לשבור את המיתוס. האם באמת להרקולס יש 2D הכי טובה? - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשבור את המיתוס. האם באמת להרקולס יש 2D הכי טובה?

Ibrow-Now

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"זה לא אומר שהם יותר טובים..

אם כבר, ההיגיון אומר בדיוק ההיפך... כי אם הכרטיס של ATI יוצא מאוחר יותר = היה להם יותר זמן לעבוד עליו = יוצא יותר טוב... "

תשמע את עצמך......

שמעת פעם את הפתגם "המציאות עולה על כל דימיון" ?

עובדה שכאשר 8500 יצא (והוא יצא אחרי GF3) הוא עדיין היה איטי מGF3, ורק אחרי חודשיים אחרי שיצאו נורמליים, הוא הצליח לעמוד מולו. נכון, לATI יש יותר זמן אבל עובדה שבסוף תמיד יש מיליון בעיות בדרייברים. זה לא רע שהכרטיסים שלהם יוצאים מאוחר, פשוט יוב יוב אמר (או שזה היה הת'רד השני) שATI יוציאו את R250 ואז הוא יביא טכנולוגיות חדשות ואז הם יציאו את R300 וATI תיהיה השולטת. הוא לא מבין שR250 תיהיה התשובה לGF 4 T4600 ורק כמה חודשים אחרי זה הוא באמת יעבוד כמו שצריך, וכשR300 יצא לNVIDIA כבר יהיה GF5. הדברים לא קוראים כל כך מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע את עצמך...

אני לא טענתי שהראדון יותר חזק בגלל שהוא יצא אחרי הג'יפורס 3...

זה אתה שטענת כביכול ההיפך, שאם ATI תמיד מוציאים את הכרטיס שלהם אחרי , זה אומר ש- יותר טובים...

אז תשמע את עצמך...

אם אתה מתעקש לעשות הכללות לא ברורות, ההיגיון הבריא דווקא אומר בדיוק ההיפך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר את זה פעם אחת ואין לי כח לחזור על זה עוד פעם.

ה- Radeon 8500 עדיף טכנולוגית על ה- 4 Ti שעולה פי 2 ממנו (דגם ה- Ti4400). נקודה.

מה לעזזל לא מובן בזה שהטכנולוגיה של ה- GF4 לא מתקרבת לזו של ה- 8500...?!

ותעשה לי טובה... ה- R250 יוצא עוד חודש מקסימום והוא לא יצתרך עוד הרבה שיפורים בדריברים כי הוא רק "Radeon 8500 וחצי" (בדיוק כמו שה- GF4 Ti הוא "GF3 וחצי")...

ה- R300 יצא (בעזרת השם) הרבה לפני ה- GF5 ואין לי כל ספק שהוא יהיה טוב ממנו מבחינה טכנולוגית (בשני הדורות האחרונים זה ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שלATI יש יותר זמן יש להם פחות כי הם מוציאים את הכרטיסים שלהם כדי לעמוד בקצב של (שאין לי מושג איך העובדים לא מתים שם בקצב שהם עושים כרטיסים) לכן הכרטיסים יוצאים פחות טובים ATI משחררת אותם יותר מוקדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר את זה פעם אחת ואין לי כח לחזור על זה עוד פעם.

ה- Radeon 8500 עדיף טכנולוגית על ה- 4 Ti שעולה פי 2 ממנו (דגם ה- Ti4400). נקודה.

מה לעזזל לא מובן בזה שהטכנולוגיה של ה- GF4 לא מתקרבת לזו של ה- 8500...?!

ותעשה לי טובה... ה- R250 יוצא עוד חודש מקסימום והוא לא יצתרך עוד הרבה שיפורים בדריברים כי הוא רק "Radeon 8500 וחצי" (בדיוק כמו שה- GF4 Ti הוא "GF3 וחצי")...

ה- R300 יצא (בעזרת השם) הרבה לפני ה- GF5 ואין לי כל ספק שהוא יהיה טוב ממנו מבחינה טכנולוגית (בשני הדורות האחרונים זה ככה).

בו לא נעשה הגזמות פרועות לחלוטין...

לראדון יש כמה יתרונות בודדים וזה לא שהוא נטול חסרונות...

יתרונות ואני מונה מהחשוב ביותר לפחות חשוב:

1. TrueForm - שהוא בעצם לא פיתוח של ATi... מה לעשות הוא פשוט מילה גדולה שמוכרת ATi למשהו שמפתחים משתמשים בו כבר שנים ונקרא N-Patching שהיא בניה של חרוטים בתבנית N על גבי תבניות כדי להחליק את המראה של גופים תלת מימדיים רק שעכשיו זה קורה בחומרה ולכן ניתן להשתמש בזה על כל פוליגון עם פגיעה מופחתת בביצועים. והוא בכלל עוד ישום של DX8.1 - של ... אבל כנראה הדבר היחיד שבאמת משפיע היום על החחלטה האם לקנות ראדון...

2. 3 יחידות טקסטורה לכל פייפלין. מדובר בנקודה חשובה כי היא עשויה לזכות בתמיכת מפתחים. והיא כבר נתמכת על ידי לפחות דמו 1 ב3dmark

3. PS 1.4 הסטנדרט הזה קצת יותר טוב מהסטנרט המקובל ב DX8. בעיקר מהכיוון של המפתח - אומנם אני לא אתפלא אם הוא לא יזכה לתמיכה בכלל כיוון שהגל הבא הוא PS2 של DX9... באופן כללי ה 1.DX8 הוא רק אבן ביניים.

