בעיה נפילות FPS עם HD 4850 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה נפילות FPS עם HD 4850

kudish

Recommended Posts

אני חווה (ככה רושמים את זה?) נפילות FPS הכרטיס על מהירויות סטוק עפ סטוק הנפילות קורות גם במשחקים שלפני זה שיחקתי רגיל בלי נפילות ולא שיניתי את ההגדרות מאז האם למישהו יכול לעלות רעיון למהיא הביעה ואיך פותרים אותה

בתודה מראש יובל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הנפילות הן מ 60 FPS ל 15 FPS הנפילות קורות ב NBA 2K9 VIRTUA TENNIS 2009 E:TW אני ניתרטית טמפ' הם לדעתי חמות מדי הן בסביובות

ה95 מעלות אחרי הבידקה שיש באובר דרייב למהירויות שבחרתי אני מזכיר אני עם סטוק הבעיה היא לא בדרייבר כי הסרתי עם דרייבר סיופר ושינמכתי עד 9.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד בחזרה את מהירות הGPU לנתונים של היצרן(625 MHZ) ואת הזיכרונות ל993 MGZ ואז תבדוק גם אם המאוור של הכרטיס מסתובב,

אצלי החום עומד בסטוק על 44 מעלות , תזהר מאוד מאובר קוקינג לא מבוקר, זה מהר מאוד שורף את הGPU .

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית קורא את ההודעה הראשונה שלי היית שומע שהכרטיס על מהירויות סטוק והמאורר מסתובב אבל יש לי שאלה למה באובר דרייב זה רושם למטה בקלוקים 500 ו 750?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית קורא את ההודעה הראשונה שלי היית שומע שהכרטיס על מהירויות סטוק והמאורר מסתובב אבל יש לי שאלה למה באובר דרייב זה רושם למטה בקלוקים 500 ו 750?

בדרך כלל ברוב הכרטיסי מסך שאני רואה עם סטוק אני שם לב שהמהירות של המאוורר עומד על 30% וזה ממש לא טוב אז תבדוק באיזה מהירות מסתובב

המאוורר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...