ראיתי רוח רפאים!!! O_O - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתי רוח רפאים!!! O_O

אור כהן

Recommended Posts

אם זה נכון או לא אפשר להתווכח על זה,אבל אם אדם בא ומספר לך סיפור כזה ואתה רואה שהוא נרגש,או שעברה עליו חוויה מסעירה אז אתה לא יכול לפטור אותו או להגיד לו שהוא משקר,אתה יכול להגיד לו שהרוחות לא קיימים,אבל ברור שהוא עבר כרגע חוויה שהשפיעה עליו.לכן אני לא יכול לשלול תופעות כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמיד קל לבנאדם להמציא משהו כדי להקל על ההתמודדות שלו עם משהו שהוא לא יכול להסביר.

תישאל רופא/פסיכולוג/עובד סוציאלי.

אני כבר שנתיים מתנהג מוזר במקרים מסויימים עד שהלחטתי ללכת לפגישה ואז הבנתי שלגוף יש מנגנון הגנה שיכול "להמציא" דברים כדי לגרום לו (לגוף) לתפקד במקרים של לחץ/פציעה חמורה/פחד וכו...

אני לא אכנס לזה כי זה קשור לשירות ביטחון.

קיצר - שדים אין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF??? יש לי ספרים בני עשרות שנים, ואף אות בהם לא "התפוצצה" מהלחות :screwy:

כתבת רגע לפני שערכת, שיש לבדוק את המזוזות כל שנתיים, חוץ מפרנסה לשרלטנים לא ברור מה זה נותן (גם לא עבור אלו המאמינים).

אלוקים יעזור לנו....

אמרתי לך קודם ללמוד אחר-כך תלך לאתרי כפירה וחפש לך קושיות.

המזוזה [או תפילין וספר תורה] כתובים על קלף עם דיו [ולא מודפס כמו הספרים שנמצאים בספיירה הפרטית שלך]

שמתי לניק אפשר לצפות בו [שיעור קטן]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לכל העניין של הרוחות, אני ואחי נכנסו אתמול בלילה לשיחה מעמיקה בנוגעה למה שמתרחש, ביניהם הסקנו הסקות כמו לעבור קבורה ראויה (קבר קבר) לא לעשות בחיים סייאנס, להתקין מזוזות במקומות שאין ולהאמין באלוהים.

בקצרה אספר לכם כך:

בחדר הגג-בגיל 10 כאשר הכנתי עבודה בהיסטוריה במחשב הגג, הופיע עיגול אור לבן שנע בחלון הקטן, צרחתי ויצאתי מהחדר אל הורי, לאחר כ5 דקות הם לא מצאו דבר, אך אני בטוח שהיה שם משהו.

בחדר ארונות בגג-המקום מוגדר אצלי במשפחה כ"חדר הארונות הרדוף", הבנייה לא מושלמת שם ולרוב האור נוטה להידלק לבד ונשמעים רעשים מאחורי הארונות.

במרתף-המקרה שצויין

רציתי לציין שב3 הקומות הללו אין כלל מזוזות מכל סוג שהו, לכן אני מאמין שיש צורך בהם כדי להבריח את "הרוחות"

עכשיו אנסה להסביר את המקרה שהתרחש במרתף.

במהלך השיחה עם אחי הוא אמר לי שהממטרות נדלקות ב3 וחצי לרבע שעה (כמו המקרה שלי), ויכול להיות שהצינור דימה את הרעש של המאוורר וממנו נפלו טיפות מיים למרזב שיצרו רעש של הקלדה, למרות שאני מכיר את הרעש וזה היה רעש שונה, נזרום...

בנוגע לרוח, כנראה זה היה אור (למרות שלא היה דלוק בפעם הזאת) שהגיע מחוץ למרזב אל הקיר איכשהו, וזה גם האיר את המסך.

דבר אחד אני ואחי לא הצלחנו להסביר, איך שהשתעלתי כדי לבדוק האם הרוח קיימת, ההקלדה פסקה מייד! ורק לאחר 5-6 שניות חזרה אט אט...

אחי העלה השערות כמו משהו פסיכולוגי או תזמון מדהים אך זה לא מה שקרה, משהו ששמע את השתעלותי הפסיק מיד את פעולותיו למהדרין כדי לבדוק אם מישהו רואה אותו, כנראה סובב את ראשו כדי לבדוק, והמשיך בפעולותיו.

אז ארצה לומר ש-כן, הייתה רוח במרתף, בוודאות, ויש צורך להתקין מזוזות במקומות שאין בהקדם האפשרי :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מה הקטע עם הקבר? לא מובן.

תגיד עשיתם סיאנס? כי זה מה שיכול להיות התוצאה.[ואף גרועה יותר]

סיכמנו שצריך להיקבר כהלכה, לא לשרוף את הגופה או לפגוע בה, או להפוך אותה ליהלום כדי שהרוח תנוח במנוחה.

וסיאנס סיכמנו שלא (!!) נעשה, לא משנה מה, זה אסור ביהדות וכנראה יש לכך גם סיבה, בכל מקרה ניתן לדבר שם רק עם רוחות רעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר לא תעשו.

שאלתי היית אם עשיתם אי פעם סיאנס?

