שמעתי על איזה מכשיר יותר טוב מאייפון לא מוכר בארץ.. - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמעתי על איזה מכשיר יותר טוב מאייפון לא מוכר בארץ..

Cha0stAlker

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כבר ב17 ביולי ייצא חדש שיעקוף את ה M8 הזה וגם את הM8 3G

לפי מה שקראתי..

אגב אם לקנות את ה M8 , עדיף לקנות את ה TEST VERSION

לטסט יש QUAD BAND ו WIFI

לרגיל אין WIFI וזה DUAL BAND

חוץ מזה אין שום הבדלים ביניהם. =\

אני רק לא הצלחתי למצוא , יש למכשיר הזה MULTI-TASK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לכם שהמכשיר הזה יותר מהיר או חזק מאייפון? האייפון עם כמה שהמעבד שלו מוחלש יותר ל 400 מגה הרץ, עדיין הממשק שלו עובד מהיר יותר מכל WM אחר שקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרו שהוא מהיר יותר או משהו, הוא פשוט משתלם יותר.

לשלם עד 4500 ש"ח לגאדג'ט זה מטומטם. מאוד. בגלל זה לדעתי מי שקונה זה : א)אידיוט או ב)טחון

אבל 1500 ש"ח עבור אותו הדבר, ואף עם כמה יתרונות על האייפון כמו רזולוציית מסך, וינדוס , יותר טובה, תמיכה ביותר פורמטים ועוד....

זה הופך את זה ליותר טוב מאייפון. וכמובן יותר משתלם מכל פלאפון אחר בתקציב הזה , ואפילו בתקציב גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון מה שאתה אומר, אם קניתי את המכשיר שלי ב 4 אז אני אדיוט או טחון?

הכל תלוי במידת הצורך שלך, זה כמו שתקנה שלא יכול לעשות כלום חוץ מלעבוד במחיר של 3500 שקל.

גאדג'טים זה מחלה...אני חולה בה, ואני מוכן להשקיע כסף כזה...זה גם משרת אותי היטב.

השאלה פה היא האם המכשיר שווה את הכסף, זה כל הקטע.

אייפון לא שווה את הכסף הזה, הוא פשוט יקר כי העלות ייצור שלו גם לא זולה, ממה שאני יודע רק המסך הזה עולה הרבה, וכמובן אם היתה לי אפשרות לקנות בזול היתי לוקח. אבל במחיר גבוה העדפתי לקחת משהו יותר טוב.

אם המכשיר הנ"ל יהיה יותר טוב ממה שיש לי כרגע ואני מניח שבאופן העבודה שלו הוא יהיה יותר טוב, אם זה מדובר גם בגרפיקה שהוא יכול להציג, אז במחיר נורמלי זה שווה קניה...כנל לגבי האייפון, אם הוא יהיה יותר טוב ממנו אז למה לא?

רק חבל שהוא לא מכיר דברי מפתח כמו 3G שלעזאזל כל מכשיר חדש שיוצא היום מכיל את זה..WIFI נורמלי וכל הברה ברה מסביב

זה יהפוך אותו יותר למכשיר לצעירים שלא מחפשים הרבה, וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק...

בכל אופן אני לא רואה הצדקה להשקיע כל כך הרבה כסף על גאדג'ט. אבל כל אחד עם השגעונות שלו [=

ולגבי הדור שלישי , זה לא כזה נורא, אז נוותר על שיחת וידאו...ואם התכוונת לעשות חיבור אז הוא איטי יותר ממה שהיה יכול להיות...אבל למשל אני לא משתמש באינטרנט בפלאפון כך שאפילו WIFI יספיק לי

מה שכן מאוד מעצבן זה שבגרסה הסופית הרגילה של המכשיר הוא בא בלי WIFI..רבעק מה אתם צוחקים?!TEST מוציאים עם WIFI ורגיל בלי? :screwy:

אבל עדיין, ב1500 ש"ח מכשיר כזה עם 16 גיגה. נראלי בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר הנ"ל בא בסופו של דבר בלי WIFI??? :lol:

או שיש גרסה עם?

בכל מקרה כן, 1500 שקל זה מאוד זול ושווה למכשיר כזה...כמו שאמרתי יותר לצעירים, לך תסביר את זה לבן אדם שעובד במשרד או מנהל...רובם מחפשים מכשירים כגון / E71 / אומניה וכו'...

וכן אני פריק לא קטן של זה..כשיש לי כסף..אני קונה...בא לי גם ..אז נקנה חודש הבא שיהיה כסף...חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי.... איזה משמש עשית פה eliil1

להבהיר לכולם, לרוב המכשירי הMEIZU M8 שנמכרים היום יש WIFI והם לא TEST!!

אלוהים אדירים... אם יש WIFI מצויין באתר, וכמו שכבר אמרתי, לרובם יש.

שוב, יש-WIFI, גם בחנות שהראתי לך יש WIFI :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אין דבר כזה...

שאלתי בפורום של מייזו כדי לוודא...

הנה מה ענו לי:

And no, there is no "regular version" of the M8 with WiFi. Your seller doesn't have a clue, is confusing the 2 versions of the phone, or isn't communicating clearly. As far as everyone knows: official China version = dual band, no WiFi. Test version still being sold = quad band + WiFi.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אין דבר כזה...

שאלתי בפורום של מייזו כדי לוודא...

הנה מה ענו לי:

And no, there is no "regular version" of the M8 with WiFi. Your seller doesn't have a clue, is confusing the 2 versions of the phone, or isn't communicating clearly. As far as everyone knows: official China version = dual band, no WiFi. Test version still being sold = quad band + WiFi.

אז כולם טועים? ::)

http://shop.ebay.com/items/__meizu-m8-wifi_W0QQQ5ftrkparmsZ65Q253A15Q257C66Q253A2Q257C39Q253A1QQ_dmptZCellQ5fPhonesQQ_scZ1QQ_sopZ15QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14?_stpos=&_fcid=100&gbr=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה בטח הTESTים הם בכוונה רושמים ככה כדי שיקנו...

כי תראה גם בפורום הרשמי של המכשיר אמרו שזה לא יכול להיות , ועוד בכמה מקומות ראיתי , החברה עצמה הכריזה שהוא יהיה בלי WIFI הגרסה הרגילה...וכולם יודעים את זה, ראיתי במלא פורומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה בטח הTESTים הם בכוונה רושמים ככה כדי שיקנו...

כי תראה גם בפורום הרשמי של המכשיר אמרו שזה לא יכול להיות , ועוד בכמה מקומות ראיתי , החברה עצמה הכריזה שהוא יהיה בלי WIFI הגרסה הרגילה...וכולם יודעים את זה, ראיתי במלא פורומים.

TEST שהוא 16GB? אין כזה דבר, יש סתירה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...