחילו לעשות משחקים גנטים בבני אדם ואני לא מדבר על תיקון פגמים אלא להוסיף עוד יד או שתיים...

או בכלל אם כבר למה בכלל צריך גברים הרי בכללי נשים הרבה יותר טובות מאיתנו אז למה צריך גברים אפשר לעשות בכלל גזע חד מיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבוצה של אנשים הטרוסקסואלים שלא מביאים ילדים לעולם גדול מזה של ההומואים ::) אז אולי הטרוסקסואליות זו בעיה?

אם הומוסקסואליות זו לא דרך הטבע, איך זה שמעל 1000 מינים של שותפים לתופעה הזו?

ולמה אם מישהו היה נשאר הומו אם הייתה "תרופה" הוא אידיוט? אם המצב טוב לו והוא מרוצה, הוא יהיה אידיוט אם הוא יוותר על השמחה שלו בשביל להיות "נורמלי".

אני לא מדחיק כלום, אין לי שום זיקה כלפי הקהילה הזו, ואין לי שום דבר נגדה. העמדה שלי נייטרלית לגמרי, רק מפריע לי שאנשים פולטים פה שטויות.

שטויות? אוי לי

זה לא אני אומר את הדברים, זו האנושות כולה

מה זה אם המצב טוב לו והוא מרוצה, אז התרופה תגרום לו לאהוב נשים, ואז יהיה לו יותר טוב, כי גם המבחר יגדל, ודגם הוא לא יצטרך ליהיות שונה מידיי מאחרים

מעל 1000 מינים? סוו ואט? האבולוציה לא מושלמת, מה שנפגם במקום אחד יכל לקרות בעוד אלף

זה שיש עוד מצידי 20 אחוז חיות בעלות נטיות חד מיניות לא אומר שזאת לא בעיה

אצל חיות הבעיה בעייתית כפליים, הן חייבות להתרבות, במיוחד אלו שבסכנת הכחדה

ושתבין, אין בעיה עם האנשים עצמם אלא עם הנטיה שלהם, שהיא עצמה בעייה, ומוכרת ככזו משחר ההיסטוריה

עתה היא מנסה לקבל כמה שיותר תימוכין מדעיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיעון היחיד שאנשים מביאים לכך שזו בעיה היא נושא הילודה וגידול ילדים. אבל הומוסקסואלים מסוגלים וכשירים להביא ילדים, ואין שום דבר שמונע מהם רבייה וגידול ילדים כמו כל תא משפחתי נורמלי.

זה פשוט מצריך קצת יותר ניירת.

ברגע שהחברה תבין ותפנים את זה, ברגע שאנשים יבינו שאין כאן שום "בעיה", בני האוכלוסיה ההומו-לסבית יפסיקו להרגיש כמו פריקים של הטבע כפי שהחברה כל כך אוהבת לגרום להם להרגיש. ועל הדרך הילדים של זוגות הומו-לסביים לא יצטרכו להתמודד עם דיעות קדומות.

אז מספיק עם הפרימיטיביות הזו של "זו בעיה משחר ההיסטוריה", "בטבע זה מונע התרבות" וכד'. האנושות מפותחת מספיק כדי אנשים אלו יוכלו להוות חלק רגיל לחלוטין מהחברה בכל היבט אפשרי, אבל עדיין זוכים לדחייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר אפשר להגיד על מי שמאונן שיש לו "בעיה" שצריך לטפל בה... לעשות סקס עם עצמך אין בזה הגיון בדיוק כמו ששני גברים עושים סקס אחד עם השני.

אנשים עושים דברים לא הגיוניים אבל אם זה לא מפריע לאף אחד אז למי איכפת.... לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיעון היחיד שאנשים מביאים לכך שזו בעיה היא נושא הילודה וגידול ילדים. אבל הומוסקסואלים מסוגלים וכשירים להביא ילדים, ואין שום דבר שמונע מהם רבייה וגידול ילדים כמו כל תא משפחתי נורמלי.

זה פשוט מצריך קצת יותר ניירת.

ברגע שהחברה תבין ותפנים את זה, ברגע שאנשים יבינו שאין כאן שום "בעיה", בני האוכלוסיה ההומו-לסבית יפסיקו להרגיש כמו פריקים של הטבע כפי שהחברה כל כך אוהבת לגרום להם להרגיש. ועל הדרך הילדים של זוגות הומו-לסביים לא יצטרכו להתמודד עם דיעות קדומות.

