שמעתי על איזה מכשיר יותר טוב מאייפון לא מוכר בארץ.. - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמעתי על איזה מכשיר יותר טוב מאייפון לא מוכר בארץ..

Cha0stAlker

Recommended Posts

דווקא ממה שראיתי ביוטוב הוא מגיב די מהר, יותר מהיר מאייפון.

והאיכות של התמונה נראית בסדר...

על סמך בכלל אתה אומר את זה? אתה יכול לתת איזה לינק או משהו? אולי באמת אתה צודק ואין ממה להתלהב שם...

אגב מישהו יודע מה ההבדל בין הM8 הרגיל לבין ה MiniOne ?

ורק שאני אבין, אם יש אפשרות להשיג אייפון 8 או 16 GB באותו מחיר כמו M8 עם אותו הזיכרון, מה כדאי יותר?

לפי הסרטון הזה

http://www.pmptoday.com/2009/02/24/meizu-m8-phone-test/

השפה של הטלפון היא אנגלית וסינית מעורבבת , אני מקווה שאפשר שזה יהיה רק אנגלית ,נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנה הלינק, כדאי להפעיל את הHQ כדי לראות יותר טוב וברור.

אולי זה מה שראית וקראת את אחד המגיבים הליצנים שרשם שם שהM8 זה המכשיר השמאלי (שבאמת נראה הרבה יותר טוב בהכל), אבל בשביל להבהיר: המכשיר השמאלי זה האייפון והימני זה המייזו.

וכנראה לא הבנת מה שרשמתי:

בהנחה שאין למכשיר בכלל תמיכה בעיברית (עוד לא ראיתי מקור שאומר דבר כזה) וזה סביר להניח המצב: איזה לדעתך מכשיר באמת יותר כדאי ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי כל כך על המכשיר הזה אבל אני די בטוח שהוא לא תומך בתוכנות צד 3 וגם אם כן אני בטוח שאין כל כך ומשחקים כמו שיש לאייפון

וזה היתרון של האייפון ובגלל זה קניתי אותו ולא כל מכשיר אחר :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי כל כך על המכשיר הזה אבל אני די בטוח שהוא לא תומך בתוכנות צד 3 וגם אם כן אני בטוח שאין כל כך ומשחקים כמו שיש לאייפון

וזה היתרון של האייפון ובגלל זה קניתי אותו ולא כל מכשיר אחר :D

ט...............עות

ונהפוך הוא, לM8 שוחרר SDK כדי שיוכלו לפתח אליו תוכנות צד שלישי, ותוכנות כמו IGO 8 גם עבדו :)

אהמ מתי הIPHONE שוחרר ומתי הM8? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שאין למכשיר בכלל תמיכה בעיברית (עוד לא ראיתי מקור שאומר דבר כזה) וזה סביר להניח המצב: איזה לדעתך מכשיר באמת יותר כדאי ? :)

מייזו M8 . אני לא צריך ממש עברית , מצדי שיהיה אנגלית. לא אכפת לי

חוץ מזה נראלי שאפשר יהיה לשנות את זה לעברית שכבר יוציאו תמיכה בעברית.

ולגבי האינטרנט אתה לא יכול לבסס את הדברים שאמרת רק על סרטון אחד.

יכול להיות שהאייפון היה מחובר לאינטרנט ובמייזו הוא התשמש ב WIFI , שיכול להיות איטי יותר.

בסרטון שאני סתכלתי באתר אחר, האינטרנט במייזו ממש מהיר. לא כמו בסרטון שנתת.

מה גם , אני אוהב את זה שהוא קצת יותר קטן מהאייפון. לדעתי זה מקנה לו יתרון.

התלוננת גם על הבהירות של המסך, אז שתדע ,אתה יכול לשנות אותה.

מה שמדאיג אותי זה האם זה חסרון משמעותי שזה לא דור שלישי...? והאם הוא באמת בינתיים נמכר רק בגרסת הניסיון ולא במקורי שלו.

אגב ייצא M9 שאמור להיות עוד יותר טוב ממה שקראתי..(או לפי מה שהבטיחו חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה לא שואל מה יותר טוב אלא רוצה לשכנע את עצמך להאמין שהמייזו יותר טוב לקנייה הקרובה שלך ומחפש חיזוקים לכך על ידי שאלות ולאחר מכן אתה עונה על השאלות שבעצמך שאלת אם התשובות לא מצאו חן בעינייך :) .

