האם אור נוצר או אולי הוא קיים תמיד ? - עמוד 9 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אור נוצר או אולי הוא קיים תמיד ?

עכביש בכביש

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש הבדל , המדיום הוא ההבדל , נוזל טעון מוביל עליו את המטען ואילו בחוט האנרגיה משתמשת ע"י החלפת מיטענים בחומר הקיים .

אם תרצה נוזל עובר בריק ואילו האנרגיה עוברת בחומר .

נו סע .

אתה עוד תגרום לי לקבל את הכוכב השני ( מה שאני משתדל להימנע , כי בשלישי אני מחליף שם משתמש - חח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל. נקודה. מבחינה חשמלית נטו, אלה היינו והך. ורק כדי לחזק את הדוגמא, חפש מידע על מעבר גז במצב פלזמה בצינור.

תכלס מה שיש לך זה יונים חיוביים ( מטען חיובי ) ולא יותר. " המדיום " מבחינה חשמלית לא משנה.

טוב, ממשיכים.

מכיוון שמטען חשמלי, מפיץ " מידע " ( זז, עומד, לא משנה ) ישנה שאלה קטנה.

איזה " מידע " זה ?

רוצו איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד היית בגילגול הקודם רקדנית אקזוטית יעני חשפנית ?

אתה כל הזמן עוצר לשאלות וטען לרוץ איתך ?

דיו .

יש מה שניקרא חנוך לנער על פי דרכו ואתה מנסה לאנוס אותנו לשמוע אותך רק בדרך שלך .

אתה יותר מידיי בונה את הבדיחה בדרך לפנאצ' ליין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל. נקודה. מבחינה חשמלית נטו, אלה היינו והך. ורק כדי לחזק את הדוגמא, חפש מידע על מעבר גז במצב פלזמה בצינור.

תכלס מה שיש לך זה יונים חיוביים ( מטען חיובי ) ולא יותר. " המדיום " מבחינה חשמלית לא משנה.

טוב, ממשיכים.

מכיוון שמטען חשמלי, מפיץ " מידע " ( זז, עומד, לא משנה ) ישנה שאלה קטנה.

איזה " מידע " זה ?

רוצו איתי.

"מידע"? על מה אתה מדבר? אתה מנסה להקנות איזו משמעות מיסטית לתורה חקורה היטב ומוכרת. מטען יוצר שדה חשמלי. זרם יוצר שדה מגנטי. יש סט של 4 משוואות דיפרנציאליות, משוואות מקסוול, שמקשר בין השדות, המטענים והזרמים. מפתרונות שונים של המשוואות האלה ניתן לקבל את כל התופעות האלקטרומגנטיות - החל מחוקי קירכהוף לזרם ומתח במעגלים מקובצים וכלה בחוק סנל באופטיקה. התורה האלקטרומגנטית היא יסודית ושלמה. אין בה שום דבר מיסטי.

לעניין הדוגמא שלך, אם זורם זרם קבוע, תוכל למדוד את השדה המגנטי בכל המרחב, לבצע עליו פעולת רוטור ולמצוא את הזרם. אז מה? לפי השדה המגנטי בלבד לא בטח שתוכל להבדיל בין זרם בחוט לזרם של נוזל מיונן בצינור. יש דרכים אחרות להבדיל ביניהם. אז מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא אוהב לחשוב לבד ... או.קיי. טעות שלך אבל שיהיה.

ה " מידע " זה עוצמת " השדה החשמלי " .

ככל שאתה מתרחק מ " שדה חשמלי " , העוצמה שלו קטנה בריבוע על כל יחידת מרחק.

אותו הדבר, אם אתה הצופה הנייח והמטען הוא הנייד. אתה תרגיש פחות " עוצמה או חוזק " בנקודה שלך.

The Invarse Square Law.

האפקט המגנטי לא משנה כרגע. תתייחס רק לאפקט החשמלי.