איזה שטויות, הם לא יותר פריקים מכל נכה או כל אחד שיש לו בעיית ראייה פשוטה ואם הם רואים את עצמם ככאלה זאת בעיה של בטחון עצמי

והחברה ש"אוהבת לגרום להרגיש כך" זאת אותה החברה שגורמת להרגיש כך לכל מיעוט או כל דבר לא פופולארי רק שאני לא רואה מועדנים או דיבורים על כמה ילדים/אנשים אכזרים לכל השאר... וצעדות של ילדי כפות ברחובות.

ומבחינתי כמו שאמרתי קודם עם על השאלה אם הייתה לך אפשרות לבחור שהילד שלך יוולד הומו או לא התשובה תיהיה לא אז אין שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניסוח שלך לא ממש ברור...

אם הם רואים את עצמם ככאלה זאת בעיה של בטחון עצמי

אתה רציני? בעיה של בטחון עצמי? למען השם, פה בפורום גולשים יצורים שמראים את הסלידה והבוז שלהם להומוסקסואליות בצורה שפלה ביותר. והומוסקסואלים צריכים להתמודד עם גילויי סלידה יום יום - כנערים וכבוגרים.

והחברה ש"אוהבת לגרום להרגיש כך" זאת אותה החברה שגורמת להרגיש כך לכל מיעוט או כל דבר לא פופולארי רק שאני לא רואה מועדנים או דיבורים על כמה ילדים/אנשים אכזרים לכל השאר... וצעדות של ילדי כפות ברחובות.

נו, ולמה אתה רואה הרבה פחות צעדות מחאה/הפגנות של אוכלוסיות אחרות? כי הן הספיקו להטמע קצת בחברה יחסית להומו-לסביים. אבל עדיין יש לא מעט עוולות. מה עם מחאות הנכים? מה עם הפגנות עולים וזרים, במיוחד של אתיופים, בשכונות מצוקה מוזנחות? ועוד ועוד מקרים בסגנון, שהם אמנם נדירים יחסית, אבל מסיבה ברורה מאוד.

ומבחינתי כמו שאמרתי קודם עם על השאלה אם הייתה לך אפשרות לבחור שהילד שלך יוולד הומו או לא התשובה תיהיה לא אז אין שום בעיה.

נסח בבקשה את המשפט הזה כמו שצריך... אתה יודע, פסיקים, נושא, נשוא וכאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? בעיה של בטחון עצמי? למען השם, פה בפורום גולשים יצורים שמראים את הסלידה והבוז שלהם להומוסקסואליות בצורה שפלה ביותר. והומוסקסואלים צריכים להתמודד עם גילויי סלידה יום יום - כנערים וכבוגרים.

תשאל אותם, מה הם חושבים שצריך לעשות לערבים, דוסים, רוסים, ערסים ...............................

גילוי סלידה? תראה מה

נו, ולמה אתה רואה הרבה פחות צעדות מחאה/הפגנות של אוכלוסיות אחרות? כי הן הספיקו להטמע קצת בחברה יחסית להומו-לסביים. אבל עדיין יש לא מעט עוולות. מה עם מחאות הנכים? מה עם הפגנות עולים וזרים, במיוחד של אתיופים, בשכונות מצוקה מוזנחות? ועוד ועוד מקרים בסגנון, שהם אמנם נדירים יחסית,

אבל מסיבה ברורה מאוד.

לא זכור לי שהם זכו לפידבק מכל העולם על "פשע השנאה החמור בתולדות המדינה" :-X

נסח בבקשה את המשפט הזה כמו שצריך... אתה יודע, פסיקים, נושא, נשוא וכאלה

בכללי אם התשובה לשאלה האם אתה רוצה שהילד שלך יהיה הומו/נכה/מוגבל היא לא, אז מבחינתי אין שום בעיה כולנו בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הסקתה מסקנה זו ? ,היד בה כותבים זה לא קשור בכלל .

מסבא שלי שאמר שזה לא טוב שאני שמאלי ובגיל מאוד קטן העבירו אותי יד, אני לא זוכר את זה ונידהמתי לגלות את

זה באיבחון לקויות למידה(בראיון עם אמא שלי)...

זה קיים, היום אני חושב שלא, אבל זה אמיתי (משום מה יש דעות קדומות על שמאליים באירופה של פעם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...