רק כדי שיהיה ברור - אני לא טוען שהאייפון יותר טוב או המייזו יותר טוב, אני רק אומר מה אני רואה ומה נראה לי בעקבות הכל וזהו. ככה שאני לא מבסס שום דבר ולא טוען שום דבר - אלא רק אומר מה ראיתי. בתוך תוכי אני באמת רוצה שהמכשיר הזה יהיה בסוף מוצלח יותר - הוא יותר פתוח ויותר קטן. בינתיים אני לא רואה את זה לצערי ונראה לי כבר באיזו ביקורת או שתיים ראיתי מסקנות שהוא יותר נוקשה ופחות חלק מהאייפון , וגם בוידאו שמשווה את הממשק של תצוגת זה נראה כך.

אני חוזר - זה רק מה שראיתי ואני לא טוען שום דבר. ממש אשמח לראות מידע השוואתי (בעיקר ) שמציג דברים אחרים.

אם אתה בכלל לא משתמש בעיברית (ז"א בעיקר לא מקבל אסאמאסים מאנשים וגורמים שונים בארץ ש97 אחוז מהם רושמים בעיברית, וגם לא גולש באתרים בעיברית)) אז אני באמת חושב שהדרך בפני המייזו פתוחה בפנייך... (ד"א - איך הגעת למסקנה שיוציאו תמיכה בעיברית כמו שכתבת?).

וד"א - איזה מצחיק אתה - אתה כועס עלי שלא הבאתי לינק לוידאו ובתגובה העוקבת שלך אתה מדבר על שסותר את הוידאו שהבאתי בלי לתת לינק בעצמך ? :lol:

ולמה אתה רושם שיצא M9 ? רק אמרו שעובדים על גירסה נוספת - משהו עם דור 3... אתה בטוח שיצא ? יכול להיות שאתה מרכיב את הפאזל בצורה חובבנית מדי ?

בקיצור - ::) ...

אל תדאג - המייזו יגיע אלייך אחרי שתקנה אותו, אבל לא צריך לאבד את הריכוז בגלל ההתרגשות והצפייה מהורטת העצבים למכשיר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראלי הבנת הכל קצת לא נכון...

דרך אגב הלינק כן הבאתי http://www.pmptoday.com/2009/02/24/meizu-m8-phone-test/

לא שמת לב כנראה...

ואני לא מנסה לשכנע אף אחד ובטח שלא את עצמי שהמייזו "טוב יותר" . אני פשוט לא אוהב כשאנשים אומרים משהו בהתבסס על אחד , בלי לדעת פרטים עליו (למשל בסרטון שהבאת אם הוא מחובר לאינרטנט דרך WIFI או לא )

לי לא אכפת מי יותר טוב, אני מנסה להגיע למסקנה מי יותר טוב, כי אני גם ככה משיג את האייפון במחיר דומה. כך שהמחיר זה לא מה שקובע אצלי כרגע. אני מנסה להבין מה באמת משתלם יותר מבחינת ביצועים כאילו ונוחות .

לגבי עברית , נראלי התבלבלתי , חשבתי שרק השפה של המכשיר תיהיה שונה אבל אני כן אראה הודעות בעברית =\ חידשת לי.. זה באמת מבאס..

ואמור לצאת תמיכה בעברית כנראה בעוד כמה זמן. למרות שאני ממש לא בטוח.אבל זאת תיהיה טעות אם הם לא יתחילו לתמוך בכל מיני שפות אחרות חוץ מאנגלית וסינית.

M9 סתם ראיתי איפהשהו אז כתבתי שראיתי,לא צריך לקחת הכל כזה רציני.

בכל אופן, אולי פשוט נסכם את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהמכשירים? כי לכל אחד חשוב משהו אחר , אז למישהו המכשיר יכול להתאים ולמישהו לא. וככה אפשר להבין מה מתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה לא שואל מה יותר טוב אלא רוצה לשכנע את עצמך להאמין שהמייזו יותר טוב לקנייה הקרובה שלך ומחפש חיזוקים לכך על ידי שאלות ולאחר מכן אתה עונה על השאלות שבעצמך שאלת אם התשובות לא מצאו חן בעינייך :) .

