האם אור נוצר או אולי הוא קיים תמיד ? - עמוד 6 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אור נוצר או אולי הוא קיים תמיד ?

עכביש בכביש

Recommended Posts

אתה סתם מסבך את עצמך עם מילים גבוהות... התשובה לשאלה שלך נמצאת בחומר הלימוד של שיעורי טבע מכיתה ו'..

לפעמים צריך להסתכל על דברים בצורה פשוטה כדי להבין אותם באמת... :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכביש, אפשר ליצור אור גם ללא חוט להט.

תאורה פלואורוסנטית. תאורה כימית. סונולומינס ( תאורה באמצעות קול ). תאורה מראקציות גרעיניות.

אתה צריך להבין את מהות האור לפני שתשאל מאיפה הוא מגיע ולאן הוא הולך ומתי הוא נגמר. בלי זה, תבנה מגדלים באוויר.

אתה עדיין מקשקש על פוטונים ... קשה, קשה מאוד להתפטר ממילים והרגלים ישנים, אני יודע מניסיון, לקח לי גם זמן ליישם את הקונספט של מוח נקי

זו לא התאוריה שלי ואין לי קרדיט בה. אני רק מעביר את מה שלמדתי מרבים וטובים הלאה.

בעיקרון " אור " הינו פשוט חשיפה או " תרגום " של " מידע " מצורה אחת לאחרת שמתפשט מהמקור. ( אם המקור אינו )

כמו שרשמת איפשהו בתחילה, פריזמה חושפת את הצבעים של האור הלבן, היא לא יוצרת אותם.

" המידע " עצמו לא נגמר.

התשובה לשאלה שלך לא נימצאית בספרי לימוד של שיעורי טבע מכיתה ו, היא נמצאית בחשיבה והסתכלות רחבה על כלל המידע הקיים.

בוא נקשה לך קושיה.

יש . יש שני חוטים. יש מנורה. יש מפסק. כולם מחוברים במעגל. המפסק נלחץ לו בדרך נס והמנורה נדלקת. מה קורא מול עיניך ?

בסוללה יש הפרש מטענים. צד אחד שלילי והאחר חיובי. ברגע החיבור, חוסר האיזון הזה שואף להתאזן. איך ?

עכשיו קופצים קדימה בזמן. הסוללה גמורה. המנורה כבויה. נעשתה איזושהיא עבודה. איזו ?

אל תבקש ממני להאכיל אותך בכפית. רצית תשובה ? תטרח למענה ותפעיל את התאים האפורים. ( מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלמונים

אני אינני מבקש מימך להאכיל אותי בכפית

אני מבקש ממך לתת את הנחת היסוד שלך בצורה ברורה , חוט להט לעיניין כאן הוא המדיום ואני אין לי הבדל בנושא , ובקום להמליץ לי להפעיל תאים אני ממליץ לך להפעיל מקלדת ולכתוב בשתיים שלוש משפטים את הסברה ו/ או התאוריה שלך ו/ או ההשערה שלך ו / או עמדך , לאחר מכן נגיד לשלב הבחינה של התאוריה שלך ורק לאחר מכן נגיע לשלב בו אולי תהיה צריך להגן על התאוריה שלך , אתה עדיין חושש מוקדם מידיי , אם התאוריה שלך נכונה ו / או יש צל של היגיון , אני חושב שאוכל לראות זאת , אז אל תפחד , אם יש לך את האמת , אתה תמיד לבד עם עכביש אחד בצד .

סע עם התאוריה / תיזה , במקום להסתתר מאחורי הטיפשות שלי ( שהיא דבר די גדול ).

יאללה אני עדיין לא ראיתי את סברתך מצומצמת לשתיים שלוש משפטים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראית את משנתו סדורה כמו שצריך,

מכיוון שבדיוק כמו החבר'ה ההזויים בדיון "דת ואמונה"

אם יטענו משנה סדורה וברורה יהיה קל מדי לראות שהם אוהבים

לזרוק משפטים מפוצצים לאוויר ומאחוריהם אין דבר

בנתיים almonime סוחב דיון על פני איזה 8 עמודים אך לא כותב דבר

וחצי דבר שיש בו משמעות אמיתית. כמו כל פוליטיקאי טוב, הוא מדבר הרבה

מאוד, אך לדבריו אין תוכן ומשמעות

אולי אם יפסיק האדון לדבר בחידות לדבריו תהיה משמעות אמיתית...

אפילו נוסטרדאמוס כתב דברים יותר ברורים ופחות ניתנים לפרשנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש בכביש וalmonime, אתם לא מדברים על אותו דבר.

almonime - אתה מדבר לנגמר כמקור האנרגיה - הסוללה.

ועכביש מדבר על נגמר כמדיום שמעביר אותה - חוט הלהט.