The Arcane :

משמעות מיסטית ? אתה סגור על עצמך ? כולם בבית ? איפה רמזתי דבר שכזה ?

זרם יוצר שדה מגנטי ? זה מה שמלמדים היום ?

א. קח כבל קואקסיאלי ( בהנחה שאין זליגה ) ותמדוד לי בבקשה " שדה מגנטי " מבחוץ.

ב. קח צינור חלול ותעביר עליו מטען ותמדוד לי בבקשה " שדה מגנטי " באיזור החלול. תכף תתן לי דוגמא של waveguide ...

תעשה ניסוי או תמצא לי מקורות ותחזור אלי עם תשובות.

אין, אין ואין שום דרך להבדיל בין מטען בחוט לבין חומר מיונן בצינור. אם אתה מכיר מידע אחר, הפנה אותי בבקשה.

איפה הייתי, אני כבר לא זוכר מרוב הקישקושים שלי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדה חשמלי זז יוצר שדה מגנטי, ולהפך.. זה לא נכון? ???

הרי זה מה שגורם לגל אלקטרומגנטי ליהיות מסוגל לנוע ללא תווך.

השדה החשמלי והמגנטי יוצרים אחד את השני ומתקדמים.. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" שדה חשמלי " משתנה, זה מה שיוצר את ה " אפקט המגנטי ".

מכיוון ששדה זז הוא גם שדה משתנה אתה צודק. אבל העיקרון הוא במשתנה. השדה עצמו.

לא המטען ולא קדחת ולא בטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.. "משתנה" זו המילה שחיפשתי.. (זז היה הנפצה כי לא מצאתי מילה מתאימה.. :P)

אוקיי. אז יש לנו מים שנעים בצינור, או חשמל שרץ בכבל, אי אפשר להבדיל בניהם, וזה לא משנה.

הם יוצרים "הפרעה" לסביבה - פולטים קרינה אלקטרומגנטית..

הגענו למסקנה שכל מכשיר חשמלי פולט קרינה אלקטרומגניטית.

עד פה לא חידשנו שום דבר. (אולי חוץ מהעובדה שגם צינור עם מים חמים פולט קרינה אלקטרומגנטית).

מה הלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא אוהב לחשוב לבד ... או.קיי. טעות שלך אבל שיהיה.

ה " מידע " זה עוצמת " השדה החשמלי " .

ככל שאתה מתרחק מ " שדה חשמלי " , העוצמה שלו קטנה בריבוע על כל יחידת מרחק.

אותו הדבר, אם אתה הצופה הנייח והמטען הוא הנייד. אתה תרגיש פחות " עוצמה או חוזק " בנקודה שלך.

The Invarse Square Law.

האפקט המגנטי לא משנה כרגע. תתייחס רק לאפקט החשמלי.

The Arcane :

משמעות מיסטית ? אתה סגור על עצמך ? כולם בבית ? איפה רמזתי דבר שכזה ?

זרם יוצר שדה מגנטי ? זה מה שמלמדים היום ?

א. קח כבל קואקסיאלי ( בהנחה שאין זליגה ) ותמדוד לי בבקשה " שדה מגנטי " מבחוץ.

ב. קח צינור חלול ותעביר עליו מטען ותמדוד לי בבקשה " שדה מגנטי " באיזור החלול.

תעשה ניסוי או תמצא לי מקורות ותחזור אלי עם תשובות.

אין, אין ואין שום דרך להבדיל בין מטען בחוט לבין חומר מיונן בצינור. אם אתה מכיר מידע אחר, הפנה אותי בבקשה.

איפה הייתי, אני כבר לא זוכר מרוב הקישקושים שלי ...

א) תגיד לי, אתה עושה צחוק? אני סטודנט שנה שלישית להנדסת חשמל, אל תרצה לי על חישובי שדות, בסדר? שום דבר ממה שאמרת לא משנה את העובדה שזרם הוא מקור של שדה מגנטי.