רק כדי שיהיה ברור - אני לא טוען שהאייפון יותר טוב או המייזו יותר טוב, אני רק אומר מה אני רואה ומה נראה לי בעקבות הכל וזהו. ככה שאני לא מבסס שום דבר ולא טוען שום דבר - אלא רק אומר מה ראיתי. בתוך תוכי אני באמת רוצה שהמכשיר הזה יהיה בסוף מוצלח יותר - הוא יותר פתוח ויותר קטן. בינתיים אני לא רואה את זה לצערי ונראה לי כבר באיזו ביקורת או שתיים ראיתי מסקנות שהוא יותר נוקשה ופחות חלק מהאייפון , וגם בוידאו שמשווה את הממשק של תצוגת זה נראה כך.

אני חוזר - זה רק מה שראיתי ואני לא טוען שום דבר. ממש אשמח לראות מידע השוואתי (בעיקר ) שמציג דברים אחרים.

אם אתה בכלל לא משתמש בעיברית (ז"א בעיקר לא מקבל אסאמאסים מאנשים וגורמים שונים בארץ ש97 אחוז מהם רושמים בעיברית, וגם לא גולש באתרים בעיברית)) אז אני באמת חושב שהדרך בפני המייזו פתוחה בפנייך... (ד"א - איך הגעת למסקנה שיוציאו תמיכה בעיברית כמו שכתבת?).

וד"א - איזה מצחיק אתה - אתה כועס עלי שלא הבאתי לינק לוידאו ובתגובה העוקבת שלך אתה מדבר על שסותר את הוידאו שהבאתי בלי לתת לינק בעצמך ? :lol:

ולמה אתה רושם שיצא M9 ? רק אמרו שעובדים על גירסה נוספת - משהו עם דור 3... אתה בטוח שיצא ? יכול להיות שאתה מרכיב את הפאזל בצורה חובבנית מדי ?

בקיצור - ::) ...

אל תדאג - המייזו יגיע אלייך אחרי שתקנה אותו, אבל לא צריך לאבד את הריכוז בגלל ההתרגשות והצפייה מהורטת העצבים למכשיר ...

מחזק :P

אבל אני בכל זאת חייב להגיב.

אני יודע בוודאות שאני אקנה את הM8, ועשיתי עליו מחקר של שנה (כן כן שנה) אז זה מה שיש לי לומר:

-לא שזה כלכך משנה, אבל מידת נוקשיותו וחליקותו (חחח) מעולה ואפילו שווה לאייפון, לא חסרים ביקורות שמציינות זאת.

-אתה צודק, באמת שחכתי מעניין הSMS, נראה איך נסתדר :P בסופו של דבר ימכרו את הmeizu m8 בארץ, ואז יהיה לו עברית, אבל מתי זה יקרה, מי יודע :-\

-אכן תצא גרסא חדשה של M8, הMeizu M8 3G שוחחתי עם והם אמרו שהוא יצא ב2010 ככה.

אגב, הסרטונים שראית שמשווים את מהירות גלישתו של הMeizu M8 לIphone לא רלוונטים יותר, שחררה עדכוני גרסא רבים מאז ששיפרו משמעותית את מהירות גלישתו של הMeizu M8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מה מהם הוא המייזו ?

http://www.fxp.co.il/showthread.php?p=28269011

השמאלי או הימני ? כי חיפשתי בגוגל לתמונות והגעתי לפורום ההוא וזה נראה שלמייזו מסך די טוב נראלי

**כרגע קראתי שהגרסת TEST של הM8 הוא עם WIFI , אבל האוריגינלי הוא בלי =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מה מהם הוא המייזו ?

http://www.fxp.co.il/showthread.php?p=28269011

השמאלי או הימני ? כי חיפשתי בגוגל לתמונות והגעתי לפורום ההוא וזה נראה שלמייזו מסך די טוב נראלי

**כרגע קראתי שהגרסת TEST של הM8 הוא עם WIFI , אבל האוריגינלי הוא בלי =\

זה נכון חלקית.

יש גם גרסאות של WIFI שהם לא TEST (כמו החנות שציינתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי אתה אומר אפשר יהיה לפחות לעשות פריצה לעברית בM8 כמו באייפון ? או שהם ישחררו עברית?

