ראיתי רוח רפאים!!! O_O - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתי רוח רפאים!!! O_O

אור כהן

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום :hi:

לפני הכל רציתי לציין שאני ישן במרתף ביתי מפני שמשפצים לי את החדר, ומחשב אחי ומחשבי סגורים בלילה, ולא, אני לא חולה או לוחק סמים (אני גם לא שותה אלכוהול או מוגז :P), מרתפי חשוך לגמרי בלילה (זאת אומר שהאור של השעון שלי יכול להאיר את כל המרתף)

אני אישית ישן בתקופה זו במרחק של 7 מטר מהמחשבים, כאשר יש מדרגות שמפרידות ביננו.

היום (ה19 במאי 2009) בשעה 3:27 לפנות בוקר, בעודי כמעט נרדם לגמרי (הלכתי לישון ב3:10 לפנות בוקר), הופתעתי לשמוע רעש מוכר מאד, רעש כזה של אוויר נע, הרעש של המאווררים במחשב של אחי!! :o

לאחר כ5 שניות לאחר הופעת רעש זה התחילו להופיע רעשי הקלדה מהאזור של המחשב של אחי, ולחיצות עכבר.

התחלתי לנסות למצוא סיבה לכך, כי לא היה לי כוח לקום (וכן הייתי עירני לגמריי), וחשבתי, נו בטח טיפטוף מים או משהו (למרות שהיה חם אתמול למי שזוכר ויבש)

בעודי מתועתע ומפוחד, הרמתי את ראשי מעט עד כדי מצב שאוכל לראות את עמדת מחשב אחי, ונחשו מה אני רואה, נו באמת, תנחשו....

אני רואה גוף לבן בהיר-שקוף, וקצוות שקופים במיוחד, בעל צורה של גוף חצי עיגול מתוח וראש חצי עיגול מתוח עם קצוות למיניהם.

הגוף פנה למסך מחשב אחי, ולא ישב על הכיסא (שהיה לידו) אלא עמד בגובה דיי גבוהה יחסית, לא היה ניתן לראות רגליים, והאור של המסך (אשר היה נראה כ5% brightness) עבר דרך הגוף הזה והאיר אותו בצבע לבן, המסך כולו שידר אור בצבע לבן, ושום דבר אחר.

הלדים של מחשבי לא דלקו, והיה נראה כי רק המאווררים הופעלו, והמסך על כוח נמוך.

החזרתי את הראש, מפחד, עם ידיים על החזה, כדי לוודות את מה שאני רואה ושומע, עשיתי זאת 4-5 פעמים, כל פעם ראיתי את הגוף אך בתנועה קלה.

כדי לבדוק שוב ושוב, מפוחד, נהמתי טיפה (יענו סוג של השתעלות), ההקלדה הפסיקה, למשך כ5 שניות, ואז חזרה לאט לאט שוב להקלדה מהירה.

באותו זמן פחדתי, וכמובן לא יכולתי לישון, שאלתי את עצמי למה אני לא אומר לה שלום או מברך אותה כמו שתמיד רציתי לעשות, ואז הבנתי, אני מפחד.

התחלתי לבקש מאלוהים (כן כן עד כדי כך הייתי נואש) שיבריח אותה או משהו, התחייבתי שאשתדל לא לאכול בשר וחלב וכדומה, ולהפתעתי, לאחר 5 דקות המאוורר חדל לפעול, ההקלדה פסקה לאט עד שנעלמה, והאור הפך שוב לחושך, המקרה נמשך כרבע שעה.

אפרופו כדי להוכיח לכם שלא חלמתי, כ10 דקות לאחר המקרה, אבי הדליק את האור במזדרון העליון, והייתי עדיין ער בזמן הזה, ושאלתי אם עשה זאת והודה בכך, לא חלמתי!

היו המון ימים שהייתי במרתף וזו פעם ראשונה שזה קורה, אני מתאר לעצמי שזה סתם ביקור, ומעניין למה המסך היה לבן? הגוף ראה משהו שאני לא יכולתי לראות?

מה הוא כבר יכול היה לרשום שם?

ספרו לי על מקרים משלכם אם קיימים ???

מהיום אני ישן בחדר,

אור כהן :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא היה דומה ל

CartmanKKK1.jpg

?

אם כן אז הוא סתם בא לשחק WOW.

התחלתי לבקש מאלוהים (כן כן עד כדי כך הייתי נואש) שיבריח אותה או משהו' date=' התחייבתי שאשתדל לא לאכול בשר וחלב וכדומה, ולהפתעתי, לאחר 5 דקות המאוורר חדל לפעול, ההקלדה פסקה לאט עד שנעלמה, והאור הפך שוב לחושך, המקרה נמשך כרבע שעה.

[/quote']

זו הוכחה לכך שיש אלוהים :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום :hi:

לפני הכל רציתי לציין שאני ישן במרתף ביתי מפני שמשפצים לי את החדר, ומחשב אחי ומחשבי סגורים בלילה, ולא, אני לא חולה או לוחק סמים (אני גם לא שותה אלכוהול או מוגז :P), מרתפי חשוך לגמרי בלילה (זאת אומר שהאור של השעון שלי יכול להאיר את כל המרתף)

אני אישית ישן בתקופה זו במרחק של 7 מטר מהמחשבים, כאשר יש מדרגות שמפרידות ביננו.