ב) שדה קבוע לא מכיל שום "מידע". אם אתה מודד שדה קבוע אתה לא יכול לדעת כלום, אלא אם כן אתה מודד אותו בכל המרחב. אתה שם עכשיו גלאי שמודד שדה בנקודה מסויימת. אתה יודע מה גודל המטען שיוצר אותו? מה המיקום שלו? לא. זה יכול להיות מטען של קולון במרחק מטר, זה יכול להיות מטען של שני קולון במרחק של שורש 2 מטר, או שזה בכלל יכול להיות לוח טעון בצורה של הראש של מיקי מאוס, בצד השני של העיר.

ג) אני אומר "משמעות מיסטית" רק כי אני לא מבין למה אתה מנסה להגיע. תגיד לי, מה הטענה שלך? למה אתה מנסה להביא אותנו? מה הפואנטה? מה הנקודה? מה המשל? מה הלקח? אתה לא מחדש לי כלום ובכל זאת אתה מנסה להוכיח לי משהו. מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רוצה להקפיץ את מונה ההודעות שלו ,

רוצה למקסם את התשומת לב על חשבון הזמן שהוא בילה עם עצמו בלהגות את התאוריות שלו .

הוא מבולבל

הוא גאון

אני עדיין לא יודע

( אני חושש שגם הוא לא ) ( חח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) תגיד לי, אתה עושה צחוק? אני סטודנט שנה שלישית להנדסת חשמל, אל תרצה לי על חישובי שדות, בסדר? שום דבר ממה שאמרת לא משנה את העובדה שזרם הוא מקור של שדה מגנטי.

ב) שדה קבוע לא מכיל שום "מידע". אם אתה מודד שדה קבוע אתה לא יכול לדעת כלום, אלא אם כן אתה מודד אותו בכל המרחב. אתה שם עכשיו גלאי שמודד שדה בנקודה מסויימת. אתה יודע מה גודל המטען שיוצר אותו? מה המיקום שלו? לא. זה יכול להיות מטען של קולון במרחק מטר, זה יכול להיות מטען של שני קולון במרחק של שורש 2 מטר, או שזה בכלל יכול להיות לוח טעון בצורה של הראש של מיקי מאוס, בצד השני של העיר.

ג) אני אומר "משמעות מיסטית" רק כי אני לא מבין למה אתה מנסה להגיע. תגיד לי, מה הטענה שלך? למה אתה מנסה להביא אותנו? מה הפואנטה? מה הנקודה? מה המשל? מה הלקח? אתה לא מחדש לי כלום ובכל זאת אתה מנסה להוכיח לי משהו. מה זה?

א. כבוד !!!! כפיים !!!! כוכביות לרוב !!!

סטודנט יקר, לך תעשה ניסוי, תסיק מסקנות ( כלשהן ) בנושא ואז נמשיך. אל תצטט לי " שנה שלישית " בהנדסת חשמל. אני לא גאון מתמטי ולא גאון בכלל

אבל אני יכול ללמד אותך דבר או שניים או שלוש. אתה שנה שלישית, אני שנה 20 + ( והכוונה שלי היא מבחינת מידע נטו ) יש אפשרות זו או אחרת שאתה הרבה יותר חכם ממני

ואז אשמח ללמוד ממך דבר או שניים או שלוש. זרם הוא לא המקור של האפקט המגנטי.

ב. שדה קבוע לא מכיל מידע ? קטעים איתך ! תגיד לי, מסה נתונה, כלשהי, במרחב כלשהו, זה לא " שדה נתונים קבוע " ?

אף פעם לא טענתי שאפשר לדעת מה גודל המטען, נהפוך הוא. אי אפשר.

ג. פאונטה ? נו זה קצת ארוך, מי שיתמיד, אני מקווה שיבין בסוף. לא בטוח שיסכים אבל יבין על מה זיינתי את השכל עד הפואנטה.

RLM, אני תיכף איתך.

עכביש ... אתה פטיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...