כי ת'כלס השפה של המכשיר לא משנה לי, אבל אני לא אראה סמסים בעברית,זה הבעיה...=\

ואם אני אקנה עכשיו את המכשיר , אם תצא תמיכה בעברית אני אוכל להתקין את זה במכשיר שלי? או שאני אצטרך כבר לקנות את החדש?

ואני מאוד מקווה שאני אוכל להתשמש בTALKMAN עם הM8 הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי אתה אומר אפשר יהיה לפחות לעשות פריצה לעברית בM8 כמו באייפון ? או שהם ישחררו עברית?

כי ת'כלס השפה של המכשיר לא משנה לי, אבל אני לא אראה סמסים בעברית,זה הבעיה...=\

ואם אני אקנה עכשיו את המכשיר , אם תצא תמיכה בעברית אני אוכל להתקין את זה במכשיר שלי? או שאני אצטרך כבר לקנות את החדש?

ואני מאוד מקווה שאני אוכל להתשמש בTALKMAN עם הM8 הזה...

דווקא מישהו בישראל ציין שאפשר להתקין עברית על הMeizu M8, EYRON.

אבל כשיהיה לי את הM8 אני אבדוק זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה המישהו הזה אמר את זה בפורום של FXP בלינק שניתן כאן כרגע ?

כי הדיון מתחיל לאט לאט להראות כמו הדיונים בפורום ההוא (רק בלי הרבה דוגרי, יעני ואשכרה... אשכרה).

טוב, כשייצא האייפוד 12 בשנה הבאה עם תמיכה בעיברית כמו שעשו בווינדווס ו 7 ופריצה לג'יפורס ("ואני יודע שאין בו ג'יפורס אבל אני רוצה רק לראות את המשחק ולא לשחק בו אז אני מניח שלא צריך להתקין את הכרטיס באייפון בשביל זה...").

אה - ושנה הבאה כמובן יהיה שלום כולל (ויש לי לינק לזה).

בקיצור, ברצינות עכשיו - נראה שצריך ת'רד רציני ורישמי יותר על המכשיר הזה, בלי כל מיני קביעות שמשהו יותר מהיר כי בצרפת שבדק אתר X עלה יותר מהר מוידאו בסין שהעלה בכלל את אתר Y או שאם מישהו טרח ובזבז מאות שעות על חשבון הזמן הפרטי והמשפחה שלו לפתח משהו לאייפון הפופולארי אז בטuח מישהו יעשה את זה גם ל"בלאיפון"... (אולי כן ואולי לא - הכל תלוי בפופולאריות).

בקיצור מכשיר עם אחלה פוטנציאל, נקווה שימומש בכיוון הנכון. אם היתי תושב של מדינה דוברת אנגלית בטח גם היתי קונה אותו.

*אור כהן - תתחדש !! וכל הכבוד שאתה מוותר על היכולת לקרוא SMS בעברית מהאנשים הקרובים אלייך בשביל הכייף בגאדג'ט חדש. רק תיזכור שתפסנו את המילה שלך ואם אחרי כל ההכרזות קנייה שלך פה לא תיקנה את המכשיר ונגלה ששיגעת לנו את השכל אז נעשה לך זובור ונישלח אותך ל FXP :lol: (בצחוק - כן?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח עם חוש הומור אתה אחי..

שמע , אבל יש חברות שיכולות להתקין תמיכה בעברית למכשירים ,לא?

http://www.pocketpc.co.il/

אז אפשר לשלם איזה מאה ש"ח ושיתמוך בעברית...

או שזה לא הולך ככה?

ותגיד , יש לך או למישהו אחר מושג מהי רמת הקרינה של ה M8 ? או שתלוי במיקום שהוא נמצא או משהו כזה?

עריכה: שאלתי את משרד התקשורת לגבי אם אני צריך את האישור שלהם כדי לייבא את המכשיר , אז ענו לי:

"על פי הנהוג היום, מותר לבצע יבוא אישי כל מכשיר אחד ללא אישור משהת"ק אלא ישירות במכס

בברכה

שאול כץ"

רק נוצרת בעיה, מהחנות שאור פירסם, המוכרת אמרה שיש משלוח מיוחד שיכול לעקוף את המכס וכך לא נצטרך לשלם מכס, ולפי התשובה של משרד התקשורת זה חייב לעבור במכס? או שהם "לא ידעו" אם אני אזמין את זה במשלוח המיוחד הזה שעבור את המכס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...