היום (ה19 במאי 2009) בשעה 3:27 לפנות בוקר, בעודי כמעט נרדם לגמרי (הלכתי לישון ב3:10 לפנות בוקר), הופתעתי לשמוע רעש מוכר מאד, רעש כזה של אוויר נע, הרעש של המאווררים במחשב של אחי!! :o

לאחר כ5 שניות לאחר הופעת רעש זה התחילו להופיע רעשי הקלדה מהאזור של המחשב של אחי, ולחיצות עכבר.

התחלתי לנסות למצוא סיבה לכך, כי לא היה לי כוח לקום (וכן הייתי עירני לגמריי), וחשבתי, נו בטח טיפטוף מים או משהו (למרות שהיה חם אתמול למי שזוכר ויבש)

בעודי מתועתע ומפוחד, הרמתי את ראשי מעט עד כדי מצב שאוכל לראות את עמדת מחשב אחי, ונחשו מה אני רואה, נו באמת, תנחשו....

אני רואה גוף לבן בהיר-שקוף, וקצוות שקופים במיוחד, בעל צורה של גוף חצי עיגול מתוח וראש חצי עיגול מתוח עם קצוות למיניהם.

הגוף פנה למסך מחשב אחי, ולא ישב על הכיסא (שהיה לידו) אלא עמד בגובה דיי גבוהה יחסית, לא היה ניתן לראות רגליים, והאור של המסך (אשר היה נראה כ5% brightness) עבר דרך הגוף הזה והאיר אותו בצבע לבן, המסך כולו שידר אור בצבע לבן, ושום דבר אחר.

הלדים של מחשבי לא דלקו, והיה נראה כי רק המאווררים הופעלו, והמסך על כוח נמוך.

החזרתי את הראש, מפחד, עם ידיים על החזה, כדי לוודות את מה שאני רואה ושומע, עשיתי זאת 4-5 פעמים, כל פעם ראיתי את הגוף אך בתנועה קלה.

כדי לבדוק שוב ושוב, מפוחד, נהמתי טיפה (יענו סוג של השתעלות), ההקלדה הפסיקה, למשך כ5 שניות, ואז חזרה לאט לאט שוב להקלדה מהירה.

באותו זמן פחדתי, וכמובן לא יכולתי לישון, שאלתי את עצמי למה אני לא אומר לה שלום או מברך אותה כמו שתמיד רציתי לעשות, ואז הבנתי, אני מפחד.

התחלתי לבקש מאלוהים (כן כן עד כדי כך הייתי נואש) שיבריח אותה או משהו, התחייבתי שאשתדל לא לאכול בשר וחלב וכדומה, ולהפתעתי, לאחר 5 דקות המאוורר חדל לפעול, ההקלדה פסקה לאט עד שנעלמה, והאור הפך שוב לחושך, המקרה נמשך כרבע שעה.

אפרופו כדי להוכיח לכם שלא חלמתי, כ10 דקות לאחר המקרה, אבי הדליק את האור במזדרון העליון, והייתי עדיין ער בזמן הזה, ושאלתי אם עשה זאת והודה בכך, לא חלמתי!

היו המון ימים שהייתי במרתף וזו פעם ראשונה שזה קורה, אני מתאר לעצמי שזה סתם ביקור, ומעניין למה המסך היה לבן? הגוף ראה משהו שאני לא יכולתי לראות?

מה הוא כבר יכול היה לרשום שם?

ספרו לי על מקרים משלכם אם קיימים ???

מהיום אני ישן בחדר,

אור כהן :jump:

זה מאוד יכול להיות סוג של הזיה

לי היה דבר דומה רק אם חיזר

ולפי הפסיכולוגיה דברים כאלו קשורים גם לדברים שהאדם מאמין בהם

לדוגמה במיקרה שלך אלוהים ורוחות ובשלי וחיזרים

לי גם היה את השיתוק הזמני בגלל הפחד שזה מוכר למדע

והכל ניראה מאוד מציאותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שחלמת את זה או דמיינת את זה .

חלום זה לא היה וגם לא דמיון אני דיי מאמין שהוכתי את זה בכך שהייתי עדיין ער גם עד שאבי הדליק את האור במסדרון ועובד שכאשר השתעלתי כדי לבדוק במה מדובר ההקלדה הפסיקה לרגע וחזרה שובה, ובדקתי שוב ושוב את מה שראיתי, ושמעתי את מה ששמעתי.

הוא היה דומה ל

CartmanKKK1.jpg

?

אם כן אז הוא סתם בא לשחק WOW.

זו הוכחה לכך שיש אלוהים :o

חחחח, אבל למה המסך הראה רק לבן? והוא היה דומה לזה רק הרבה יותר גבוהה והיו לו כמה קצוות מחודדים על הראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שאחרי כמה ימים (בדרך כלל 3 אבל יכול להיות פחות) אתה מתחיל לראות הזיות.

כמה זמן לא ישנת?

החל מיום שבת אני נרדם ב3-4 בלילה ומתעורר ב7:30 לבית ספר :sleep: (חחח נרדמתי בשיעור אתמול :P)

אני לא חושב שיש לזה איזהשהו קשר למקרה שלי :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...