אז לשאלתך עכביש, המדיום לא נגמר. מנורה לא נגמרת, תיאורטית היא יכולה ליהיות דולקת לנצח.

זה שהיא נשפרת, והחוט נקרע, זה לא קשור לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נותר לנו רק להמתין

אני חושב שזה פייר שבדיון טכנולוגי ( ובעצם בכל דיון שיש לו מטרה למצא תשובה ו / או מסקנה ) תושם על השולחן הנחת היסוד של המשתתפים אחרת זה סתם בלאגן הספמה וקריאות ביניים .

אני טוען שתורת החלקיקים הקטנים תדרוש סוג של מטמטיקה חדשה שבה תהיה גמישות לנוסחאות בהתאם לפונקציות של זמן ושל מקום , כלומר שבמקרים מסויימים 1+1 יהיה שווה שתיים ובמקומות אחרים ו / או בזמן אחר ( יתכן בהפעלה של אותה נוסחה בסיטואציה אחרת קרי שינוי אחד האלמנטים המשתתפים במשוואה ) פעולת החיבור הזו תיתן תוצאה שונה .

או בקיצור , מטמטיקה גמישה ביחס למרחב בו היא פועלת .

אני חושב שנהיה צריכים סוג שונה של מחשב כדי להפעיל את התרגלים הללו , קצת קשה ליראות את היכולת של המחשבים כיום בעבודה מול פונקציות שכאלו .

ובקשר לדיון והשאלה העומדת ,

האור הוא צורת מידע , האם זהו מידע של החוט להט / מדיום ? האם חומר הוא מידע ( אני חושב שכן ) ולכן הוא מתכלה ע"י מעבר אנרגיה בו ?

( רציתי בשלב זה להגיד תודה לכל מי שטרח לענות ולהשתתף - תודה , אני מתחיל לראות את "האור " ) [br]פורסם בתאריך: 30.05.2009 בשעה 17:28:15

RLM אני חולק עליך בנושא הזה אני לא חושב שחומר ניגמר , אבל כן חושב שמנורה ו / או מדיום מתכלה קרי מכלה את יכולתיו המיועדות ו / או הנוכחיות ע"י העברת אנרגיה בו , אני אומר זאת בקצרה ואל נא נפתח דיון על זה כעת , כך החומר מת קרי מכלה את היכולת לקשור את החלקים שבו לצורה בה הוא היה נתון , משל חול שהיה פעם סלע , הסלע לא נעלם הוא רק שינה צורה בעיקבות היותו המדיום להעברת אנרגיה ( מכנית של הפטיש שהכה בו ) .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האור הוא לא מידע - המידע נוצר מהאופן שבו הוא נע - מהאיפנון שלו (התדר שלו).

פוטון אחד לבדו לא נושא שום מידע לגבי שום דבר.

בקשר להתכלות של חומר שעוברת בו אנרגיה - זה קורה בגלל שהאנרגיה מומרת גם לאנרגית חום, שאליה

החומר רגיש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

( רציתי בשלב זה להגיד תודה לכל מי שטרח לענות ולהשתתף - תודה , אני מתחיל לראות את "האור " ) [br]פורסם בתאריך: 30.05.2009 בשעה 17:28:15

RLM אני חולק עליך בנושא הזה אני לא חושב שחומר ניגמר , אבל כן חושב שמנורה ו / או מדיום מתכלה קרי מכלה את יכולתיו המיועדות ו / או הנוכחיות ע"י העברת אנרגיה בו , אני אומר זאת בקצרה ואל נא נפתח דיון על זה כעת , כך החומר מת קרי מכלה את היכולת לקשור את החלקים שבו לצורה בה הוא היה נתון , משל חול שהיה פעם סלע , הסלע לא נעלם הוא רק שינה צורה בעיקבות היותו המדיום להעברת אנרגיה ( מכנית של הפטיש שהכה בו ) .

שמנורת להט "נשרפת" זה פשוט החוט להט התנתק בנקודה מסוימת וחשמל לא עובד דרכו יותר (כיוון שהמעגל פתוח)

בעיקרון-אם תחבר את החוט ותסגור הכל מחדש המנורה תעבוד עוד... אבל מי יעשה את זה בימינו שהמנורות כה זולות והאדם כה עצלן?

ובכלל חשבת פשוט לפתוח את הערך "פוטון" בוויקיפדיה באנגלית? התשובות שתקבל פה הן לא תאוריות חדשות ולא ידועות של גאונים מצדו השני של המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להבין את מהות האור לפני שתשאל מאיפה הוא מגיע ולאן הוא הולך ומתי הוא נגמר

כדי להבין את אלה, אתה צריך להשתתף בתהליך.

אנחנו צריכים להגיע למצב שבו תבין על מה ולמה אני מקשקש את מה שאני מקשקש אחרת תטען שאני פסול ופה נגמר הסיפור.

אולי לא תסכים איתי ועם זה אין לי בעיה אבל אתה צריך להבין אותי.

