מודם HOT אפשר לקנות ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם HOT אפשר לקנות ?

רומן גרוס

Recommended Posts

התקשרתי ל HOT והיא הסבירה לי שאני לא אמצא ראוטר עם מודם / מודם של HOT בחנויות זה נכון ?

אני יודע שאם לוקחים מודם של HOT ולא עושים סיכרון דרך HOT זה לא יעבוד.

יש סיריאל ודרך המכשיר טלפון או דרך השירות הם מכניסים את הפרטים ומרעננים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בבזק אפשר? כי הטכנולוגיה שונה..

חוץ מזה, מה זה משנה לך? אתה לא משלם על המודם של הכבלים בכל מקרה, אתה משלם על המנוי.

המחיר של המודם מגולם אמנם בדמי המנוי שלך, אבל זה לא מייקר את זה בצורה שזה לא יהיה משתלם על פני החלופות.

(אחרת אף אחד לא היה מנוי לאינטרנט בכבלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה בבזק אפשר ושם לא ?

גם אורנג נוכלים - כדי להנות מקו הטלפון שלהם צריך גם את האינטרנט שלהם ( ספק ) וגם את הראוטר :(

בבזק זה לא עובד לפי מספר סידורי , כי אתה לא מתחבר לשרת רדיוס זה או אחר , אלא לפורט ADSL והחיבור של החייגן עובר את השרת רדיוס !

לגבי אורנג' - הטלפון עובד מכל ספק - אני באקספון עם טלפון של אורנג' על האינטרנט.

אגב הרשת אצלי היא מודם ROTAL שמתחבר לנתב 655 שמתחבר למחשבים ולSMARTBOX :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבזק לא אכפת מה הציוד שמתחבר לרשת שלה לHOT כן, המודם מסתנכרן יפה מאוד בעצמו גם בADSL ללא שום קשר לחייגן שלך. PPOE יש כבר שנים. זה לא בעיה להרים שרתי LDAP ולזהות מודמים לפי הMAC שלהם, יש ספקיות DSL רבות בעולם שעובדות ככה, הרבה מאוד ספקי DSL אפילו מחייבים לרשום את הMAC של המחשב בבית ולעשות שיכפול MACים בשביל לאשר את הלקוח.

ברשת של HOT התקן של המודם מאוד עקרוני לעבודה התקינה שלו, ושל הרשת עצמה. ציוד לא תקין\בתקן יכול להפיל סגמנט שלם(מודם דפוק = רעשים בUPSTREAM = שכונה שלמה למטה) בנוסף לזה יש את עניין הצפנת הBPI שרוב החבילות ברשת הכבלים מוצפנות בה, והמודם צריך לעמוד במודולציה מסויימת(QAM64 למשל) ועוד גורמים רבים שמשפיעים על הQOS של הרשת והשרות.

בסופו של דבר זה מסתכם בזה שHOT לא רוצה לקחת אחריות על ציוד שלא שלה ובצדק, זה יכול לייצור בעיות ללקוח שבסופו של דבר גוררות שעות טכנאים של HOT, ויותר חשוב מזה יכול לייצור בעיות ללקוחות אחרים שיושבים על אותו התדר בCABLE המדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי אורנג' - הטלפון עובד מכל ספק - אני באקספון עם טלפון של אורנג' על האינטרנט.

אגב הרשת אצלי היא מודם ROTAL שמתחבר לנתב 655 שמתחבר למחשבים ולSMARTBOX :)

ביררתי את זה באורנג' ואמרו לי שזה שטויות .

נאמר לי במפורש שהטלפון שלהם סמרט בוקס עובד אך ורק עם הספק שלהם ואי אפשר לשים ספק אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורנג' מבחינת מחיר לא שווים !

נכון יש להם אחלה שירות - אבל מחיר לא !

אני יכול להגיד לך באופן עובדתי ומוכח אצלי כי הטלפוניה שלהם עובדת גם עם ספק אחר - אך בשביל שיהיה ריבוב VOIP חייבים סמרטבוקס (שיתחבר לכל ספק) !

מה שכן בשביל שיהיה לך של אורנג' - אתה לא חייב סמרטבוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תסתבך. במידה ויש לך תשתית HOT בבית וחיבור לאינטרנט (עם מודם סטנדרטי שלהם) אתה יכול בקלות לקנות ראוטר שיהיה על dynamic ip ולפצל את האינטרנט על הכל המחשבים . :xyxthumbs:

ומחזק את כולם בנוגע להכפשות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודם (טומפסון לבטח) מסונכרן ומעודכן אצלהם . אין לך מה לדאוג .

לגבי הראוטר מבחינה פורמלית אתה יכול לעשות את זה.

חיבור פשוט של מודם HOT (לא הרכזת שמפצלת טלפון ואינטרנט) אל ראוטר בין ימינו (שמוגדר על DYNAMIC IP) והחיבור מתפצל בקלילות.

נוסה כבר בכמה מקומות ובכל פעם שעשיתי , עבד מצוין.

רק תשים לב שיש ראוטרים שעדיין נמכרים בחנויות שלא עובדים עם dynamicip באופן שוטף, בדוק את הנושא.

שיהיה בכיף ואחלה לילה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם HOT מזהים את המודם רק עפ"י כתובת הMAC?

כן, אבל יש את עניין הBPI המודם לא יסתנכרן לך גם אם תשכפל את הMAC, צריך להעביר את ההמפתחות של ההצפנה ממודם למודם.

אל תסתבך. במידה ויש לך תשתית HOT בבית וחיבור לאינטרנט (עם מודם סטנדרטי שלהם) אתה יכול בקלות לקנות ראוטר שיהיה על dynamic ip ולפצל את האינטרנט על הכל המחשבים . :xyxthumbs:

ומחזק את כולם בנוגע להכפשות של .

לא צריך את אז אפילו, רוב המודמים שלהם יודעים לחלק IP ליותר ממחשב אחד, גם אלה שלא יכולים לעשות NAT יכולים למשוך עד 3 כתובות תקינות מהPOOL של הספקית במצב שהלקוח מחובר ללא חייגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...