שמעתי על איזה מכשיר יותר טוב מאייפון לא מוכר בארץ.. - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמעתי על איזה מכשיר יותר טוב מאייפון לא מוכר בארץ..

Cha0stAlker

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קרא את האותיות הקטנות:

"$199 ו-$299 ישארו המחירים (לבעלי חוזה התחייבות)"

כנראה זה יעלה כמו הIPHONE היום, 3500-4000 ש"ח :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת חוזה התחייבות?

הוא רק בארה"ב שם אתה מתחייב לשנתיים אם אני לא טועה לAT&T שזו חברת (כמו סלקום) ואז אתה מקבל את הIphone במחיר המוזל.

אם אתה רוצה לקנות אותו ללא החוזר זה יעלה 3500-4000 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד וזה אפשרי לשדרג את גרסאות המכשירים האלה כשיוצאים

נגיד

Jack Wong, CEO of Meizu has just announced some new informations about their upcoming mobile phone, but instead of calling it M9, he said they are planning to release a new version of M8 with 3G capabilities (TD-SCDMA), , and a 5 megapixel camera with LED flash. He mentioned they are also planning to release a WCDMA version later.

אז זה כאילו אותו מכשיר רק כמו שדרוג קטן(טוב נו לא ממש קטן), אז אפשר יהיה להחליף אותו נגיד בעד ה M8 הרגיל שעכשיו נמכר פשוט בתוספת תשלום קטנה יותר? או שדברים כאלה לא הולכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד וזה אפשרי לשדרג את גרסאות המכשירים האלה כשיוצאים

נגיד

Jack Wong, CEO of Meizu has just announced some new informations about their upcoming mobile phone, but instead of calling it M9, he said they are planning to release a new version of M8 with 3G capabilities (TD-SCDMA), , and a 5 megapixel camera with LED flash. He mentioned they are also planning to release a WCDMA version later.

אז זה כאילו אותו מכשיר רק כמו שדרוג קטן(טוב נו לא ממש קטן), אז אפשר יהיה להחליף אותו נגיד בעד ה M8 הרגיל שעכשיו נמכר פשוט בתוספת תשלום קטנה יותר? או שדברים כאלה לא הולכים?

תלוי בחנות עצמה, אני משער שלא :\ אבל שלחתי עכשיו מייל לMPtech כדי לבקש מהם לייבא את הMeizu M8 כי הם היבואנים הרשמיים של בארץ.

הבאתי להם קישורים, הסברתי להם דברים והכי חשוב שאלתי אם הם יוכלו להכין לו עברית.

אם אין עברית זה בכלל לא שווה כי אז לא ניתן לקבל SMS בעברית :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר פה לעשות תמיכה בעברית לא?

http://www.pocketpc.co.il/

אם לא, מאצית באיזה אתר EYRON ,נ250 ש"ח...http://www.pdastore.co.il/pdastore/product.aspx?p_id=3948

ושנייה חשבתי שאתה מייבא מחנות אחרת , לא MPTECH...

צריך לשאול אותם אם הם באמת יכולים, כי אם כן אז זה יהיה נפלא

אם לא, אני צריך לשאול אם היבואן הרשמי של בארץ יעשה זאת תוך ייבוא של המכשיר לארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותי מאד מעניין המכשיר אז בואו בבקשה נעשה סיכום בניים פשוט ..

יש אפשרות לפרוץ את המכשיר ולהתקין עברית ?

המכשיר פתוח לכל הרשתות בארץ ואפשר לשים לו כרטיס SIM ככל העולה על רוחי ?

למכשיר יש חיישני תזוזה ?

יש אפשרות להתקין במכשיר אפלקציות ומשחקים ?

יש BT ?

נראה לי שאלו השאלות שאנשים הכי רוצים עליהם תשובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותי מאד מעניין המכשיר אז בואו בבקשה נעשה סיכום בניים פשוט ..

יש אפשרות לפרוץ את המכשיר ולהתקין עברית ?

המכשיר פתוח לכל הרשתות בארץ ואפשר לשים לו כרטיס SIM ככל העולה על רוחי ?

למכשיר יש חיישני תזוזה ?

יש אפשרות להתקין במכשיר אפלקציות ומשחקים ?

יש BT ?

נראה לי שאלו השאלות שאנשים הכי רוצים עליהם תשובה..

-אין צורך לפרוץ את המכשיר (שוחרר לו כבר SDK) אך לא ידוע אם ניתן להתקין עברית עליו (כגון עברית של Eyron, שאמורה לפעול אך עדיין לא ניסו זאת)

-המכשיר פתוח לכל הרשתות בארת ואפשר לשים לו כרטיס SIM ככל העולה על רוחך (אך יש לזכור שהוא פועל בGSM 900, 1800 כמו בארץ)

-למכשיר יש חיישני תזוזה

-יש אפשרות להתקין במכשיר כמו IGO 8 (שנבדק ונעשה בהצלחה), צריך לבדוק מה יעבוד ומה לא, ומשחקים אותו הדבר אך כמובן ישנם מפתחי צד 3 שיוצרים תוכנות ומשחקים בחינם לMeizu M8

-יש BT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המקלט WIFI באיכות גבוהה כמו אצל הIPHONE שקולט לך מחשבים מאיזור חיוג אחר ? חחח או שזה WIFI כמו של המחשבי כף יד של לפני 5 שנים.. שצריך להניח את הפלאפון על האנטנה של הראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...