לי יש מידע של 20 שנה פלוס שלך אולי אין ואז אנחנו לא מדברים באותה שפה.

לדוגמא, כדי לדבר איתך על תורת הגלים, אני צריך לדעת מה אתה יודע בנושא ומה לא ואת זה אני משיג על ידי שאלת שאלות וביסוס מכנה משותף לדיון.

זו דרך ארוכה ( ואולי מייגעת ) אבל זו הדרך. מכיר את סיפור " הדרך הארוכה הקצרה והקצרה הארוכה " ?

תרצה , נמשיך. לא תרצה, לא נמשיך. תוכל לגבש דעתך עלי באיזו דרך שתבחר . כמו אדון infer73 שטוען שאני פוליטיקאי הזוי ומדבר לריק.

ה " אמת " לא צריכה הגנה ולא צריכה אותי בתור שומר. היא תהיה שם הרבה אחרי שאני יהפוך לאבק כוכבים. כמו קופרניקוס.

מי שמבקש שאני אכתוב את משנתי, מבקש סופר וזה אני לא.

שוב, כדי להבין את ההצהרות " סתומות " או " המפוצצות " או " ההזויות " שלי, אנחנו צריכים מינימום common ground and same language

:)

האם אתה מבין ש "אור " הוא תהליך מעבר " מידע " ? הוא לא קיים בפני עצמו, הוא מתגלה רק כאשר יש " הפרעה " ב " מרחב נתונים "

מה קורה בזמן שהמנורה דלוקה ומפיצה אור ואתה מביט בה מאיזה שהוא מרחק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוטון נפלט, נקלט בעצבי הראייה שלנו ומתורגם למידע תמונתי?

פוטון פה ופוטון שם.

בוא נעזוב כרגע את המידע התמונתי, למה אתה חושב שנפלט פוטון ? זה משהו שלמדת בדרך או משהו שחשבת עליו לבד ?

לא שאלה מכשילה ולא מחפש לרדת עליך.

infer73 , מכיוון שאתה טוען שאלה שטויות, בבקשה, הבמה לרשותך , HIT ME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שבנאדם מסתכל על מנורה וחושב על איך זה עובד... אבל כל זה לא שווה כלום ללא ידע פורמלי בפיזיקה שיכניס הכל לקונטקס (רמות אנרגיה,סוגי קרינות וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלומיניום , אני מתחיל לחשוש שלמעט חוש הומור סביר אין הרבה מה להוציא מימך , אתה חוזר על עצמך , כניראה זה בגלל השריטה , חמוד אתה מתעסק בשטויות במקום בעיקר , אותך לא צריך לעניין אם אני או כל אחד אחר יבין את מה שאתה כותב , אל תאגד לנו , אני יודע כבר לשרוך את הנעליים לבד וחוצה את הכביש לאחר שאני מביט ימינה ושמאלה ושוב שמאלה , טוב ? אז לעסק או לפיזדה . תודה .

TheReaper התגובה שלך לא מועילה .

RLM מיידע לעיניין זה זקוק להגדרה , עבורי מיידע זה כל דבר שעובד על הקשר בין חלקי החומר ולכן להבנתי ( שאיננה נתונה לויכוח ) יש את האפשרות לסווג אור כמידע ( סתם ראה ערך או למשל קרן שמש וכו' תרצה לקרא לזה אנרגיה , עדיין מקובל עליי כי אנרגיה יכולה להיות גם מיידע ובנושא זה אני דיי מסכים עם אלמונים שאור הוא מידע . )

דבר נוסף אולי ואכן חומר רגיש לחום ( זה נושא נוסף ) , עדיין זה לא משנה את העובדה המהותית של התכלות הקשר החומרי קרי התכלות החומר במובן שאותו ציינתי לעיל .

שוב פעם אלמונים , תפסיק להתגונן בטיפשותם של אחרים , אתה נישמע כמו הכוסיות הרווקות הזקונות באתר JDATE , יש לך משהו להגיד בעצמך ? תגיד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מידע זה דבר שעובד על הקשר בין חלקי החומר

סורי.. לא הבנתי את המשפט הזה..

בקשר לסיב אופטי, שוב, אם פשוט תעביר בסיב אופטי אור לא תקבל שום מידע.

מה שגורם לכך שמידע יעבור בסיב אופטי זה העובדה שהוא עובר באיפנון מסויים, כבה ונדלק, כבה ונידלק,

וכך מומר למידע בינארי, שלאחר עוד כמה שלבים מומר למידע שמיש.

בקשר להתכלות.. אם תיקח עכשיו חדר אטום, שאין בו אף אחד, אבל יש בו שני מחשבים שמתקשרים בWiFi,

אין ספק שבאוויר בחדר הזה עוברת אנרגיה (התקשורת האלחוטית)...האוויר בחדר הזה יתכלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...