לשבור את המיתוס. האם באמת להרקולס יש 2D הכי טובה? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשבור את המיתוס. האם באמת להרקולס יש 2D הכי טובה?

Ibrow-Now

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אממממממ מתי בדיוק FiringSquad אמרו את זה ? תראה משהו עדכני.

בביקורת שלהם על ה-Ti500. וזה עדכני מאוד, עד לפני פחות מחודש זה היה הכרטיס החזק\חדש ביותר בעולם... כך שאתה לא יכול להגיד שזאת ביקורת "לא מעודכנת"..

אני כמובן לא הולך לחפש לך עכשיו את הלינק המדוייק רק בגלל שאתה "לא מאמין לי"... תחפש לבד באתר שלהם אם אתה כל-כך רוצה.. איכות הדו-מימד של הכרטיס היתה מהנקודות המרכזיות בביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הרקולס לא הולכים להוציא כרטיסים מבוססי ג'יפורס 4."

כשTeaTime אמר בתרד הקודם (על GF4) שהם דווקא כן הכריזו על כרטיס GF4 ועכשיו פה אומרים לי שהם לא יכריזו, (מיועד לEnc0der) יש לי באמת בעיה להאמין לאנשים אם אין לי ידיעה מבססת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הרקולס לא הולכים להוציא כרטיסים מבוססי ג'יפורס 4."

כשTeaTime אמר בתרד הקודם (על GF4) שהם דווקא כן הכריזו על כרטיס GF4 ועכשיו פה אומרים לי שהם לא יכריזו, (מיועד לEnc0der) יש לי באמת בעיה להאמין לאנשים אם אין לי ידיעה מבססת.

מה הבעיה להיכנס ל www.hercules.com ולרחרח? בספק אם תמצא משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין "להאמין" למשתמש אחד שאמר משהו, לבין אנשים רבים רבים בכל רחבי העולם (גם לפי מה שאתה בעצמך אמרת..) שאומרים משהו מניסיון אישי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע הקראתי את הידיעה. הרקולס בחרו לייצר כרטיסים עם צ'יפסטים של ATI לשוק הגבוה שלהם.

טוב..... מאחר וATI מוציאים כרטיס חדש כל שנה (זאת אומרת, כרטיס נורמלי שיכול לעמוד מול מה שיש לNVIDIA להציע), חבל....

טוב מישהו צריך להגיד ליבואנים של להביא שוב כרטיסים, אתם קולטים שELSA על סף פשיטת רגיל כמו שמדברים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בטח...

Hercules היא חברה חכמה שיודעת בדיוק איזו חברה הולכת להיות הכי טובה...

עם כל הכבוד ל- הם תפסו תחת רציני ונחו על זרי הדפנה... הם לא חידשו דבר ב- GF4 TI ויותר גרוע הם מיחזרו את ה- GF4 MX...

לעומתם ATI (כמו 3Dfx ו- Matrox) ממציא טכנולוגיות ומשפרת את הקיימות בכל שבב גרפי חדש שלה (TruForm, X6 FSAA, תמיכה ב- Pixel Shader 1.4 שלדעתי האישית מציג איכות תמונה מדהימה ["אפילו" ה- GF4 Ti לא תומך ב- PS 1.4] ועוד).

להזכירך של- אין שום דבר חדש על הפרק לעומת ATI שאמורה להוציא את ה- R250 החודש ואת ה- R300 עוד כמה חודשים...

במצב הנוכחי אני גם ככה מעדיף את ה- Radeon 8500 על ה- Ti4200 אבל אחרי שיצא ה- R250 ההובלה בשוק תחזור ל- ATI ולאחר שה- R300 יצא היא זאת שתיהיה בפיגור אחרי ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי כלום (הבנתי אבל אני מבובלבל)

אתה אומר שמאוד לא שווה לקנות את ה GF4 TI 4400 (זה מה שאני מתכנן לקנות, שירדו המחירים) ,אלה לקנות אפילו את הREADON 8500 שהוא צעד אחד אחורה? (לא יודע במה צעד אחד אחורה, אבל משהו חדש חייב להיות יותר טוב ממשהו ישן יותר לא?)

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...