שמעתי על איזה מכשיר יותר טוב מאייפון לא מוכר בארץ.. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמעתי על איזה מכשיר יותר טוב מאייפון לא מוכר בארץ..

Cha0stAlker

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון שמעתה נכון. והמכשיר הוא של Toshiba . הוצג בתערוכה האחרונה בספרד . אבל במקום להתעסק עם ספקולציות כאלו ואחרות - תעזרו לאנשים בפורום בשאלות ועזרה בתחומים יותר חשובים מאשר שמעתי..........................""""

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שמעתה נכון. והמכשיר הוא של Toshiba . הוצג בתערוכה האחרונה בספרד . אבל במקום להתעסק עם ספקולציות כאלו ואחרות - תעזרו לאנשים בפורום בשאלות ועזרה בתחומים יותר חשובים מאשר שמעתי..........................""""

ואתה.... טועה!

מדובר במכשיר הMeizu M8 ששוחרר לאחרונה:

http://www.ciscam-china.com/productshow.asp?pbname=NEW_Electronics&psname=&pid=89

לפי בירורים שלי עם החנות הספציפית הזאת, ניתן לרכוש דרכם את המכשיר בגרסת ה16GB-לבן ב320$, ומשלוח זה 50$

מקבלים יחד עם זה באתרם נרתיק סיליקון ומגן מסך.

בכל מקרה, מדובר במכשיר מאוד מתקדם בעל מעבד של 667Mhz, ומבוסס על CE 6.0 (עליו יבוסס Mobile 7!!!)

המסך שלו הוא 720X480 ותומך בHD.

אני כבר בונה על לקנות אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר הזה אפילו לא תומך דור 3.5,

כבר ראיתי עליו ביקורות.

עם כמה שהוא מכשיר יפה וחמוד, אבל חבל.

אגב, המכשיר של TOSHIBA, שמגיע עם מסך 4.1 אינץ' אם אני לא טועה, התגלה כלא משהו במיוחד, אפילו בביקורות קטנות שעשו עליו המערכת נתקעה ולא הגיבה, שזה היה קצת מצחיק ואבסורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי לא.... הוא לא תומך ב-3.5... :-\ זה נשמע לי כמו - אוייויויייי!!!.... WTF? למי איכפת שהוא לא תומך ב-3.5? הוא מכשיר טוב? כן, יופי.

אכן :) חוץמזה, הוא עולה 320 דולר, בזמן שהאיפון עולה 600, אז אמממ..... בפחות מחיר מקבלים משהו יותר טוב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה.... טועה!

מדובר במכשיר הMeizu M8 ששוחרר לאחרונה:

http://www.ciscam-china.com/productshow.asp?pbname=NEW_Electronics&psname=&pid=89

לפי בירורים שלי עם החנות הספציפית הזאת' date=' ניתן לרכוש דרכם את המכשיר בגרסת ה16GB-לבן ב320$, ומשלוח זה 50$

מקבלים יחד עם זה באתרם נרתיק סיליקון ומגן מסך.

בכל מקרה, מדובר במכשיר מאוד מתקדם בעל מעבד של 667Mhz, ומבוסס על CE 6.0 (עליו יבוסס Mobile 7!!!)

המסך שלו הוא 720X480 ותומך בHD.

אני כבר בונה על לקנות אותו :)

[/quote']

לא הבנתי, אז כאילו כולל משלוח זה יעלה לי 370$ כלומר בערך 1500 ש"ח בסה"כ? :o

אפילו הפלא שלי W980 אריקסון עולה פי שתיים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, אז כאילו כולל משלוח זה יעלה לי 370$ כלומר בערך 1500 ש"ח בסה"כ? :o

אפילו הפלא שלי W980 אריקסון עולה פי שתיים יותר...

אפרופו בנוגע למיסים, הם יכתבו על זה Gift או Demo וכדומה כדי להימנע מלשלם אותם, וכך זה יוצא 1500 נקי :)

הבעייה היא שאין אחריות, כאילו יש אחריות אם זה מגיע שבור (אף פעם לא קרה להם) מצלמים את זה מראים להם והם שולחים אחד חדש.

ואם זה מתקלקל בזמן תקופת האחריות של השנה יש לשלם על משלוח התיקון, אבל גם ככה בארץ קונים איפונים משומשים ב2500 ש"ח ללא אחריות, אז מה זה משנה :P

מה עוד הוא גם פתוח לכל הרשתות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר עצמו נהדר לא רע בכלל גם הממשק שלו מהיר ונוח...בהחלט אם הוא במחיר כל כך זול אז שווה לקנות אותו.

אבל תתפלא מי שכתב כאן על דור 3.5, בגלל זה אנשים לא קונים מכשירים, כמובן בעוד שהמכשיר עצמו לא כל כך מוכר כיוון שהחברה גם היא לא ממש מוכרת ולרוב אנשים חושבים שהיא גנרית, אז אם כבר מוציאים מכשיר עושים את זה עד הסוף עם כל האופציות, להוציא KILLER אבל בלי אופציות כלשהן יכול לדפוק תעסק לפעמים...

בכל מקרה נראה מה יהיה כשיגיע אולי נקנה כזה מתנה לאחותי..גם ככה היא מנג'סת לי בראש על מכשיר מגע :silly:

יש למכירה בארץ עדיין או שעוד לא?

אגב זה רק אני או שיש לו מסך CAPACITIVE??? כמו של האייפון אני מתכוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר עצמו נהדר לא רע בכלל גם הממשק שלו מהיר ונוח...בהחלט אם הוא במחיר כל כך זול אז שווה לקנות אותו.

אבל תתפלא מי שכתב כאן על דור 3.5, בגלל זה אנשים לא קונים מכשירים, כמובן בעוד שהמכשיר עצמו לא כל כך מוכר כיוון שהחברה גם היא לא ממש מוכרת ולרוב אנשים חושבים שהיא גנרית, אז אם כבר מוציאים מכשיר עושים את זה עד הסוף עם כל האופציות, להוציא KILLER אבל בלי אופציות כלשהן יכול לדפוק תעסק לפעמים...

בכל מקרה נראה מה יהיה כשיגיע אולי נקנה כזה מתנה לאחותי..גם ככה היא מנג'סת לי בראש על מכשיר מגע :silly:

יש למכירה בארץ עדיין או שעוד לא?

אגב זה רק אני או שיש לו מסך CAPACITIVE??? כמו של האייפון אני מתכוון

אני יודע שבעיקרון המסך של הMeizu יותר איכותי, אבל אין לי מושג אם הוא CAPACITIVE, אני יודע שהוא multi touch :)

תשאל את כל השאלות שלך באתר המעריצים של Meizu: www.meizume.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא מולטי טאץ מקנה לו יתרון...זה מצויין, רק האם הוא עובד טוב עם כפפות על הידיים.... :silly:

לפי הסרטון כמעט שהבחור לא לוחץ על המסך..והמכשיר עובד דיי מהר..

אגב מגה הרצים לא ממש פאקטור פה, הכל תלוי במעבד עצמו, יש לו מעבד 667 מגה הרץ, לאומניה יש 630/650 לא זכור לי בדיוק (הרגיל) והוא עובד יותר לאט מהמכשיר שלי שבעל נתונים דומים אך מעבד 530 מגה הרץ.

נכנס לבדוק מה זה בדיוק באתר המעריצים הזה...למרות שלמי יש כוח עכשיוץ

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...