4. אין 4? לא זוכר...

היתרון הטכנולוגי של הגיפורס 3:

1. MSFSAA !!! חבל חבל מאוד ש ATi לא ישמו את זה גם בכרטיס שלהם... FSAA על הראדון פשוט קוטל את הביצועים בצורה אכזרית... ואל תגיד מילא על ה Preformance Mode כי כבר הראו שהוא לא שווה כלום...

-------------------------------------

מה אני הייתי קונה? כנראה את הראדון... אבך עם צביטה בלב על MSFSAA שאין בו...

בעוד שאם הייתי קונה גיפורס 3 לא הייתי מרגיש שום צביטה... הייתי פשוט מפעיל FSAA X4 ב Medal Of Honer ומזיל ריר עם פעילות מוחית 0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו לא נעשה הגזמות פרועות לחלוטין...

לראדון יש כמה יתרונות בודדים וזה לא שהוא נטול חסרונות...

אתה כרגע מנית שלושה לעומת אחד של nVIDIA...

1. TrueForm - שהוא בעצם לא פיתוח של ATi... מה לעשות הוא פשוט מילה גדולה שמוכרת ATi למשהו שמפתחים משתמשים בו כבר שנים ונקרא N-Patching שהיא בניה של חרוטים בתבנית N על גבי תבניות כדי להחליק את המראה של גופים תלת מימדיים רק שעכשיו זה קורה בחומרה ולכן ניתן להשתמש בזה על כל פוליגון עם פגיעה מופחתת בביצועים. והוא בכלל עוד ישום של DX8.1 - של מיקרוסופט... אבל כנראה הדבר היחיד שבאמת משפיע היום על החחלטה האם לקנות ראדון...

so...? אז מה עם הוא לא פיתוח של ATI ?

הוא ננצא שם בחומרה...? כן. הוא נראה מדהים...? כן. הוא לא פוגע בביצועים כמו שאתה חושב...? כן. הוא גורם לכל אפקטי התאורה להראות הרבה הרבה יותר טוב...? גם זה כן...!

2. 3 יחידות טקסטורה לכל פייפלין. מדובר בנקודה חשובה כי היא עשויה לזכות בתמיכת מפתחים. והיא כבר נתמכת על ידי לפחות דמו 1 ב3dmark

היא גם תהווה לו יתרון במשחקי הדור הבא (מעכשיו ועד 3)...

3. PS 1.4 הסטנדרט הזה קצת יותר טוב מהסטנרט המקובל ב DX8. בעיקר מהכיוון של המפתח - אומנם אני לא אתפלא אם הוא לא יזכה לתמיכה בכלל כיוון שהגל הבא הוא PS2 של DX9... באופן כללי ה 1.DX8 הוא רק אבן ביניים.

ראה ושמע...

האפקטים שמוציא ה- PS 1.4 פשוט יותר טובים בבירור מאלו של ה- PS 1.0 / 1.3...

וכיודוע לך כמעט לכל משחק כיום יש תמיכה בהכל... וזה כולל התאמה לסוגי כרטיסים שונים (להזכיר לך את הפוטימיזציות של חברת SHINY לפנטיום 4 ?).

1. MSFSAA !!! חבל חבל מאוד ש ATi לא ישמו את זה גם בכרטיס שלהם... FSAA על הראדון פשוט קוטל את הביצועים בצורה אכזרית... ואל תגיד מילא על ה Preformance Mode כי כבר הראו שהוא לא שווה כלום...

1. ה- FSAA של ATI יותר איכותי מבחינת סוג העבודה שהוא עושה על הפוליגון והטקסטורה (הוא יותר דומה ל- FSAA המדהים שב- Voodoo 5). נקודה.

2. שלא תעז אפילו לומר לי Quincunx כי איכות התמונה בו מחפירה...!

3. תעשה לי טובה... אמנם יש ירידת ביצועים גדולה במצב FSAA על הראדון אבל כאשר את מפעיל יחד איתו גם Anatropic Filering הוא ישתווה ל- GF3/4 (כמובן שכאשר אצליהם זה גם מופעל)... ב- FSAA ב- GF3/4 יותר טוב, אבל ב- AF ה- יותר טוב. ואתה יודע טוב מאוד שכאשר שניהם פועלים ביצועי שני הכרטיסים שווים...

מה אני הייתי קונה? כנראה את הראדון... אבך עם צביטה בלב על MSFSAA שאין בו...

בעוד שאם הייתי קונה גיפורס 3 לא הייתי מרגיש שום צביטה... הייתי פשוט מפעיל FSAA X4 ב Medal Of Honer ומזיל ריר עם פעילות מוחית 0.

מבזק חדשות בשבילך...

אתה יכול לעשות את זה גם עם הראדון.... (חוץ מזה שהמשחק מבוסס על מנוע ה- Q3A, הוא פשוט דורש Anatropic Filering והוא יראה הרבה יותר טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד היה לי 80FPS ב MOHAA

מפעיל FSAA X 4

ויש לי:

30FPS

זה הדרך?

אם היה לי 80 FPS בגיפורס 3

ואני מפעיל 4X AA

יהיה לי

60! 60FPS...

ואם מפעילים ANSIO

אני מקבל עוד ירידה בביצועים

אבל עדיין משמעותית יותר FPS ממה שאני מקבל עם FSAA*4 בראדון

וגם האיכות FSAA יותר טובה כשאני עושה את זה! כי המולטי-סאמפלינג FSAA

מסיר יותר טוב את הזוויות המשוננות שרואים במשחקים...

כפי שאתה יכול לראות כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...