[זה לאו דווקא רוחות -אלה נשמות בדרך כלל אפשר להזמין לסיאנס רק את אלו שבכף הקלע [כלומר גם לגהנום לא קיבלו אותן]

הדיבוק שהיה לפני כמה שנים שאותה נשמה שנכנסה לגוף של מישהי [זאת נשמה מכף הקלע שהיא משוטטת בעולם ואין לה מנוח וכו'... עדיף לא לדבר על זה]

מי שמעונין לצפות - http://www.tsofar.com/zofar/mashtap/show.asp?id=7562

[אזהרה לא תשינו שבוע בלילה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני הוא אחד השרלטנים

הוא בטח מוכר מזוזות

זה המקצוע הסודי שלו

כל פעם ששואלים אותו במה הוא עובד

הוא מתרברב שהוא מרוויח מלא כסף

ולא מוכן להגיד מה בדיוק העבודה

רק שהיא "במגזר הדתי"

בטח מוכר מזוזות יוקרה

מזוזות שיש

מזוזות זהב

משכנע אנשים שהאותיות במזוזה שלהם הלכו

יש פחת

אינפלציה

המזוזות התייקרו הרבעון

יש לו איזה יוקרה עם ארגז קרטון מלא מזוזות בתא המטען

שרק נראות יוקרתיות

אבל בעצם יוצרו בסין על ידי איזה ילד באיזה סווט-שופ

זו הסיבה שהוא שורץ בפורום מלכתחילה

בא לשכנע אנשים להמיר את החופש שלהם בדת עיוורת

בשביל שאחר כך יוכל למכור להם מזוזות

דת ואמונה? זה פיקציה, זה ת'רד הלבנת כספים.

ק-ו-נ-ס-פ-י-ר-צ-י-ה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח

איפה ראית שניסתי למכור מזוזות? [ואני לא עוסק בזה]

אתה חי בסרט..... ותצא קצת מהמקפיא -המוח כבר נקפא.

אני יאמר לך -שהדבר הסמוי מהעין יש בו ברכה- רק בגלל זה לא כתבתי במה אני עוסק. [גם ציינתי זאת בעבר]

אור כהן יכול להעיד שאמרתי לו שילך לכל חנות תשמישי קדושה ויבדוק את המזוזות שבבית.

הייתי מצפה מהמנהלים יטפלו בך קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה קומות יש לך בבית?

כולל "קומות מדרגה" זה 7, ללא קומות מדרגה זה 5-4.5 :)

בסדר לא תעשו.

שאלתי היית אם עשיתם אי פעם סיאנס?

[זה לאו דווקא רוחות -אלה נשמות בדרך כלל אפשר להזמין לסיאנס רק את אלו שבכף הקלע [כלומר גם לגהנום לא קיבלו אותן]

הדיבוק שהיה לפני כמה שנים שאותה נשמה שנכנסה לגוף של מישהי [זאת נשמה מכף הקלע שהיא משוטטת בעולם ואין לה מנוח וכו'... עדיף לא לדבר על זה]

מי שמעונין לצפות - http://www.tsofar.com/zofar/mashtap/show.asp?id=7562

[אזהרה לא תשינו שבוע בלילה]

לא מה פתאום ולא :nono:

ואגב כן מדובר בשדים, תוכל להסביר עוד על כף הקלע?

חחחחחח

איפה ראית שניסתי למכור מזוזות? [ואני לא עוסק בזה]

אתה חי בסרט..... ותצא קצת מהמקפיא -המוח כבר נקפא.

אני יאמר לך -שמה שסמוי מהעין יש בו ברכה- רק בגלל זה לא כתבתי במה אני עוסק. [גם ציינתי זאת בעבר]

אור כהן יכול להעיד שאמרתי לו שילך לכל חנות תשמישי קדושה ויבדוק את המזוזות שבבית.

הייתי מצפה מהמנהלים יטפלו בך קצת...

נכון מאד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בית פרטי, 4 קומות.

הבית נבנה על יסודות הבית של סבי וסבתי [ז"ל]

בראש הבית, בגג, ישנה עליית גג.

אומנם היא נחמדה, אבל על בסיס קבוע, כל לילה בשעות המאוחרות, ישנם רעשים של צעדים [כמו רעש של שכנים שהולכים קומה מעל..אני מכיר את זה וכל מי שהתגורר אי-פעם בבניין מכיר את זה], וגרירת חפצים.

תמיד אמרתי לעצמי שהשכנים בטח גוררים דברים...אבל האבסורד? הבית שלנו חולק קיר משותף אחד עם שכנים. מדובר בבטון כפול, לא כולל הקיר שלהם. ככה שגם אם אני ארה טיל לאו על הקיר, השכנים בקושי ישמעו את זה.

אף פעם לא בדקתי מה \ למה זה קורה, הגיוני שזה קורה בגלל תנועות בטון הבית [מבנה גדול תמיד "נושם"]

אבל זה מפחיד. ולפעמים כשצריך לעלות לעליית גג באמצע הלילה, פשוט יש לי תחושה רעה במקום ואני מפחד לעלות לשם. ראציונאלי או לא ראציונאלי, זה מה שזה.

אגב, הייתה לי פעם הזייה, אומנם לא מטורפת כמו זו של פותח הדיון, אבל בוא נגיד שזה היה מפחיד ברמות שקשה לתאר ואני מעדיף לא להכנס לזה. רק גורם לך להכנס לסרטים שאתה יום אחד תהפוך לסכיזופרן.

אגב, מה שתיארת פה גרם לי לצמרמורת מטורפת. רוח שמתקת זה נשמע נדוש. אבל ברגע שציינת שהמאווררים עבדו בלי המחשב ושהמסך היה פשוט מסך לבן...פשוט מפחיד. המשמעות הזו של מסך לבן, זה כ"כ פאקינג עמוק שזה פשוט מפחיד לחשוב על זה.

אגב, בבית שלי אין מזוזות למעט דלת הכניסה לבית. סתם גרמת לי לבדוק אם בכלל יש מזוזות ופתאום, 8 שנים אחרי שעברתי לגור בבית הזה, שמתי לב שאין לנו מזוזות בדלתות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...